bugün

Ah sen,sen, sen seen sen!!!!!
Artık seninle biz,
düşman bile değiliz...
beni sevdiğini biliyorum. keşke başka bir zamanda, başka bir mekanda karşılaşsaydık.

üzgünüm.
Siktir git canımı sıkma.
Geçmiş geçmiştir. atlattığımız her musibet ne kadar kan kaybettirmiş ne kadar derbeder etmişse de, kapanan her yara, sıyrıldığımız her vefasız, her nankör, her kötü kalp, geçmez sandığımız, yüreklere sığdıramadığımız o aşk çileleri, uykusuz geceleri ciğerlerimize kadar işleyen insan kazıkları öyle bir geçer ki farkına bile varamayız.. farkındalığıyla yaşamak için her yeni sabahta kendine hatırlat! Şükür maneviyatın ana damarıdır. Geçen her kötü güne şükürler olsun.
Şöyle anlatayım;
Bu güne kadar o kadar acıya karşı hayatında kaldıysam seninle bir ömür beraber olmak fikriyle oldu. Toplum bunun yoluna evlilik diyor.
durum su ki şuan karşıma yüzükle çıksan "kim bilir yine hangi oyunun parçası" der o yüzüğü yere atar üzerine basarım. O derece nefret ediyorum. Bilmem anlatabildim mi. Bu da sana yazılan son yazım olsun.
Nasıl kaçtın ulan Malezya'ya? sakın dönme s.kerim.
görsel
Bir selamı bile hak etmeyecek ne yaptım ?
Yanaklarını koparırım.
Bir insan gidebilir. Bir evi, bir arabayı, bir yatı, bir sandalı... Her şeyi bırakıp gidebilir. Kendine ait ne varsa her şeyi orada bırakabilir öylece. Ama hayalleri? Hayallerini kim bırakabilir ki öylece?

