bugün

iste buraya yazıyorum: çok özleyeceksin beni, O kısmak istediğin kahkahalarımı, enerjimi, neşemi, saygımı, hürmetimi..
Sen baskasını seviyorsun olsun ben seni yine de seviyorum.
Yarın sınavım var ve senin yüzünden çalışamıyorum. Senin de var biliyorum, kalmışsın yine. Ne kadar alan dersi varsa kalırsın çünkü.
Nerdesin kaç gündür? Bi haftadır hiç göstermedin yüzünü. Vaz mı geçtin yoksa hiç mi bi şey hissetmemiştin? ikizlermişsin sen de, yeni öğrendim. Dedim geldi bi dengesiz daha. Gel, kapım hep açık sana. Hitler bıyığın dahi olsa yine gel. Bıyık yakışıyor sana. Ne de olsa dünyanın en güzel dudak kıvrimlarına sahipsin. Hatırlat bir ara resmini çizeceğim. Daha önce de denedim ama söz konusu sen olunca tek bir çizik atamıyorum. sende gördüklerimi anlatabilecek kalem yok. Her daim mutlu, sempatik adam bisikletimi yine sizde unutayım, bisikletime atla gel. Bilimiyorum sen uzaktan da güzelsin ama gel yine. Ya da böyle güzel gülme.
bugün cüzdanımda sakladığım, parfümünü sıktığın peçeteyi kokladım. peçete deyip geçmemek lazım; zira insanın içini delebilen bir yanı var. kokunu özledim. seni koklamayı özledim. seni çok ama çok özledim sevgilim..
herkes ister Kalbinin sesini dinlemeyi. Dinler Dinler Dinler sonra beynini yer :D
"..uzakta olsan da kalbim senle atıyor kızım seni neredeyse hiç görmüyorum ama gözlerimi kapatınca o güzel gözlerin geliyor önüme.hani dedim ya bir daha konuşmayalım diye hata etmişim . Sensiz yaşanmıyor."

Yozgat/ çekerek 2014
ne haber? nasılsın? bende iyiyim, görüşürüz.
sözlüğe senden özür dileyebilmek için kayıt oldum. bundan yıllar önce kırdım kalbini. hiç hak etmemiştin. seni bulmaya çalıştım. bulamadım. boş vakitlerinde internet cafelere gidip girdiğin entrylerin f5'e basıp durarak artılanmasını beklediğin, sana mavi jojoba tanem dediğim günler aklıma geldi sonra. nick' imi seçtim ve başladım yazmaya. Sadece geçmişimdeki bu hatamı affettirebilmek ve yoluma geçmişimdeki bu karanlığı atabilmiş olarak devam edebilmek istiyorum. Eski yazarlık günlerimi hatırlıyorum yazdıkça, bir yandan da yazarlığım onaylanıp senden özür dileyebilme şansını bulacağım güne kadar. 2 türlü nostaljiye mahal vermiş oldun bende anlayacağın*. teşekkür ederim. Umarım beni affetmeni sağlayabilirim.
Kadınlar ilgi bekliyor diyorsunuz da, erkekler de sadece metrobüs mü bekliyor sanıyorsunuz?
ilkler güzeldir gerisi fasa fisodur açık ve net diyim sen anla.
Oluruna birakdim her seyi pasam, sensizde devam ediyor yasam...
Asla seninle yaşamayacagımı bildiğim halde seni bırakmıyorum.
Bu gidişle ikimiz de senelerce vakit kaybedeceğiz...

Benim suçum sanki müslüman olmaman.
Geldiğin ve konuştuğumuz günden beri içimdeki varlığın her saniye bütün hücrelerime yayıldı.

Sen kül kedisi olmalısın ki her gece saat on ikiyi vurduğunda seni kaybetme korkusuyla başımı saatler sonra yastığa koydum.

Sen Mona Lisa olmalısın ki ne zaman bir renk paletine baksam yüzünün hatları özellikle de elmacık kemiklerini öperek ellerimi kalbime götürdüm.

Seninle yaşayacak çok şey var. Seninle yaşlanacak çok zaman var.

her mesaj attığında nabzım benden habersiz artıyor azalıyor.

Seninle farklıyiz biz tüm bu leş kokulu hayatın içinde hayatta kalmayi öğrenmiş iki masum yüze sahibiz.

Dudaklarindan çıkan her kelimeyi çizgi çizgi seviyorum. Üzerime sinecek olan kokunun ürpertici hissiyle uyanacağım her sabaha.

Benimle mutlu ol... benimle kal...
Şimdi şu an tam şu anda ölsem bile seninle olan varlığım cümlelerimle devam edecek.

Sen başka bir yazın olacaksın sen başka bir gazel gibi girizgahima şeref vereceksin.

Niye yazıyorum biliyor musun? Çünkü sen hepsinden farklısin... beni tuhaf yapıyorsun tuhaf yapımın üzerine ana yemek Üzerine gelen tatlı gibi dudaklarınla gamzelerime koyacağın alt dudaginin ıslakligi gibi.

Her gece sesimle uyanıp sesimle uyanacağın günler geceler gelecek gitmezsen gitmeme izin vermezsen...

Yüzün gözlerin saçların...
ben böyle manzara görmedim...
Ben böyle büyüleyen bir şey görmedim...

