bugün

ah sözlük sana dert yanayım istedim ki ben.
arkadaşım beni azarladı nedeni gereksiz "ben sana öyle yapmazdım, senin arkadaşlığın buraya kadarmış, sen arkadaş değilmişsin" falan ve filan, alttan aldım özür diledim birazcık da haklıydı tabi.
ama işin ironik ve kötü tarafı şu ki bana yapardı be sözlük, yapmam dediklerinin aynısını hatta daha alasını yapardı, anlamıyorum ki nasıl böyle konuşabiliyorlar kendilerini mi tanımıyor yoksa beni saf buldular da kandırmak mı istiyorlar bilmem.
neyse ya idare edeceğiz artık.
bu arada sen olmasan sözlük ben kime bik bik edeceğim bilmem ki. kime tanımlama yapacağım ki, sözlükten çıktın arkadaş modunda ilerliyorsun ya, bi de gerçeklikte filan olsan hani sinemaya filan götürebilseydim seni, süper olurdun ama yok yok işte, sanırım sözlük ben sana asılmaya başladım, ufff saçmaladım da.
Sevgili sözlük,
Bir insanın hayatı bu kadar mı allak bullak olur? Tam herkesten ve her seyden umudumu keserken kar yağan daglar önüme diziliyorlar, konuşmak icin... Eminim benden çok daha zor durumda olan yığınla canlı var dünya üzerinde, bu kesinlikle kabulüm, ama yine de hiçbir çıkış yolu göremiyorum artık be sözlük! Ya herkesi silip kendim yasayacağım, ya da bu sevme, ask safsatalarına kul olmaya devam edeceğim... Pf...
çok hastayım be sözlük! valla bak. 1 hafta oldu iyileşemedim hala. nasıl bir gripse sanki ince hastalığa yakalandım! rakiplerim bana nasıl fark atmışlardır bu hafta var ya... * geçmem lazım onları acilen! e, ne duruyorum burada daha, değil mi? kız bana sözlük. hem hastasın hem de ders çalışmıyorsun de. vallahi üzerime alınacağım. söz!
neredeyse her toplumda olduğu gibi gene herkes kendi derdinde.
(bkz: kendinle konuşmak)
insanlardan çok sıkıldım sözlük duyduklarımı gördüklerimi kaldıramıyorum artık. hani demiş ya fuzuli "sussam gönül razı değil, konuşsam tesiri yok." diye işte tam da böyle bir durumdayım koca dünya dar geliyo bana bunalıyorum daralıyorum. aslına bakarsan her şey normal güzel bir birlikteliğim var ailemin keyfi yerinde sağlığım da çok iyi çok şükür. ama etrafımda olan çirkinliklere tahammül edemiyorum şu sıra hepsinin yüzüne kusmak istiyorum yaptıklarını içimde birikenleri işte tam da burdayım tesiri yok......
öyle işte sözlük susup sadece beni dinleyecek birine ihtiyacım vardı iyi oldu bu.
zaten başka bir yere yazsan bu kadar kişinin haberi bile olmazdı .

(bkz: madalya verin arkadaşa)
Sözlük, nasılsın iyisin inşallah, beni sorarsan ben pek iyi değilim, canım feci sıkılıyor. sanırsam bunalıma girmek üzereyim, ya kop gel beni al da bir vanillaya gidip kahve içelim, süper olur yani. bekliyorum, görüşürüz.
versiyonuna sokayım. zall seninde kafana sıçayım. yeni bi bok geliştir amk sözlüğe.

edit: itü aldı başını gitti toto
amlı götlü başlıklar görmekten bıktım sözlük.
31 aralıkta seneye görüşürüz diyen herkesin kafasını keseceğim sözlük.
arın artık biraz; biraz..
(bkz: dereceli gammazlık sistemi)
sevgilim terk etti, son 2 haftadır evden okula okuldan eve bazen okula gitmiyorum bile, insanlarla muhabbet etmemekten ses tellerim çatallaştı ben hala bu sözlükteyim neden çünkü bana değeren veren benim yazılarımı okuyan insanlar var burada, teşekkürler sözlük. çok mu acıtasyon oldu nan bunu okuyanlar varsa üzülmesin dipçik gibiyim kalın sağlıcakla.
Sevgili sözlük, benimle derdin ne hiç bilmiyorum ama bana bi mesaj vermeye çalıştığın ortada. her sözlüğe girdiğimde boy uzaması için tavsiyeler başlığı çıkıyor karşıma. Ben ülkem standartlarında normal bi boya sahibim. En azından ferihadan uzunum çok şükür. Sorun neyse oturalım konuşalım, sonra da tavsiyelerini al ve git buradan lütfen. Ya da dur ben giderim sen hoşçakal.
senin yüzünden bondi plajı nın yarısını kaçırdım.
Bu eski sınıf arkadaşlarımla toplanmak güzel bir fikir sözlük, ama şu kızı öldürebilirim. Bu kadar mı negatif, bu kadar mı moral bozucu olabilir biri? Neymiş cumaya kadar toplanamazmışız. Sanki Devlet başkanını çağırdık. Yapacağımız şey arkadaşlarlar bir mekan ayarlayıp gitmek gelen gelir gelmeyen gelmez. Bu kadar zor olmamalı sözlük.
Sevgili sözlük, sadece beni ilgilendiren subjektif yazılar sadece beni ilgilendirir. Sen oturup silemezsin yani onları. Özel hayata saygı denen bi ahlak söz konusu. bu değeri en kısa zamanda kazan. Öpüyorum.
uludağ sözlük ulu sözlük sözlüğüm.. kusura bakma seni kırmış olabilirim çok kötü başlıklar çok kötü entariler yazdım. biliyorum çok trollce oldu hatta çaylak bile oldum. bunu telafisini yapacam sana söz.
yazar arkadaşlarımdan özür diliyorum. iletirsin onlara seni çok seviyorum sözlük.
yazarların sözlüğe karşı olan hislerini ve düşüncelerini anlatır.
bu saatte çok durgunsun be sözlük, sıkıldım valla.
1 saattir geziniyorum doğru düzgün muhabbet bulamadım çok sakin şu anlarda sözlük . Sözlüğe karşı hislerimizin dışa vurulmuş halidir.
artık uyuma vakti geldi. ben yokken abazanlara, ırkçı ve geri kafalılara, sağ- sol ve şakirt- kemalist çatışmalarına göz yumma sözlük. uyanınca görüşmek üzere seni kirletmelerine izin verme.
sözlük modlarını da al git.
naber sözlük.
itiraf edeyim senden once itu ve eksiye girmek icin cabaladim. Ama seni tanidiktan sonra ne kadar yanlis hareket ettigimi farkettim
iyi ki varsin be!