http://mbsadam.blogspot.c...llerimi-birak-da-git.html
aralık ayazı geliyor yine şehrime. eskisi gibi korkmuyorum soğuktan. biliyorum ben en soğunu yaşadım çünkü, biliyorum ben en soğuğunu atlattım çoktan. senin gönlünde açan çiçekler başkalarına bahar getirirken bendeki tüm yaprakları dökmüştü. sen başkalarına güneşken bana kan dondurucu soğuktun. artık korkuyorum ne aralıktan ne de soğuktan. hava insanı ne kadar üşütebilir ki?
moruk varsa ücreti mukabilinde bir dal sigara verir misin?
Sigaranın intiharıdır zımpara gibi agresif ağzın.
Bir insanın elinden tutmak bu kadar mı zor? ikimiz de hayatımızın en güzel en olgun çağındayken neden ayrıyız. Çünkü hatalar yaptık ve parçaladı kalbimizin en önemli parçalarını savurdu yerlere. Sana tekrar aşık olurum korkusuyla gözlerine bakamadım ben biliyomusun? Çünkü biliyordum eğer o gözlere bakarsam hayatımda senden geriye kalan herşeyi bir anda silebileceğimi ve salak gibi yine sana dönebileceğimi. Bu yüzden bakmadım. Sevmek mi benimkisi. Bilmiyorum. Ama bu kalp çürüdü be. Pas tuttu yokluğunda. Denedim kaç defa başka mizaçlarda mutluluğu. Ama hepsinde sana rastladım. Her kapıdan sen çıktın yüzüme bakıp ce-ee yaparak. Kaçtım. Kaçtığımı sandım ama koşarak kaçtığım yol bir döngüymüş. Başladığım noktaya geri geldim. Kaçtığımla vardığım yol arasındaki mesafe sıfır şimdi. Çünkü yine sendeyim. Bana biz olmayız artık. Olmıycaz bunu sen de biliyorsun dedin. Ama bu kimin umrunda. Seni görmek bile yettiki bana. Biliyorum sen de hissediyosun ama benim gibi sıkıldın ilişki mevzusundan. Özgürlük daha ağır bastı ikimizde de. Belki de yüzleşemedik hatalarımızla kendimizle. Hep kaçıyoruz farkında mısın? Bir defa bile konuşmadık neden ayrıldık o kadsr mutluyken diye. Şimdi ise evet hayatımızın en güzel zamanlarında mutlu olmak varken acı çekiyoruz. Belki de acı çekmeyi biz istiyoruzdur.
sende haklisin aslinda ben senin yerinde olsam bana bakmazdim.
arif geldi bugün istanbul a sevgilisiyle. beni çağırdı. tanıştık kız arkadaşıyla. üçümüz beşiktaş ta dolaştık. ordan üsküdar a geçtik. üsküdar beşiktaş vapurlarının yanaştığı noktada bizim sık sık oturup çene yaptığımız, hayal kurduğumuz, vapurdan inen insanları izlediğimiz banklar var. orada ayak üstü tavuk döner yedik. sonra arif gitti çay aldı. geldi çay içerken seni sordu. ben de cevap vermedim. lafı değiştirir diye bekledim. sonra bi daha sordu. ''bilmiyorum, haberim yok'' dedim. ''abi çok delikanlı kızdı yaa'' dedi. güldüm. yine bi şey demedim. çocuk seni öve öve bitiremedi. iyi bi insan olduğunu vurguladı. ben zaten ondan şüphe duymadım ki hiçbir zaman. seni ne kimseye yerdim ne de övdüm. insanların senin hakkındaki fikirleri zaten sen oluşturursun. ama erkek kardeşim seni sevmiyor. seni tanımıyor. benim yüzümden senden haz almadığını düşünüyorum. ben üzüldüğüm için, beni üzdüğün için belki de bilmiyorum. -ben iyi şeyler söylesem iyi şeyler düşünecek ama ben bir şey söylemiyorum. -ne zaman resmini görse bir şey söyleyecek oluyor ben gözlerimle işaret yapıyorum. susuyor. şu dünyada seni benden başka benim etrafımda tanıyan iki erkek daha var. biri arif diğeri erkek kardeşim. biri çok takdir ediyor, ötekisi seni görse ağzına geleni söyler, üçüncüsü senin hakkında herhangi bir yorum yapmıyor(ben). sessizliğe gömülmüş. ama salacak sahilinden yürürken kız kulesi ni konuştuk tabi. konu sen değildin. zaten seni konuşmak sadece ağzımı yorar bu saatten sonra. yazarım. sen sadece yazılarda varsın, cümlelerim konuşuyor seni artık...
ben bu yazıyı sana yazdım sevgili yazar. biliyorum ki buraya her geldiğinde birilerinin sana bir şeyler yazmış olma ihtimalini taşıyorsun içinde ancak yazılan her yazı bir başkasına gidiyor. işte ben de bunu boşa çıkartmamak adına senin ne kadar tatlı ve iyi biri olduğunu söylemek için geldim. umarım seni mutlu edebilmişimdir. görüşürüz.
Güzel cümleler kurmak isterdim ama bunu sonraya bırakıyorum. Seni seviyorum.
görsel .
Sürekli yolumun üzerindeki ağaçların yaprakları birbir dökülürken gönlüme güneş gibi doğup, inadına çiçek açan sensin.
Ne yapacağımı bilmiyorum. Gittikçe senden korkmaya başladım. Ah bu arada zamanlamana hayranım 10 numara 5 yıldız dedikleri bu olsa gerek. Kabul ediyorum sevdiklerime karşı biraz sapık olabiliyorum da sence de sen biraz abartmadın mı? Ben en azından çaktırmıyor, gizli kapaklı yapıyordum. Sen ise her an buradasın.

Aklından geçenler hakkında minicik bir fikrim dahi olsa korkmayacağım senden. Ama hiç bir fikrim yokken bir anda dibimde seni bulmak ürkütücü. Nereden çıkacağı belli olmayan eşek şakası gibisin. Belli yani bir yerden fırlayıp yüreğimi yerinden çıkaracaksın da nereden çıkacaksın acaba?

Şimdi rahat rahat 'burayı zaten bilemez' diye yazıyorum da yarın öbür gün çat diye 'Neyimden korkuyorsun ki?' dersen düşüp bayılabilirim. Lütfen ya alıştıra alıştıra gel yada aklındakini anlat da şu 'bir yerlerden fırlayıverecek' korkundan kurtulayım.
Beni gizli gizli takip etmeyi bırak çık ortaya artık.
Bulutlardan beyaz,gökyüzünden mavi aldım.Denizlerden sonsuzluk,gözlerinden umut aldım .Yıldızlardan ışık,kuşlardan haber aldım.Annemden öğüt,tanrıdan inanç aldım .Ben bu sözleri sana yazdım.Gecelerden yalnızlık,sabahlardan ümit aldım.Sesleri dinledim,dinledim cesaret aldım.Gözyaşlarından şarkı,karanlıktan korku aldım.içine biraz hüzün,hüzün kattım.Bunları yazdım.Ben bunları sana yazdım.
Yalanci olmasan iyi adamsin aslinda.