Kal burada ve sımsıkı sarıl boynuma...
Orada huzurumuz var orada ikimiz varız...
Sevgili sevgilim.
Sana bunları söyleyemiyorum cesaretim yok ki zaten şuan kıçından soluyorsun. Ben seninle tekrardan ayağâ kalktım bu bir gerçek ama yaptıklarında bini aştı. Zaten ben hiç sevdiğim kaadar sevilmedim ki. Kusura bakma ama sevgilim ben seni seviyorum dedikçe senin bir tarafların kalktı. Yaptıklarına karşılık hakettiği değeri görmeyince değişebiliyormuş insanlar. Bundan sonraki ben için şimdiden özür dilerim.
Ben bu gece ölmezsem ölmem ölmem hiçbir vakit.
sevgili sera.
sana söyleyemiyorum ama sana it gibi aşığım. 1998 li olabilirsin ama elbet ankara ya gelicem.
aslinda hayalimdeki sana yaziyorum kimsin bilmiyorum. sadece onune gelene asik olma tamam mi oyuncak degil bu. aslinda senide sevecegimi pek sanmiyorum ama iste malligina yaziyorum buraya. tabansizmissin ki sevmemisimdir zaten velhasilkelam , ask nefsine sahip olan yigitlerin isidir..
nerdesin. içimden yavaş yavaş kayboluyor gibisin. korkuyorum. sana hala ihtiyacım olduğunu da hissediyorum. neden bu kadar uzakta kaldı herşey, o kadar uzaklaştırdımki kendimden seni... korktum. mücadele edemedim. sürekli aklıma geçmişimi getiriyordun. hem sevdiğim hem nefret ettiğim bir parçam nasıl oluverdin anlamış değilim. garip bir duygu. hiç yaşamamış olmayı dilerdim. ruhumun bu kadar hastalanmamasını isterdim. seni geri çağırma konusunda da emin değilim. sen gelirsen geçmişimde gelir ve hep benimle olur. bunu yaşamaya dayanır mıyım bilmiyorum. o kadar güçlü bir insan değilim. sana ne kadar ihtiyacım olsa da seni kendimden uzaklaştırmak zorundayım. farkındayım çok güçsüz davranıyorum ama böyleyim. her defasında dilediğim gibi hoşçakal...
Her şeyi buraya bu kadar açık yazabilsem ya.
En unutulmaz yaşımı yaşıyorum, en hızlı yaşımı. Bugün bana biri fakir, sosyalist ve mutlusun, ben viskimle yalnız ve mutsuzum dedi. Bu bana biraz olsun umut verdi, gerçekten mutluyum.

Geziyoruz, deli gibi gülüyoruz, yemek yapıyoruz lahmacun yiyip sevişiyoruz dans ediyoruz sosyalizm propagandasi yapiyoruz bildiri dagitiyoruz arada eyleme gidiyoruz ve ortak kitaplar alıyoruz. Stalin troçki kavgasında trip atıyoruz birbirimize, sonra sen beni ikna ediyorsun. Bilmiyorum ama örgütte masa açma kavgasını sevgiliyle yapmak komik ve güzel.
Odanı düşünüyorum, yatağının karşısındaki kocaman parti amblemini gereksiz fanatikliğini. Tokat oyununda kulağına yanlışlıkla vurduğumda "polisler bile yapmıyor bunu dudağını patlatırım ya!" Diye tehdit etmeni.

Her şeyin bu kadar güzel gitmesine şaşırıyorum bir de. Ve senin bu kadar güzel olmana da şaşırıyorum. 22 Yaşında 30gösteren bıyıklı adam nasıl bu kadar güzel olabiliyor lan? Gözlerinin içi nasıl da gülüyor, yemyeşil oluyor. Sonra saçların, tenin. Nasıl diyor insan.
O değil de ben aşık oluyorum sana.
Handan’ın kahverengi gözleri vardır. Handan’ın çok güzel kahverengi gözleri vardır. Handan’ın kocaman, çok güzel kahverengi gözleri vardır. Handan’ın kocaman, çok güzel kahverengi gözlerinin kuyruğunda beni vardır. Handan’ın gülerken belli olan gamzeleri vardır. Handan’ın ağlarken gözyaşlarının toplandığı gamzeleri vardır. Handan’ın siyah, düz saçları vardır. Bir de Handan’ın siyah, düz saçlarını arkaya atışı…

http://mbsadam.tumblr.com...aye-yaz-balasinin-teknesi
her dakika özlüyorum seni yanımda olmadığın her an gel kaçıp evlenelim gidelim uzak diyarları kimsenin bizi tanımadığı yerlere ya da kimsenin olmadığı yerlere sadece biz mutluluk gel gözyaşı hüzün kederi bii kenara atalım kurtulalım bunlardan gel mutlu olalım.
aslında ben senden hiçbir zaman kopmak istemedim.gerçekten senin farklı olduğunu biliyorum.eskisi gibi olmasakta ben yinede seni seviyorum.evlenme teklifi etmeyi düşündüğüm birinden vazgeçmek bu kadar kolay değil. umarım bunları da okursun.
Ben bir eski fotoğrafım. Eskilerde yaşayan
kaybettiklerine uzulen. Bugün senin ölüm yıl donumun kardeşim ve ben bu yazıyı sana yazdım.

Seni çok özledim kardeşim. Kim beni gecenin bi saatinde arayip uykumdan edicek iki yıldır kimse senin yerini doldurmuyor.
Gene bi altı aralık günü ve seni kaybedeli iki yıl oldu.
Kimseyle seninle konuştuğum gibi konuşmuyorum. Ha bu arada dayı oldun biliyomusun sen yoksun tabi ama ben senin yokluğunu ona hissettirmicem hep yanında olucam onun o benim yigenim ben onun dayisiyim hiç bi zaman yanından ayrilmicam bana olan emanetlerine her zaman iyi bakicam seni çok özledik be kardeşim..
iyi kötü başardığın şeyler var, neden hala güvensizsin kendine.
daha ne kadar saçmalayacaksın hakkaten merak ediyorum, kocaman bir hayal dünyan var.