bugün

Geber git amk derdim. Gerçekten kızıl tamuyu boylaması dileğiyle.
bütün sosyal medya hesaplarını korumaya alan parmakların dert görmesin. sayende daha çabuk geçti. '' no woman , no stalk '' demeyi öğrendim kendime.

a gerçi senin piyasana biraz darbe vurmuş olabilirim ama sen halledersin ya ... seri olta dönemine girince açarsın yine tüm hesapları.

hadi allah çarşına pazar versin.

neeexxxxtttt !!!
Bir buçuk sene oldu hep seni sevdim hiç vazgeçmedim. Ve senin arkandan hiç kötü söz ettirmedim. Ama artık bunlar bitti. Eminim ki çok şımardın. Bir yerlerin kalktı. Bunu kabul edemiyorum. Şimdi ne yaparsan yap. Umurumda değil. Bir gram birşey hissetmiyorum artık sana karşı. Nefret bile etmiyorum senden. Ben üniversite sınavını kazanıp rahatıma bakacağım. Seni uyardım çalışman için. Çalışmamaya devam et. Sınav zamanı çok ağlayacaksın. Bunu sen istedin. Sana anlattığım zaman başından savdın beni. Ne halin varsa gör. Arkadaşlar kusura bakmayın kötü yazmış olabilirim. Sadece içimden geçeni yazdım.
Berbat kek dostum.
Siktir git.
I have loved you like a fool.
Bunu okuyorsa büyük ihtimal söylemek istediğimi anlamıştır. *
25 satır yazı yazmaya gerek yoktu. Anlayabilseydi iki kelimede kâfiydi.
her zaman yanındayım canımın içi ,sen kalbine güven mutlu olacağını hissettiğin durum için kafanı karıştırma gönlünden geçen yeri oku ,kimsenin lafına bakma ...
okuma sen de dinle.

https://www.youtube.com/watch?v=6t4BiJH15s0
sana çıkan tüm yollarımı siktin. Teşekkürler sayın bayan.
"Ne zoruma gidiyor biliyormusun olric? O’na yazdıklarımı o’ndan başka herkes okuyor."

- oguz atay
Nerdesin bugün seni merak ettim. Ne yaptın? Evde değildin herhalde.
ulan bir kaç anı bırakıp gittin,keşke hiç görmüş olmasaydım seni.
bize gelsene film izleriz.
Varlığına sağlık sevgilim diyordun, yokluğuna nasıl dayanabileceğimi hiç düşündün mü?

Dayanamıyorum.
ciğerlerim parçalanıyor anlamıyormusun?
Yegane sevdiceğ.. Laaan Senin bu saatte burda be işin var!
kate upton'ın ne işi var bizim sözlükte.
düşündüm , düşündükçe güldüm.*
Bu gece daha çok özledim.
Eylülden sanırım,
severdik sonbaharı.
Baharımızın sonuymuş
bilmeden.
Hayat bir zulumse, bacini sikim gulumse.
at yalanı sikeyim inananı.
Gittiğin gün bitmişti.
düşün ki o bokunu yiyor diye okunmuş başlık.
Güzel sallıyosun da artık sökmüyo bana napalım ama.