bugün

Bugün öylesine bi profiline bakim dedin whatsappden. Numaranı 8yıldır ezbere biliyorum maalesef ve bugün aylar sonra tekrar telefonuma kayıt ettim. Ardından resmine tıkladım. O halini görünce hiç Bu kadar sarsılacağımı düşünmemiştim.
Kilo vermişsin. Ama öyle böyle değil. Acayip vermişsin. Hiç dikkat etmezdin kendine zaten. Hep ben sana yemek yemeni hatırlatırdım, kızardım.
Yapma böyle lütfen.. Kendini salı verme. Sen güçlüsün. Toparla kendini..
Of beyler daha yeni ayrıldık ama seviyorum işte bu sözde ona gelsin ;

Eğer benimle mutlu olamadıysan kusura bakma sevgili ayrılalım o zaman sen yukarı ben aşağı sen göklere ben yerindibine.
http://video.uludagsozluk...-bana-canan%C4%B1m-20949/

Hakikatim. Hakikatlimsin benim.
Bunu okur musun bilmiyorum... Zaten sözlükteki hesabımı sen burayı kullandığın için almıştım zamanında * olurda bi gün benim yazdığımı okursun farkında olmadan diye.

Ayın 11inde seni görmeyeli tam 1 yıl olacak. Emin ol nasıl geçti anlamadım. Hayatıma başka biri girdi. Hemde senin gittiğin gün. O kişinin senden sonra hayatımda bu kadar yeri olacağını düşünmezdim. Ama bana öyle davrandı ki... En başta değer verdi bana. El üstünde tuttu. Beni mutlu etmek için ağzımdan çıkan her şeyi yaptı. Ben de sana böyle yapardım. Ama sen benim o yaptıklarıma karşılık vermezdin, bencildin.ben senden bunu öğrendim. Verilen değeri karşılıksız bırakmamayı. Şimdi o bana öyle davrandığında ben de onu mutlu ediyorum ve inan bana öyle mükemmel bir ilişkim var ki tarifi imkansız. Ailesi de çok seviyo beni öyle çiroz falan demiyolar *

Ayrıldığımız zamanlarda hep derdim ki " herhalde allah bana önce kötüyü gösterdi ki gelecek olanın kıymetini anlayayım." işte aynı böyle oldu.
Gelenin kıymetini öyle iyi anlıyorum ki. Ben hiç sende mutlu olmamışım. Sana karşı olan aşkım gözümü resmen kör etmiş. Beni sevdiğinin yanında önemsemediğini görememişim. Hoş bu nasıl oluyorsa...

Ne yalan söyleyeyim özledim seni. Hemde çok. O seni görmesin diye başka bir isimle kaydettim telefona. Gün aşırı whatsapptan sana bakıyorum. Sürekli değiştirdiğin durumları ve resimleri takip ediyorum. Özlüyorum işte. Ama sadece özlüyorum. Bana hep derdin "ben seni değil seni sevmeyi seviyorum" işte şuan onu yaşıyorum. Bide mutlu ol benden sonra derdin. Belki ona aşık değilim ama çok mutluyum. Hatta hayatımın en güzel zamanlarını yaşıyorum. Hayalimdeki ilişkinin başrolüyüm şuanda. Seni de görüyorum keyfin yerinde sevgilinle *

Seneler sonra geldiğimde içinde biraz ben olsun gerisini hallederim demiştin . Şimdi olur da çıkıp gelsen bu soruya cevabım yok. Daha doğrusu ben artık kıymet biliyorum. Ve beni ölesiye mutlu eden insanı yarı yolda bırakamam. Kalbim sana koşsa da aklım beni sana getirmez. O yüzden GELME. Gelme ki ben gene dayanamayıp sana gelmiyim. Ya da gel. Ne biliyim. Evimin önünden geç mesela ama ben bilmiyim. Ya da ben camdan bakarken seni oralarda göriyim mutlu oliyim ama sonra hemen unutiyim. Öyle işte. Bak gene karıştım. Belalimbenim.
O yazıtını ömür boyu saklarım.
edip : kaldırdım, attım.
zeki kadınsın.
"küçük bir aile çay bahçesinde karşılıklı bir kaç bardak çay içelim istiyorum."
cümlesinde ki gizli teklifi bulursun umarım.
yanımda olmasan da canımdasın.
herkes kalbi ve hayal gücü kadar seviyor, açılıyor veya çıkıyor... ve sonuçta fazla açılınca boğuluyorsun, çok çıkıncada düşüyorsun bir gün taa dibe.
hem bu müthiş duygu hatırına değil mi zaten, hala sürüyor o hiç bitmeyecek macera...

