bugün

sonunda bu noktaya da geldim. bu sabah bileğimi kesmek bundan daha kolaydı benim için. biliyorum kızgınsın bana. ama bunu yapmak zorundaydım. sana bir şey olmasını göze alamam, dayanamam buna. tahmin etmiştim öyle bir şey olduğunu. bu yüzden vazgeçmezsen sen bunu yapmadan erken davranarak siktir olup gitmekti amacım. umarım gerek kalmamıştır buna. aslına bakarsan şu an yazacaklarımın pek umrunda olduğunu sanmıyorum, bir boka yaramayacağını da biliyorum. ama ufak da olsa faydam olur belki. eğer bu senin için iyi olacaksa ne zaman istersen konuşmaya, ne zaman istersen yanında olmaya hazırım. hissettiklerimin değişmeyeceğini, arkadaş gibi davranamayacağımı sen de biliyorsun. ama gücüm yettiğince bunları gizlemeye çalışırım. ne kadar dayanabilirsem. dertlerini anlatmak iyi gelir belki. belki saçmalıyorum, ama çaresizim anla işte.
hergun istinasiz gordugum baslik. ben artik buraya degil sahsi mesaj kutusuna yazmak istiyorum hissettiklerimi.
Donup sana tek satir yazmiyorsa vazgec, vazgec azizim vacgecki, kalbinle birlikte o misralarda ziyan olmasin.
Başlığı her gördüğüm de biri bana yazı yazmış sanıyorum.
Kac kelimelik istihkakin var hesabini yapmadim ama senin icin yazacagim kelimeler seni degil sana olan zaruretimi anlatir.
hiç şaşirmadim.
bekledim gelmedin. sordum nerde o diye. hiç kimse bilmiyordu. aradım bulamadım. şuan sana ulaşmak için hiçbir yolum yok ama şunu bil, bir gün karşıma çıkarsan ananı ...
uykuya dalar gibi sevdim seni, once yavas yavas sonra aniden.
Gözlerinde seyre daldım alemi doyamadım , nerdesin ?
15 ay oldu çık artık beynimin içinden rüyalarımda görmekte istemiyorum seni anılarıda istemiyorum hic bişey istemiyorum sana dair gittin bari tam git onu hakkıyla yap be.
senden nefret etsem az herhalde.
Benden sana arkadaş dışında hiçbir şey olmaz. Aslında kişisel değil, benden artık kimse için ciddi bir şey olmaz. Issız adam tripleri değil bu. Benden, benim bile umudum yokken sana kendimi bu kadar açmışken, beni biliyorken nasıl oluyor da aşk besleyebiliyorsun bana inan aklım almıyor.
1oyok!

Kafamı karıştırmıyorsun artık.Anlamı olmayan birçok şey yapmana rağmen. Yoruldum galiba senin aşkına yorgunum artık. Tatlı bir isteksizlik var sana karşı. Ve senin hareketlerin midemi bulandırmaya başladı.

neden?

Neden cevap vermedin?
Ve buna rağmen neden cevap bekledin.
Şarkılara anlam yüklemeyi bıraktım ve gözlerine bakamadım o aralar...ilk defa tam olarak benimsedim o gözlerin başkasına ait olduğunu. Hani gözüme o kadar sokmaya çalıştın ya! Afferin başardın be çocuk...

ne kadar da beyazdın ne kadar da zeki ne kadar da umut...

ve şimdi ne kadar da yorgun, kirli,siyah ama kara değil...

1 cevabı çok gördügünden beri ne kadar da değiştin ve belki de kendine döndün ki değiştiysen umarım kişiliğinden dönmemiştirsin...

seviyirsuj anladık hiçten her şeye dönüştün!

Hak ettin bunu sen çocuk afferin sana...

Gençler gençler diyorsun ya cevapsız mısralara, sen yaşlandın be çocuk!

Uzak ol ve hatta yok ol !
sürtme artık o terlikleri yere. sürtmeee. sürtmeden yürü. kulaklarımı tırmalıyor, delip geçiyor. yeter ulan yeteeer. ben sana yapacağımı bilirim.
ay gibi pislik yapanlar var, bi çekilselerde gözlerimi aydınlatmaya devam etsen..
sevgi ile nefret zıt kutuplarmış.

oysaki ben seni severken senden nefret ettim.yine de gel desen gelirim.git desen giderken küfrederim.işte budur seni severken senden nefret edişimin anlamı.
hayatta hiçbir şeyim az olmadı senin kadar.
Gönlüme ateş açtın gönlüme
Hasreti yara ettin kalbime
Dargın ol ya da ister kız bana
istiyorsan kır beni ama gitme kal

Hasretim ben sana deli gibi hasretim
El ele, yan yana öperken hasretim
Yokluğun bir tek an bile çekilmiyor
Bu acı, bu ateş sensiz çoğalıyor......
bu o gemiyi yaktım içinde belki bende yandım ama yaktım.
ya cidden çok iyisin. tatlı sevimli sempatik anlayışlı esprili ve en bi önemlisi büssürü zekii. arada ufaktan flörtöz hareketler falan. beni benden alıyorsun.. hayranım sana..
Sevgili Allah'ım ben sana inanmak için çırpınırken neden her yaşanılan şey tam tersine zorluyor beni?
Neden en sevdiğim insanlar hasta?
Neden sürekli en sevdiğim şeyleri kaybediyorum?
Neden güçlü olmak zorundayım ?
Dayanamıyorum.
"usulca uzandığında bir ceset oluyorsun öpüldükçe şımaran..."
" Anneme hep ne zaman diye sorardık o da "Daha zamanı var" derdi bilge gibi, ama bilgelikten değildi ya kömür azdı ya da odun. Bundandır ne kadar geç yakarsa o kadar tasarruf edeceğini düşünürdü annem. "

Bay Balık | Soba

Yeni denememi tamamen okumak için: http://baybalik.blogspot.com.tr/2015/03/soba.html
senden nefret ediyorum. o bebege yaptigin ve yapacagin her sey icin allah senin belani versin. insallah ona ne yasatirsan 5 katini kendin cekersin. senin artik psikolojinin bozuk olduguna inanmiyorum. cunku zeka geriligi olan insanlar bile bu kadar yanlis yapamazlar. sen kotusun. kalbin simsiyah. insallah bunlarin hesabini tek tek verirken benim sana dogru yolu gosterdigimi hatirlar pisman olursun. o bebekte insallah senden bir an once kurtulur.

edit: ya hala sinirim gecmedi daglara taslara yazsam, bagirsam cagirsam gecmez. boyle anne olmaz olsun be. yemin ediyorum bazen anneme laf ederim ama yine iyi kadin. lanet olsun senin suratina.
Yazı yazacak insan da kalmamış be canısı.