bugün

görsel
Oyle ozlersin ki,
Gel diyemezsin, sadece beklersin...
Yeni sevgilim var. Pardon! Sevgilim dedim galiba. Yeni sevgililerim var artık ve onları çok seviyorum. Onlara aşığım. Bir insan kaç kere aşık olur, kaç kişiye aynı anda aşık olur? Kendime soruyorum bu soruyu kimse üzerine alınmasın cevabını iyi biliyorum. Sevgililerim var demiştim demi! Evet hemde birkaç tane hemde hepsine aşığım. Ben defalarca ölmeden önce insanın çok kez öldüğünü biliyordum ama çok kez aşık olduğunu bilmiyordum. insan birkaç kez ölüp yeniden dirilince aynı anda birkaç kişiye de aşık olabilmeyi öğreniyor... Ölüm, ölüm ne güzel şeysin sen...şimdi sen meraklısındır bilirim sevgililerimin isimlerini merak etmişsindir adım gibi eminim. her hücreni bilirim ben senin...sevgilimin adı lustral onu çok seviyorum çünkü o da beni seviyor biliyorum ne zaman kendimi yalnız hissetsem yalnız olmadığımı her zaman yanımda olduğunu söylüyor bana ve yanımda oluyor. Diğer sevgilimin adı diazem. Bazen nefes alamıyorum her yer dar geliyor aldığım nefes yetmiyor içimde bir sıkıntı beliriyor ve Azrail in soğuk nefesini ensemde hissediyorum. işte tam o sırada yanıma gelip beni sakinleştiriyor hep yanımda olacağını söylüyor ve oluyorda. Onunla iken derin ve huzurlu nefes alıyorum. Diğer sevgilimin adı ativan diyazemle yakın arkadaşlar. Bende az değilim ama iki yakın arkadaşı aynı anda tavladım. Onlar hallerinden çok memnun ikisi de bana aşık. Bende onlara aşığım. Sonuncusunun adı secita secitanın bende ayrı bir yeri var nedeninide söyleyeyim de merak etme. Secita beynimin nöronlarına uyarı gönderip vücuduma seratonin hormonu salgılanmasını sağlıyor. Secita dedim çünkü secitaya aşık değilim onu çok seviyorum. Benim için sevgi aşktan daha değerli bir duygudur. Son sevgilim beni mutlu ediyor ve uykuya yatırdığım, kapısına kilit vurduğum sevginin kapısını aralamayı başarıyor. çok konuştum sanırım ama ben aşık olduğum ve delicesine sevdiğim sevgililerimi herkese duyurmak istedim. Çünkü aşk ve sevgi saklanması, gizlenmesi gereken duygular değildir. Ben aşığım ben seviyorum bunlar kötü ayıp ve ahlaksız duygular değildir aksine gerçekten seven insan sevgilisini dünyaya haykırır. Bende sevgililerimi dünyaya haykırdım ve inanıyorum ki onlar bana hiç yalan söylemeyecek ve beni hiç bırakmayacaklar...
seni çok seviyorum.
Amına koyim senin.
Ben bu yazıyı sana yazdım şuan yazdığım foklorik kelimenin içinde , farrklı farrklı kelimelerle adını şifreli bir şekilde içine gizlediğim kişi.

