bugün

Rüyamda gördüm seni bir süre önce ve çok özlemişim bunu farkettim. yine seni görürüm diye daha erken uyuduğum gecelerim var benim. yüzün hala o kadar net ki yılların unutturamadığı tek şey. sen hiç bilemeyeceksin lakin bilmede ben bu hissi seviyorum.
sevgili komşu kızı,
ben 12 yaşımdayken senin camına fındık kabuğu atardım, gülerdin. hatta öyle günler oldu ki, camı açık unuttuğun; o gün giydiğin sütyenin rengini bile bilirdim. ama gel zaman git zaman ben büyüdüm, sen de büyüdün. iki merhabayı esirgedik birbirimizden. sonra sen fark ettin ki bu komşu çocuğu saç uzatıyor. beni gördüğün yerde, kısa hali daha iyiydi, kestir bence! demeye başladın.
sevgili komşu kızı,
beni öyle her gördüğünde lütfen yolumu çevirme. abinden korkuyorum. aramızda kalsın ama 1.5 yıldır 8 mbit internetini çatır çatır kullanıyorum. bi' bok da anlamıyorsunuz ya, geceler boyu gülüyorum. ha bu arada, abinden korkma sebebim bu değil, yanlış anlaşılmasın. neyse, komşu kızı. sen benim için her zaman camına fındık kabuğu attığım abisi olan çirkin kız olarak kalacaksın. ben de senin için ergenliğinde saçını uzatan ne idiğü belirsiz komşu çocuğu olarak kalayım. öptüm
sevgili hızır dedem,
ne yazsam bilemedim.
gözlüğümü takmadım, uykusuz ve yorgunum.

mutlu bir güne uyanamaz mıyız?

iyi geceler sevgili sen.

edit: böğüre böğüre eski sevgilimi istiyorum.
Bir şeye ne kadar uzun süre bakılabilecekse o kadar uzun süre baktım fotoğrafına.
en son, 11 yaşındayken boğulmaktan son anda kurtulduğum havuza bu kadar uzun süre bakmıştım.
ben bu yazıyı bir günlük sevgilime yazdım : http://mbsadam.tumblr.com...ununde-gorusmek-dilegiyle
rüyamda seni gördüm. çıplaktın, ten rengini hatırlıyorum. rüyalarımı — özellikle seninle ilgili olanları — hatırlamak için neler vermezdim. mekan ve zaman hakkında bir fikrim yok ama sabahtı. tenine vuran ışığı seyrederken yanağımda gezinen avcunun kokusu bu rüyayı yeterince gerçekçi kılıyordu. hiç uyanmadan yıllarca görebilirdim bu rüyayı. gittikçe gerçek oluyordu — vücudundaki bene, saçının rengine, boyunun uzunluğuna kadar tamamiyle sendin. uyandım sonra, uyandığımda ağlamak istedim. çok üzüldüğümü ve bununla alakalı not aldığımı hatırlıyorum:

uyandım gece, önceki gecelerden daha az uyanık bi’ biçimde. soğuk fayanslara basışım az da olsa ayılttı zihnimi, “bu ne soğuk böyle!” dedim içimden, sanki daha önce hiç soğuk tatmamış gibi, sanki yıllardır çıkmadım zihnimden çaldığı rüyaları da içinde bulunduran yorganımın altından. gözlerimi açtığımda aynanın karşısındaydım yine, aynaya bakmadan hemen önceki vakit ellerin omuzlarımdaydı sanki, bunu düşünürken baktığımda aynaya, bu aptal ifadeden anladım ki yine güzel bir rüyadan uyanmıştım. son rüyamı hatırladım, sonra aklıma sen geldin, ısımı yorganımla değil de seninle paylaşmayı da çok isterdim. diyemedim tabi o an yokluğuna, “kalsan ya biraz daha.”
En sonunda gittin teşekkür ederim.
Sensiz çok sıkıcı..
Sevgili gereksiz oksijen israfi mesai arkadasim.
Ben senin beynine sicayim. Aaaa pardon o eylemi yapmam icin bir beyine sahip olman lazim dimi.
O agzinda cakcakcak cignedigin sakiz keske bogazina kacsa.
Bide bunun yancisi var beyinsiz jr. Senide esekler tepsin emi . Gunesli havada doluya maruz kal insallah.
Kisaca nanik size.
Uyuz olun iyice siz gidene kadar istifa filan etmicem.
siz dayanilmaz bir gunaydin siniz bayan.
sabah sabah insani ayagina getiren.
hic yoktan dunyayi kendini sevdiren.
siz cocuk agizli bir gunaydin siniz bayan.
beni beklemediğin gibi bide gidip 5 seneni nispet yaparmış gibi yaşamışsın.
beni bekleseydin senin için risk değil dünyaları karşıma alırdım. sen hayatımızın içine 7 yıl önce sıçmışsın ya beni neden suçluyorsunki şimdi.
senin hayatımıza sıçtığın gibi bende senin ağzına sıçım.
canımın içi.
Korkma bana aşık olmaktan ya da çekip gitmekten.
Çünkü kalbimdeki hiçbir cesedi sahipsiz bırakmadım ben.
nikahına beni çağır sevgilim
istersen şahidin olurum senin
bu adam kim diye soran olursa
pasta yemeye gelmiş dersin sevgilim
garibin tekiyim pasta yiyemez miyim vişne suyu içemez miyim
at artık imzayı yiyelim şu pastayı
sana mutluluklar bana afiyet olsun.
sevgili hatun

ulan hem sen bende hoşlanıyordun, hem şimdi yüz vermiyorsun. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu lan. ya sev ya terket.
tükendim.
yalan ürünü gibisin.
Rüzgâr yine kokunu getirdi.
Anlayacağın, bu gece de
“Canım burnumda…”
öperken yüzüne öksürsem bile beni sever misin?
neyse şansımı zorlamiyim gidip senin ilaçlardan içeyim.
gargara nerde?
benin senin sokağına ulaşamam dardayım,
o mazlum gözlerine bakamam,firardayım.
gelecekteki sevgili; bir gün lunaparka gidersek bütün biletler senden ona göre.
gelecekteki sevgili lunapark biletlerini dayarsan o gece çoook uzun olur.
şanslıyız çok.
Oğlum sen salak mısın?! Ele güne onu ben istemedim diye laf yayıp aradan zaman geçtikten sonra nasılsın demeni check-inimi görünce motorunla oturduğum yerden geçmeni hiç resim çekinmediğin halde benim resim çekindiğim yerde aynı gün arabacığınla resim çekinmeni neye borçluyuz. Bu kendini gösterme çaban ne la? iyi işte sen istememişsin beni daha derdin ne yani!
Acaba hiçbir şey hissediyor musun? Hiç duygu var mı kalbinde

Edit:yokmuş.