bir şey var aramızda;
senin gözlerinde ışıldıyor,
benim dilimin ucunda.
merak etme senin suçun yok, bunu ben istedim.
Biliyorum bu yazdiklarimi sana hicbir zaman soyleyemeyecegim. Daha once yuzlerce arkadasim oldu ve daha da olacak. Ama sanirim kimse sen gibi olmayacak. O kadar bagliydim ki sana, annem gibi sevdim seni. Saclarimi taramani ozledim yagmur.. saclarini taramayi ozledim. seninle uyumayi, yuzune yayilan gulumsemenin bana verdigi mutlulugu ozledim. Birini olmeden kaybetmenin ne demek oldugunu sende ogrendim. Her gun bi bicak gibi kesiyor yoklugun ve lime lime oluyorum. O kadar ozluyorum ki seni,sana sarilmayi,seni opmeyi. Sana kar kureleri getirecektim gittigim her yerden soz vermistim, sen de bana soz vermistin hep hayatimda kalicaktin. Neredeyse her gun ruyamda goruyorum ve bu gercek gibi. Biliyorum beni cok ozledin ben de ne zaman ozlesem gokyuzune bakiyorum, gokyuzumdun, gokyuzumsun. Bugun seni gordugumde canim o kadar cok yandi ki gelip sarilmayi o kadar cok istedim ki... dostum,annem,melegim,kardesim hasretim sana. Opuyorum melegim kanatlarindan..
Çek artık gölgeni üzerimden bir delilik yapabilirim . seni yine sevebilirim mesela.
hayallerimden çıkta gel artık yavaştan koyul yola. Geç kalma nolur. Hatta erken gel.
Gözyaşın olsam,gözlerinden süzülüp yüzünü okşasam, elmacık kemiklerinden başlasam mesela.
Yanaklarına insem biraz daha aşağı sonra. Çenenin kıyısından boynuna aksam. Hah işte tam oradan kalbine düşsem.
Ya da yağmur olsam çisi çisi. O uzun saçlarına dolaşsam, kalsam, aralarına sığınsam.
Belki de sağanak olsam sarsam kucaklasam seni tümüyle. Her güzelliğini keşfetsem, ta ki tepeden aşağı.
Bir çığ yuvarlanır gibi dağlardan. Aldığın nefes olsam, dudaklarından başlasam yavaşça sızsam, dolsam ciğerlerine.
Damarlarında dolaşsam sonra, her ama her yerini ancak ki kaleyi içten fethedene dek.
Bir duvar olsam arkanda, yaslansan bana. Her yerim rutubet içinde güçlü fakat kırılgan.
Hayatın olsam mesela, yıllar yıllar sürsem. Sürekli yanında olsam, her kalbinin atışında.
Sana en az senin kadar yakın, tanıyan, bilen, özleyen, özlenen...

