bugün

gerizekalı.
ne kadar kizsam da bazen, soylensem de, hatta bazen beni uzsen de, hatta sevgini belli edemesen de; hayatimda sahip oldugum, olup olabilecegim; en guzel, en anlamli , en degerli seysin sen.
bir de.. cok guzelsin be.
gülüşüne ömrümü veririm.
Haketmiyosun beni haketmiyosun. Bu umursamazlgna pisman olucaksin ve cok geç olucak.
Haketmiyosun beni haketmiyosun. Bu umursamazlgna pisman olucaksin ve cok geç olucak.
Tamam ben değilim saklanmana gerek yok.
tükettin. seni sevmiyorum.
O kadar çok yazdım ki artık yazmayacağım bak bunu bile sana yazdım. Yine.
bazen beni değil sana verdiğim maddi desteği sevdiğini düşünüyorum. mesela sana bir mont aldım aylardır görmediğim ilgi gösterdin bana. ondan öncesi adam akıllı yüzüme bile bakmıyordun. aynı eskisi gibi. yine... bensiz nasıl yaşayacağını bugünden itibaren merak etmeye başladım. ilgimi istiyorsun? gösteriyorum. yardımmı istiyorsun? yardım ediyorum. sıkıştığınmı? gelip hal ediyorum. bir yere yetişmenmi gerekiyor? gelip yetiştiriyorum. ağrınmı var? sana çeşit çeşit çözüm büküyorum. hastamısın? gelip ilaçları ben veriyorum. sana baktığım kadar baban bile bakmıyor. peki ya sen nerdesin? bugün dayımın oğlu Antakya'da şehit oldu ya sen nerdesin? senden hariç hiç kimseden teselli görmek istemedim ama nerdeydin sen? kuru kuru mesajlarla teselli etmeye çalıştın ama olmadı. insan bi sevgilisinin yanına gider, bakar, merak eder olmadı arar ama senin aklına ucunda bile geçmedi. olsun Can'ın sağolsun. aslında bu yazıyı yanlış bir başlıkta yazıyorum çünkü şimdi birşey itiraf edeceğim. bizim ilişkimiz çok traştan. sıradan. hiç bir heycanı espirisi yok. tek taraflı. bizim yiğidin cenazesini ve yokluğun acısını bir atlatayım sonra bizim traş ilişkimizi düşüneceğim.
evet zall yazıyı sana yazıyorum malumun olacak ki sürekli entrylerime silik atıyorsun bazılarında haklısındır belki ama haksız olduğunu düşündüklerim de var tabiki lütfen bir daha olmasın ı love you.
Ara beni ne olursa olsun ara. Muhtemelen şu anda içiyorsun biliyorum ama ara sessiz kalma. Seni duymak istiyorum. Hani demiştin ya içip sana aşkımı ilan edicem diye. Bekliyorum küfür et, ilanı aşk et, saçmala ama yine de ara. Bu gece huzurlu uyut beni..
Hiiiihhhh cok da seyimde sanki.s.s
(bkz: kaşar)
Bunu diyebilmek zor iştir. ama ben bu entry'ı sana yazdım sevdiğim seni çok seviyorum.
Madem gidiyorsun benimde corbada tuzum bulunsun, sik'tir git...!
Mutlusundur inşaallah bana çektirdiklerin egonu tatmin etmiştir.
Luzumsuz esegi sucuk yaparlar.
Gel bağışlayalım birbirimizi
(bkz: turgut uyar)
Siktir ordan. Mutsuzluga da varım diyebilen biri lazımmıs. O zaman biz mutsuz oldugumuzda ne diye topukların vura vura kactın? Ben vardım mutsuzluga neden ask bitti ilk fırsatta o zaman bana bi acıkla bakalım hadi?
birileri üzülürken, kendilerinin mutlu olacağını düşünen insanlar var.
evet O da haklı tabi. Haketmediği sevgiyi görünce götü başı ayrı oynadı.
Beni gene almadin. Ama anladim ben senin karakterinde bu var. Sorun sende de değil bende biliyorum. Bir insan almayacağını bile bile bekler mi. Normal biri beklemez. Ama ben bekliyorum iste.

Sen önümden geçtikten hemen sonra mudanyada yağmur yağmaya başladı.

Tesadüf mu? bence allahın bana siktir salak deme şekli ama olsun haftaya gene ayni durakta seni beklicem 19.50 arabası merak etme.

(bkz: şerefsiz 2u)
Sana içimi dökmek isterim,ama içim o kadar dolu ki buna zamanın yetmez.olmaz biliyoruM.Sadece bi gün istiyorum yanında olamadığım ama benle geçirdiğin bi gün ....beni dinle o gün sadece beni duy, bana bak.
Uzun olsun gunumuz kımse bozmasın ıstıyorum,baska özlüyorum işte seni.
Bir gün geleceğini bildiğim o sikilesi sona rağmen mutlu edebilen herif. Seviyorum seni lan.
Bir lades tutuşsak seninle mesela,
'Nesine?' desen,
'Sesine..' derim.
Yüzün aklımdadır hep,
ben sesini özlerim..
dunyayi yasamaya deger bulmuyorum. sen oldugun icin katlanilabilir hale geliyor sadece. bunlari fazla sairane buluyorsun ama bunlar olmadan sade dumduz bir hayatin icinde yasayamam. sevmeden, sevgimi dolu dolu yasayamadan, sana dokunamadan, sana bunlari soyleyemeden yasayamam. ancak bunlarla yasanilabilir bir hal aliyor bu dunya...anlatacak cok sey var yine dinlemeyeceksin biliyorum...ama ben seni her seye rağmen cok seviyorum.
Sen ruhuma cemre diye damladiktan sonra,
Ben bu bedende neyleyim,
Ask da sen,
Hasret te sen,
Ben de sen...