Ay lav yu.
Ben bu satırları sana yazdım ey hayat
Belki bir gün tekrar okuyup mutlu olmak için
Ben bu satırları sana yazdım ey yar
Belki beni gerçekten sevdiğini bilmek için
Ben bu satırları sana yazdım ey kader
Belki bir gün bana güldüğünü görmek için
Ben bu satırları sana yazdım ey kahpe felek
Belki bir gün çarklarını kırabilmek için
Ben bu satırları sana yazdım be gülüm
Belki dikenlerini batırmazsın , kanatmazsın...
Ve bazen unutmak icin uyumak gerek, ruyalari hesaba katmadan...
Uykum geldi.
Eski sevgilimi gel beraber becerelim.
o işler öyle olmaz. farkında değilsin ama öyle olmaz. öyle olsaydı böyle olmazdı.
Yazmaya bile değmezsin.
bir gün seninle ilişkimiz bitme noktasına gelecek.
evet belki de sensiz mutsuz olacağımı düşünebilir, bunalıma girebilirim.
belki doktorlar bile "artık olmaz" diyecek
ama hayat devam edecek.
yıllar sonra
yoldan geçen güzel, çekici bir kız gördüğümde sen geleceksin aklıma
"ne günlerdi be" deyip sana bakacağım.
sen ise hiç kıpırdamadan öylece suskun kalacaksın.
başın hep öne eğik.
üzülme sen yine birlikte olacağız,
günde belki bir kaç kez sana dokunacağım ama
sandığın gibi olmayacak.
seninle iyi kötü günlerimiz olacak,
bazen beni şaşırtacaksın hareketlerinle
bazen gurur duyacağım, bazen de kızacağım
seni ölene kadar ellerimle yıkayacağım.
ey benim güzel penisim,
ben bu yazıyı sana yazdım.
özledim yahu.
şimdi sen evli, ben evli. ama özledim lan!
Ozledikce kirilirsin, kirildikca gozlerin dolar...
su aksın yolunu bulsun...
insanlar her zaman kendilerini, çok büyük görür dalga geçmeyi bir şey sanırlar. karşılarındaki insanın ne kadar akıllı olduğunu bilmezler ?sevmiyorsan adam ne yapsın sana mı yalvarsin önce aynaya bak ondan sonra düşün.
Eger bir insan surekli seni uzuyorsa, mutlu etmek istedigi sen degilsindir...vazgec.
bir çoğunuz sexi bedavaya getirmek için aşkı heba ettiniz.
Vedalaşmalıydık biz, bir parçamı havalimanında seninle beraber bırakmalıydım. Özlem dolu sarılıp, yeteri kadar kokunu içime çektiğim kanısına varıncaya kadar bırakmamalıydım. içimde ne varsa orda çıkartıp elime alıp sana vermeli, mutluluğun o meşhur resminin kadrajını biz oluşturmalıydık.Vedalaşmalıydık seninle.. Ben gidiyorum ama bu bir son değil en uzun metrajlı filmin başlamadan önceki reklam faslı aslında demeliydim.
Bitmeyen hatta hiç başlamamış olan bir şey nasıl bitebilirdi ki, vedalaşmalıydık seninle o amınakoduğumun uçağına binmek için can atmıyorum sana sarılmak için can atıyordum ben.
Elveda izmir..elveda sevdiğim.
Her geçen gün nefretim büyüyor. Umarım hayatın boyunca beni mutlu ettiğin kadar mutlu olursun. (yani asla) bıraktığın izler yüzünden kimseyle olamıyorum. Allah belanı versin.
Askti iste...

Varmiscasina buldugum, yokmuscasina yasadigim...
Vallahi şu hayatta beni güldürürken ağlatan, ağlatırken güldüren tek insansın sevgilim sen de biliyosun.
aşk...

adına aşk dedik. belki değildi bilmiyorum. belki de öyleydi. hayatımın en güzel anlarıydı seninle yaşadığım o 'izole' zamanlar. özeldi. tamamen bize aitti ve gerçekten muhteşemdi. unutmak mümkün değil. kabul ama alışmaya çalışıyorum 'sensiz' yeni hayatıma. sanki hiç olmamışsın gibi davranıyorum. gözardı ediyorum. canım çok yanıyor ama başka çarem yok. keşkeler dolanıyor bazen dilime. daha çok canım yanıyor.

her neyse...

iyi ki geçtin hayatımdan..
e be ne diyeyim sana, sakal bıyık karıştırma şu muhabbete diyoruz sana.