bugün

gamsızsın.
Okusa ne değişecek..? Okumasa ne değişecek..?
Al sana bir tokat...(#)(#)(#)
"...ellerimi tutmadın ya
yatamam geceleri..."
behey vicdansız okusan ne değişecek ki.
"Sen türkü söyle ve gülümse küçüğüm,çünkü sesinin ırmağıyla yeşerecek hasretin bozkırları."
utanılası bir şeydi katıksız pembeliğin.
Netin kapalı , netini aç ağzını burnunu kiricam bak.
Okuma alışkanlığı olsa çok şey yazarım da alışveriş ve tv izleme üstüne dedikodu alışkanlığından vakit kalmıyor zavallının.
+Düşündüm.
-Tmm.
+Tşk.
-öd.
+ok bb.
-Bb.
Görelim bakalim kim daha inatçi beyefendi. Senin ben kafana uçayim.
Çok özledim lan seni namıssız.
hâla evinin karşısındaki parka oturup paketi bitirene kadar evini izliyorum. sen farkında bile değilsin ama bazen soğukta bokum donabiliyor.
Üst katımızda oturuyosun lan.
Benim odam seninkinin altında.
Hergün aynı anda eve giriyoz ben sana kapıyı tutuyom sen bana gülümseyip teşekkür ediyon.
Acıttın zalımın oğlu.
yıllarca özledim, yıllarca bekledim. bildiğin halde umursamadın. hayat pek de müşterek değilmiş, onu anladım. Tüm kızlara kör baktım 4 yıl boyunca. ne fırsatlar teptim sen ne fırsatları değerlendirirken. ne ben sevilmemeyi hak ettim ne de sen sevilmeyi. yolumuz açık olsun bile diyemiyorum. hala seviyorum. muhtemeldir ki bir süre daha seveceğim. bir süre daha sürüyeceğim seni kalbimde. koca bir boşluk vardı. yıllardır seninle dolu. nasıl bir hastalıkla bir türlü gitmedin. dopdolu bir boşlukta koca bir ömrü söndürmeye çalışıyorsun haberin bile olmadan. kolay gelsin.
görsel
bunu okusun diyebileceğimiz bir o yok sözlük.
bu entryi okuyan tüm sözlük yazarlarının yarın geceki mevlit kandilini tebrik eder,hayırlara vesile olmasını dilerim.
amuha goyim.
Ben kimim söyle bana seni seven bir hiçkimse mi yoksa hiçliğinvkendisi mi?..
Nekadar acıtsa da ,uzaktan da olsa seni görmek iyi geliyor bana,eskisi gibi değilim belki, sevgimi ayaklarının altında ezdikten sonra.. ama seni görmek nedense dünyalara bedel oluyor bazen yinede..
Özledim seninle ilgili herşeyi. Yüzüm yok seni aramaya ya da bir mesaj atmaya sen atsan keşke de diyemem ki, çok kırdım seni. Sen de beni özledin mi acaba? özlediysen sen nasıl dayanıyorsun bana da anlatsana.
O kişinin kim olduğunu bilmiyorum ama gelmezsen artık, ki aramıyorum seni, yalnız yaşamak benim için vazgeçilmez olacak gittikçe uzaklaşıyorum yalnızlaşıyorum ve bu hoşuma gidiyor.
Düşündüm ki sen bunu okuyor olsan, ben senin okuduğunu bilemezdim. Çünkü seni tanımıyorum. Henüz, umarım. Ha ilerisi için, tanıştığımızda okumanı isteyeceğim bi şey yazmak gerekirse,şöyle yazayım;

Aldatırsan üzülürüm. Ben asla aldatmam. ilgi gösterilmesini severim, ama üstüme fazla gelme. Kıskanılmaya bayılırım,ama kısıtlanmaya asla gelemem. Onu giyme şunu yapma diyemezsin bana, adamsan yanımda dur rahatça şort giyebileyim. Hiçbir kadına kaba davranma, gözümden düşersin, kadınlarla olan mesafeni koru, gözümden düşersin. Tek taş yüzükle evlilik teklifi yaparsan, beni hiç ama hiç tanımadığını düşünürüm. Ne bileyim, siyah ya da mor bi yüzük olabilir. Pahalı hediyeleri sevmemekle kalmam, nefret ederim. Hatta satın alınan her türlü hediyeden nefret ederim. Hediyelerini kendin yapmanı tercih ederim. Kazaklarını, tişörtlerini falan hep gözden çıkar, çünkü hiç sormam direk benim olurlar.şiir severim,şiir yazan erkek severim, sevdiğimin bana şiir yazmasını daha da çok severim. Uyandığımda okumalık bi şeyler bulmayı severim, yazabilirsin. Pasta börek yapmayı severim, beğenmesen de yiceksin. Ya da ben yediğim bi şeyi yarım bıraktıysam -ki her şeyi yarım bırakma huyum vardır- onu da sen yersin. Yani ben babamdan böyle gördüm, hep yarım bıraktıklarımı ya da iğrenç pasta denemelerimi yer,istisnasız her zaman da eline sağlık der. Araba, saat, çakmak gibi takıntıların olmasın. Gezmeyi sev, yolculuk yapmayı sev, alışverişte benim kararsızlıklarımdan sıkılma -bak bu çok önemli-. Dürüst ol. Söylediklerimin içinde başka bi anlam arama, ne söylediysem o. Sen de imalı konuşma. Sorunlar konuşuldukça çözülür, imalarla değil. Bi masaya oturup sorun çözmeyi bilelim, masadan kalkıp gülümsemeyi bilelim, kavga ederken gülümsemeyi de bilelim. Büyük bi kavga edersek gel sırnaş. Hiç terslemem. Yumuşarım hemen. Benden sevgi gösterisi bekleme, soğuk biriyim, bundan sıkılacaksan hiç gelme. işte öyle yani. Sana şimdilik başarılar.
görsel
Sen benim; bir daha kimseye güvenemeyecek olmamın sebebisin.
Sen bana daha ne yapabilirsin ki?