bugün

bu güzel hafta sonu için teşekkürler.
ey gözlerinde kaybolduğum.kasvetli havanın hakim olduğu odamın sol köşesinde ,pencere kenarında duran bilgisayarımın başındayım. içimden sana yazmadan önce ''allah hepimizin belasını verecek'' dedim. iyi de ettim. çünkü başımı kaldırıp dışarı baktığım vakit. insanları görüyorum. böyle aşalık olan bir varlığın belası yakındır. sen den sonra çok terkedildim çok ağladım. ağlamak günah dediler. günahkar oldum. bu dünya da yandım herhalde diğer dünyadada yanacağım. ey gözlerinde kaybolduğum. niçin güzel gözlerinle bana bakmamaktasın. biliyorum şuan belki de ikimizde odamızın penceresinden karanlık şehre bakıyoruz. başka türlüsünü aklıma bile getirmek istemiyorum. seni tekrar yanımda görmek istiyorum. kalktım ayağa bu sefer küçük odamın penceresinden şehre haykırıyorum ''seni yanımda görmek istiyorum !''
Mektup arkadaşlığı gibiydi ve keyifliydi çok. Eskileri şimdi anladım, heyecanı çok başkaymış. *
Yazdığın herhangi bir güzel sözü üstüme alınacak kadar cüretkâr olamamakla birlikte, rahatsızlığını anlıyorum ve sana bir iyilik yapıp seni okumayı bırakıyorum.

Çok mutlu ol güzel insan.

http://www.youtube.com/watch?v=wVyggTKDcOE

Not: Yazar bu yazıyı alenen birine ithafen yazmıştır.

Not2: Mektup arkadaşı arıyorum.

edit: bulundu.
seni hiç özlemedim, çünkü götün kocaman.
Aylar sonra ilk defa yaziyorum bunu sana kahramanim. Dogum gunun kutlu olsun. Alti yilimizi beraber gecirdik ve ayrilmis olsak bile sana verdigim alti yilin bir dakikasina bile acimadim hicbir zaman. Her seyin en iyisini hak ediyorsun. Arkasindan kotu konusulmayacak ender kisilerdensin tum samimiyetimle soyluyorum umarim seni mutlu edecek biriyle olursun. Mutlulugu en cok hak eden insan sensin lutfen kendini hic bozma. Hayatima kim girerse girsin senin yerin hep ayri olacak emin olabilirsin. Iyi ki dogmussun kahramanim mutlu ol. Her zaman...
bugün evinin önünden geçtim. yerinde duruyordu. camdan bakıp koşarak kapıyı açtığın anlar geldi aklıma. sonra biraz ilerledim. beni terk ettiğin gün oturup ağladığım bankı gördüm. oda yerinde duruyordu. ne yazık ki ikisini de yıkmamışlar hala.
Ateşini gördüm yandım yanında kor ettim
Yalanını bildim bak en sonunda öğrendim

ne diyeyim ki sana daha... bir santim uzağımdasın, ne diyeyim daha...
ben bu yazıyı sana yağıyla yazdım.

kaygan kaygan böyle, vııjjjt...diye girer.
çıkamayasıca iiiişallahhh!

