bugün

Sana birbirinden gerçek yalanlar söylüyorum.

Teoride hepsi gerçek, pratikte hepsi yalan.
Soylemenin tesiri yok, sussam gonul razi degil...off.
Neden başkalarından duyduklarimizi bi kenara bırakıp artık birbirimize guvenmiyoruz?
aramızdaki tek engel alevi kızı olmandı. gusül abdesti almayı bilmeyip namaz kılmaman babamın annemin kızdığı en liste başı konulardı. hoşcakal nalan. evet.
Kapanır dikiş tutmaz yaralar sen gel dediğinde...
Ve bazen kocaman duygularini, minicik "peki" ye sigdirirsin.
Ben bir kaç gece önce gıyabında senin hep haklılığını kutladım.
Öyle içerek,şerefe diyerek değil.. Zihnimde bıraktığın izleri spatula ile temizleyerek. Bilinç altıma akıttığın varlığımı rüyalarımdan çıkartarak. Kalbimde oluşan ilk yumruya yumruk atarak.
Çok haklısın, dünyanın en haklı insanısın. on beş yılın ardından bir günde beni yok sayarak, sen haklısın.
Ama ben salağım, seni sol yanımda beslediğim için. Bildiğin aptalım kalbini kıranın kafasını kırdığım için.
Çok özledim seni, özleye özleye eyvallah dedim yok oluşuna. Bıraktığın boşluklara sığdırdıklarım ikinci bir dünya etti, bende şaşırdım.
Ama sen beni ne zaman sevmedin, ben bunun cevabını bulamadım...
ablan tabi seni koruyor senin için en iyisini en güzelini istiyor. abla ya canından parçadır hiç kötü olmana gönlü razı olur mu? kızmıyorum beni bilirsin, ne söylese haklı ablan. sen hep dersin ya; ''seni bir tanısalar onlar da çok severler, ben buna eminim'' diye. nasip değilmiş...yaşanacak güzel yıllar var ve her şeyin en başındasın. hiç bir şey için geç değil ve yeni başlangıçlar korkutmayacak seni biliyorum. sana o kadar güveniyorum ki çok mutlu olacağından eminim. sen asla yeri doldurulamayacak birisin. içimdeki boşluğunu doldurmaya çalışmayacağım, çünkü orası her zaman senin yerin olarak kalacak. sevginle doldurduğun kalbimi, yokluğunda acınla dolduracağım ve bununla bir ömür boyu yaşayacağım. seni düşünmekten bir an bile vazgeçmeyeceğim. aklına her geldiğimde seninle aynı anda benim de seni düşündüğümü bil hiç şüphe etme. gözlerini kapattığında yanında olacağım. bu bizim antlaşmamız olsun. çok üzerine gelirse hayat, çok sıkılırsan, gözlerini kapat. bak birlikte kahvaltı yapıyoruz sen çayıma şeker atıyorsun, ben ekmeklere reçel sürüyorum. mutluyuz, gülüyoruz... görüyorsun değil mi?
sen kimsin? Çık ortaya..
şuan yanimdasin ama gercekten yanimda mısın? biz neyiz kimiz biz var mı cevabın yok dimi peki neden yanindayim benden ne istiyorsun yetmedi mi Yüreğimin yangını yetmedi mi çektiğim acı? kalbimi aldın sıra aklımda mı? ben hiç böyle olmamıştım ne olacağım ki ben geçer mi bu acı çıkar mısın ki kalbimden unutabilir miyim seni? yakınlaşma bana madem yok bişey git nolursun git acitma artık yüreğim yanıyor git...
Valla ne desem boş.
Bak ben unutkan insanim sen tekrar bi igrenclik yap ta tiksiniyim tekrar.
Bu omur sezen aksu dinleyip birilerini ozlemekle mi gececek.
eyvallah çok teşekkürler arkadaşlar hepsini teker teker okuyacağım.
görsel
Senin ben amına koyayım.
Keşke yazacak kadar izin kalsaydı şu başı boş yürekte.
Kalk bana su getir.
çözemedim bazılarını uzaktanmı adamlar adamlıktanmı uzaklar.
Ya ne desem bos suc sende degil bende.
ben bu yazıyı sana yazdım osman beceriksizliğin ve ortam içerisinde ki umursamazlığın nedeniyle bütün bölük seni sikmek istiyor kadim dostum.bütün içtenliğimle bu yazıları yazıyorum ve her erin kafasında o müthiş rdm geziyor.
bazen bir rüya görüyorum ama uyanınca unutuyorum. böyle aklımın ucundan kayıp gidiyor. hani kıyısından köşesinden bir şey yakalasam sanki hepsini hatırlıcam o rüyayının ama olmuyor işte. '' neydi acaba, neydi '' diye diye yok olup gidiyor. yatakta oturup halıyı süzerken kaybolup gidiyor.