Hiç bitmeyen isteklerimin arasında senin bu kadar çok geçmen ne kadar garip.
Düşlediğim, yıllarca hayallerimi süslediğim o kadın karşımda duruken neden sustum,
'gel' demedim, bilemedim. Koktum, belki ya gerçekler hayallerim kadar mükemmel değilse?
Ya da düşüncelerimin bana has kendini anlatan yanını anlayamazsın diye.
Saçların yüzüme vuruken hissettiğim duyguları düşündüm daha da korktum.
Yıllarca aşk adına küfürler savuran, adının dahi varlığına inanmayan ben neler hissediyordum.
Böyle olmamalıydı. Her duyguyu tatmış olmalıydım, hem de tek tek hepsini.
Kendimi kandırmak için kaç geceyi aldım gündüzlere vurdum, kaç günü ertesine kattım hatırlamıyorum.
Palyaço maskesiyle gezen zombiden başka birşey değilim. Sende bulduklarımın yarısı yoktu ki bende.
Hatta 3'te 1'i bile. Bilmiyorum. Göremediğim, belki anlayamadığım ya da anlamak istemediğim senin düşüncelerine
hayranım hepsi o. Bilinmeyene duyulan korku ve özlem ile yapabildiğim tek şey beklemek ve en azından seni görebilmek
hatta belki yüzünü güldürebilmek bazen.
Yorgunum.
Gelme.
Dik bir yokuşsun sen ve çok sigara içiyorum ben...
bari en yakın arkadaşla degil de tanınmadık biriyle aldatmaya çalışsaydın hayır yani takip eder etmez haber geldi de.
Canım sevgilim; Burası bir akıl hastanesinin dördüncü katı, Sana bu satırları buradan yazıyorum Bu sana yazdığım kaçıncı mektup bilmiyorum Yokluğuna alışamadığım Ve hayalin ile yaşadığım, ismini sayıkladığım.
Sana benzeyen birini gördüğümde ağladığım için burdayım.
Kimse anlamıyor beni, Deli olduğumu düşünüyorlar, Sana geleceğimi söylüyorum Bağlıyorlar beni, Kendimde değilmişim, Gidemezmişim, Göremezmişim, Öldüğünü kabul edecekmişim.
O ölmedi diyorum, Ağlıyorum. Öldü diyorlar, Dönmeyecekmişsin, Ellerini tutamayacakmışım, Gözlerine bakamayacakmışım, Sarılamayacakmışım sana, Dokunamayacakmışım, iyileşene kadar burda kalacakmışım...
Ben deli değilim diyorum anlamıyorlar, Hemşireler geliyor yanıma Acıyan gözlerle bakıyorlar bana, Oturup anlatıyorum onlara, Beni bekliyor diyorum, Özlemiştir, merak etmiştir, Onlar da ağlamaya başlıyor.
Sana bu mektubu Bir akıl hastanesinin dördüncü katından yazıyorum, Yokluğunu yaşıyorum, Yaşadığını biliyorum, Biliyorum gitmedin, Bizi ayıracaklarını sanıyorlar Ayıramazlar biliyorum. Gelmeliyim diyorum. Biliyorum sende özledin beni. Merak etme iyiyim ben. Sadece gelemediğim için affet beni. Dedim ya, Bu sana yazdığım kaçıncı mektup bilmiyorum.
Sen neden cevap yollamadın hala? Yoksa göndermiyorlar mı mektuplarımı sana? Yada; Sen yazıyorsun da bana mı vermiyorlar? Adresi daha iyi yazıyorum buraya, Altına da özellikle tarif ediyorum, Bulmaları kolay olsun diye seni, Oysa ki,
hangi postacıya sorsan bilir evini..
Acele cevap bekliyorum bitanem. Seni çok seviyorum.
Sen bilmedin bir gemi kalktı gözlerinden geldi kalbimin orta yerine demirlendi. Kalp? Gemi? Motor? Liman? Demirlenmek? Yok, yok sen bilmedin
sende herkes gibi batı özentisi bir süslü kokettesin işte.
geri zekalı bir malsın. götoş...
sesini duysam ölebilirim.
korkuyorum.
bu kadar.
sana aşk,
bana yalnızlık.
şu an kiminlesin ne yapıyorsun? tahmin ettiğim şey olmasın nolur noluuur*seninle böyle olmamalıydık be. neyse.
2 senedir yoksun.
Ya da 22 sene. Her neyse.
yok ya tamam senin için kendimi üzmeyeceğim. gençliğimin en güzel yıllarını seninle uğraşarak geçirdim zaten(tamam güzel günlerimiz oldu ama sonumuz yok yani). ilgilenmiyorum artık bitti yani kafamda yoksun. başka şeyler düşünüyorum bak aa kuşlar böcekler...
Sen gittin ya sen dahil herkes artık cansız bir eşya gibi...