beddualara gelesin rahime!!!
sevgili hızır ilyas dede,
şu ay çıkmadan o kağıda çizdiğim cillop gibi arabayı istiyorum.
ellerinden öpüyorum.
sana mesaj attım bak üç saat oldu whatsapptan hala ikinci tik oluşmadı, geç cevaplar arayı soğutur haberin ola. sonra vay efendim ben bilmiyordum vay öyle değildi, yok uyuyordum, yok sıçıyordum demek yok.
teşekkür ederim canım çok incesin şeklinde cevaplanmak istenen fakat formatın zarını patlatma korkusundan bir türlü söylenemeyen yılların eskitemediği başlık.
da sen bunu siksen okumayacaksın ki. boşuna yoruyorum ben kendimi.
senin ben evveliyatını sikim.
bugün kafeterya'da müsaade isteyip karşıma oturan ve çay-sigara yapan hatun.
bilmen lazım ki tek bir masanın bile boş olmadığı o dakikalarda ben gelecek arkadaşlarımı mesajla ''kardeş ben zaten birazdan kalkacam siz sınıfa geçin'' diye ekmeme rağmen sen o lanet olası kulaklığını çıkarıp 2 kelime sohbet etme inceliğini göstermedin. diersen akşama kadar konuşabilirdik, paketi * de yeni almıştım oysa. konuşmayı geçtim en azından bir tanışsaydık çok güzel olmaz mıydı?
Neyse belki dalgın olduğun bir gündü affediyorum seni. ha bilgin olsun ben her gün hep aynı masada kahvaltı yapıyorum olur da yine çay-sigara yapmak istersen beklerim. bu kez o lanet kulaklığın olmaması şartıyla tabi.
öptüm.
bu yaptığınla bana seni asla tanıyamadığımı, beni göz göre göre kullandığını kanıtladın, çok safsın ne çabuk kanıyosun diyişinle sana olan güvenimi bi hiç yaptığını kanıtladın. bana yaptığın muameleyi belki unutabilirim zamanla ama asla affetmicem asla. bu günden sonra da bu gece ağladığım kadar ağlamıcam. bunları hiç üstüne alınma hatta sen sadece şunu alın yazıklar olsun koskoca bir yıl cidden sadece yazıklar olsun
Ben bu yazıyı sana yazdım baba. Önceden hissettiklerimi dillendirmeye korkardım ama artık hiç olmadığım kadar eminim ve senden nefret ediyorum. Annemi , kardeşlerimi üzdüğün için çocuklarına değer vermediğin için senden nefret ediyorum. Yapmadığın babalığa karşılık ihtiyacın olduğunda varsaydığın ama senden nefret eden evladını karşında bulacaksın.
olmadi. ne yaptiysam olmadi. sana yetisemedim. boyumu bile uzattim, tam 16 kilo verdim. gene olmadi. sana ben siirler sarkilar yazdim dedim, dinletemedim. attila ilhan dan denedim, felaketim olur aglardim, olmadi. h.cibran i o cok kopekli onu denizle baslayan kasabasini sucladim. gene olmadi. bu senin iyiligin icin, kaderin onune gecilemez dediler. cehenneme gidin dedim gene olmadi. cirkin yuzumu affetmen icin inan cok calistim. seni cok sevdim, her seyden cok istedim. ama bana hic sans vermedin guzelim. seni o kadar icsellestirdim ki zihnini okur hale geldim. ben senin salagin, ben senin hizmetcin, ben senin delin, ben senin tutsagin, ben senin dusurdugun, ben senin cikardigin, ben senin maymunun, ben senin seks kolen, ben senin oldurdugun, ben senin yasattigin, ben senin hayalinde opustugun, ben senin ruyalarinda icine aldigin, ben senin yanina asla yakiştiramadigin, ben senin kovdugun, ben senin uyuttugun, ben senin avuttugun, ben senin kadinligin, ben senin erkeklik organin, ben senin muptelan, sapigin ve fetişin oldum.
birazdan yatıcam. hiç düşünmüyorsun beni biliyorum, bir gün kapımı çalman dileğiyle... iyi geceler eski yar.
bak ben hala ayaktayım,sen nerdesin ne yapıyosun acaba,aynı havayı mı soluyoruz ya da kaç km ötelerdesin,nerdesin,uyuyo musun,uyanık mı,üzgün mü,mutlu mu?

kimbilebilir..
Ne çok şey var sana anlatmak istediğim. Bilmeni istediğim. Konuşabilsem sana keşke. Duygular çok acayip. Özlemek çok başka bir duygu. Hayatım boyunca yaşamadığım ve bir daha yaşayamayacağım çok şey oldu seninle. Mutlu olduğum zamanlar mutsuz olduğum zamanlardan belki birazcık fazla, ama bu bile bana yetiyor. Gözlerine bakmak, nefesini yüzümde hissetmek, dokunmak, sarılmak, seninle gülmek bunlar hayatımın en güzel hediyeleriydi. Teşekkür ederim. Sana kötü hiç bir şey söyleyemem. Mutsuz olmanı asla istemem. Sevdiğim gibi kal.

(bkz: (vid #101532))
Bir bucuk saattir senin liseni ariyorum dondum be. Sadece seni uzaktan gorebilmek icin sen beni fark etmesende varligimdan haberin olmasada seni uzaktan gormek yetiyor bana umarim okul dagilmadan bulurum.
sene 2009.

maddi manevi dipteyim. her şey kötü. lanet, aksi, uykusuzum. herkesi kırıp döküyorum yine. yine kimse kalmamış sevdiklerimden. sen giriyorsun birdenbire hayatıma.

sonra defalarca karşılık beklemeyen arkadaşlığına ihanet ediyorum. kaçıyorum, kırıyorum...vazgeçmiyorsun.

sonra araya yıllar, yollar giriyor.

ama yine buluyorsun beni. aynı merhametinle, aynı beklentisiz halinle yine düşerken elimden tutuyorsun. yine anlıyorsun, yine dinliyorsun beni.

başka sözlüğün celebrtysi bilirim okuduğunu.

hep varol, hep iyi ol.
Seni çok seviyorum, bir gün sana sarılırken, öperken sevgimden seni boğacağım diye korkuyorum.
Canım oğlum benim, hayatımda gördüğüm en tatlı en sevimli en masum şeysin sen biricik evladım.
sen bu yıl gidene kadar her gün beraberdik. bir olay olsa hemen seni arardım. saçma sapan da olsa. her bokta arardım. söylediğin şeyleri bilmeme rağmen başkasından duymak rahatlatıyordu beni. hiç sıkılmazdın, ben susana kadar dinlerdin beni. ama bugün, bugün çok ihtiyacım vardı sana... dinlemedin...
okulda olan maçlara gitme amacım çok başka sen maçı izliyosun ben seni.