bugün

Sanırım bitti artık sevgili. Bu gece, sana adadığım son gece olacak. Bu gece burda biri ölecek. Bir cinayet işlenecek. Kendi cinayetime tanıklık edeceğim, yardım ve yataklıktan aranacağım. Bana iyi bak çünkü artık bu ruh bu bedene sığmıyor. Seni sevmiştim. Güle güle ,mutlu olman dileğiyle .
özledim seni. sanırım bu hasret bu defa hiç bitmeyecek. biliyorum bunu ben seçtim, pişman değilim aslında. yalnız bu özlemediğim anlamına gelmiyor. senle kavga ederken aldığım tadı başkalarıyla sevişirken bile alamıyorum. dengin yok şu şehirde. kalbimde sana ayrılan bir loca bölüm var sanki. vip takılıyosun hadi yine iyisin. ben napıcam lan sensiz ah ah.
ar damarını sikeyim.
Ben vazgeçersem affedemem kin değil bu yapım böyle görmezden gelirim döndüğünde geç olur gidersen kaybedersin.
Aslında çok tatlı hatunum; böyle sınanmamalıyım.
icraatını çoğalt laf yapmayı azalt.
belki o zaman olur.
azdan az coktan cok gider dedim, benden az gitti senden cok.ama gene de epey gitti.canin sagolsun.uc gun sonra kolunda baskasiyla..
Gokte parlayan ay,
Kalpte incinen soz,
Colde isildayan su,
Sana benzer...
naber la durzu?
insanda biraz utanma duygusu olur ırzını siktiğim.
eğer bugün gelmezsen,bir daha hiçbir zaman gelme. senin yüzünden uyuyamadım amına koyim.
maymun gibiymişsin. bir dalı tutmadan diğerini bırakmıyorsun.
yaptıkların yüzünden yoğurdu üfleyerek yiyorum. kimseye guvenemiyor, aşık olamıyorum. sen 6 ayda benim sayabildigim 14. sevgilinle çıkarken, ben kimseye dönüp bakamıyorum. benden bir beddua alacağın olsun.
Sümerlerin ilk yazılı eserinde şöyle yazıyormuş: “Lütfen rahatsız etmeyin, henüz ölmedim.” Düşünce denizinin içinde boğulmaktansa uykusuzluğumu biraz gidersem iyidir aslında. Bu banka uzansam saatlerce uyuyabilirim galiba. Kimse de rahatsız etmeyeceğine göre “Lütfen rahatsız etmeyiniz, ölmüşsem de sıkıntı yok.”

http://mbsadam.tumblr.com...48/asansoru-tutar-misiniz
Tek kelime. Değmezsin.
Gel artik...
seninleyken kendimi iğrenç biriymisim gibi hissettim. daha fazla yalnız, daha fazla kimsesiz.
tek isteğimiz sevilmekti o da cok goruldu zaten.
Artık ne acı kaldı, ne de mutluluk. En kötüsü de, hissetmemekmiş. Hissedememekmiş. Bana bunları yaşattığın ve tattırdığın için teşekkürler.
Ne istediğini bilmiyor musun bir öyle bir böylesin çözemiyorum.
eskisi gibi olmıycak biliyorum. arkanda hep kolluycak biri olucak sen bilmesende.
Ben seni bu kadar seviyorsam senin sevginde vardır bir eksiklik,
Eğer sen de bu kadar fazla seviyorsan da zaten asla beraber olamayız biz.

Öyle olsa bile,
ikinci seçenek ne olursa olsun daha güzel...
Kendine çeki düzen ver iyice dağıldın...
kendi suçlarını kamufle etmek için daha yaratıcı olmalısın.
sanırım ekim ayından bu yana görüşmüyoruz yani kasım,aralık ve ocak derken 3 ay geçmiş üzerinden tam anlamı ile atladabildim dersem yalan olur ama içimde ki özlem,sevgi yada sana karşı hissettiğim her ne varsa her geçen gün bir tık azaldı.

en büyük korkum bir gün mesaj atman ya da araman oldu çünkü korkuyorum. sana geri dönmekten korkuyorum.
lütfen arama lütfen mesaj atma hatta evlen bir adamla, mutlu ol onunla ki bende yaşantıma daha rahat devam edebileyim.