içinde sen varsın o rüyanın biliyorum. bunu adım gibi biliyorum. her zamanki gibi olmuyor işte. rüyalarda bile kavuşamayan, başı sonu belli olmayan garip bir adam gibi duruyorum. öyle sessiz sedasız...

en çok düşündüğüm, şu hayatta en çok içlendiğim şeylerden birisin sen. beni nasıl duygulara soktuğunu ve bunu sadece yazarak ve konuşarak yaptığını bilmek seni son derece yüceltiyor zaten gözümde. öyle yüceltiyor ki 'ulaşılamaz hissi' yaşatıyor. uzak mesefa ilişkisini hiç sevemedim çünkü. rüyalardaki gibi başı sonu belli olmayan, acılardan başka birşey yaşatmayan, vicdansız bir katil gibi geliyor gözüme. sanki sana dokunsam, sanki seninle olsam her şey paramparça olcak gibi geliyor. günaha gireceğimi ve bunu bir ömür untamayacağımı sanıyorum.

aslında bunu daha önce başkalarına defalarca yaptım. pisliğin tekiyim aslında.
ama sen öyle büyülü birisin ki, sana kıyamıyorum. kelebek gibi görüyorum seni. sana dokunsam kanatlarını çırpıp öleceksin sanki. olduğun yerde hayatını mahfedecem sanki.

çiçeğim dedim sana hep.
ama konuştukça ve sana bağlandıkça asıl çiçeğin kendim olduğunu anladım. sen kelebek oldun gözümde. masum güzel bir kelebeksin sen. gelip beni kokladığın an, benden bir yudum aldığın an hayatı zindan olacak bir kelebek.

aşık olan insanın içinde kelebek uçuşur derler. doğru demişler. görmesem de, dokunamasam da, o güzel gözlerine bakamasam da içimden bir parçasın sen. kalbimin üzerine konan güzel bir kelebeksin, ciğerimdeki nefessin sen...

şaşırıyorum aslında kendime. neden arzuladığın kadınla olmuyorsun diye hep sorguluyorum.

ama cevabım hemen peşinden geliyor.

hayatını mahfetmek istemiyorum.

1 günlük değil, bir ömürlük kelebeğim ol istiyorum.

uzak mesafe ilişkisinde mutluluk kısa sürer çünkü. ilk gün buluşursun dünyalar senin olur. ikinci buluşmada havalara uçar insan. hep onunla olmak istersin. ona dokunmak, dudaklarında titremek, bedeninde erimek, nefesiyle ölmek istersin ama olmayınca da dünya dar gelmeye başlar. soğursun yavaş yavaş. yorulursun savaş savaş...

tattım. tattığım için bu acıyı tatmanı istemiyorum.

içimdeki kelebek yeter bana. çiçeklerin hepsi senin olsun. unutmaya çalışsam da mutluluklar seni bulsun.

çünkü ben; binlerce hayal içerisinden yüzüne düşen ilkbaharla yeşeriyorum. seni sensiz seviyorum.
görsel
günler geçtikçe seni sevdiğim farkına vardım. sensiz olamayacağımı anladım ama sen beni hiç tanımadın. öylece merhaba deyip geçtin. seni bekliyorum. seni seviyorum demeni bekliyorum. ben sana diyemesem de senin karşıma geçmeni umuyorum.
ben bu yazıyı iddaa kuponuna yazdım. yazıyorum. akşam tek maçım kaldı. lütfen tut amına koyayım. eskişehir berabere kalsın. ya da dur eskişehir'e de yazayım. iyi defans yapın, gol atamıyorsanız yemeyin. 0-0 bitsin. gruptan çıkacaksınız heycana kapılmayın. fuat kardeşinizi düşünün.