bugün

insanı kendi evine misafir edersiniz. arada bir git evinin balkonunu aç. rutubet olacak.
beğenmediğin entryler yüzünden pencereyi kapatma, misafir umduğunu değil bulduğunu yer.
- ulan nereden gördünüz g.t kadar ışığı?! evde yok sanarsınız diye bütün ışıkları kapattık da televizyonu unutmuşuz.
biraz bizden çıkıp değişik evlerede uğrayın ey evlatlar.
(bkz: sakin olun şampiyonlar)
(bkz: oha)
(bkz: yavaş)
hani sen bize çat kapı gecenin bir vakti misalse filmin en heyecanlı yerinde geliyorsun ya, zaman konusunda ki bu nokta atışlarına hastayım.
Yavaş için lan şu çayları !
buyrun misafirler.gözünüzü açın bizimkiler.
misafirliğin kısası makbuldür.
olur olmaz saatlerde gelmeyin artık. ulan geliyorsanız da dedikodu yapmayın lan. sinirimi bozmayın benim. adam gibi oturun oturduğunuz yerde. ne bileyim, çekirdeğinizi çıtlayın. çayınızı için. ama sırf, "şuna n'olmuş, bu kimle evlenmiş? kızın hiçbir şeyden haberi yokmuş." vb. gibi meraklarınızı bırakın. yeter ya. insanda huzur bırakın az.
gelecekseniz teker teker gelin.
Evinde aylarca kalan, ev arkadaşının sevgilisine serzeniştir efenim.

ey be adam!
tamam bir kaç hafta kal da, aylarca kalma neyin nesi yahu?
rahat rahat küfür edemeyecek miyim ben?!
boxserımla salon da gezemeyecek miyim?
misafir dediğinin kısası makbuldur lan!
öğrenemedin mi daha bunu?!

yeter! evimle baş başa bırak lan beni.
hasta ziyaretleri kısa olur, yeni gelenlere yer açın, tamam çok seviyorsunuz beni ama biraz dinlenmeme fırsat verin ey misafirlerim. *
gelmeyin.
(bkz: seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli)
umduğunuzu değil verdiğimizi yiyin.
yazı mazı yok size! Kalkın gidin artık lan!
annemden sonra bu ev çok yalnız oldu,
bir halimi soramaz mıydınız?
sabahları kahve bahane oldu,
bir çay bile yapamaz mıydınız?

çok yalnızım yahu, arada kapıya tıklayın bari..
cumadan daha yeni geldim ve şunları söylemek istiyorum,
allah belanızı versin, siktirin gidin burdan. çocuklarınızın gürültüsü yüzünden kafamdan hamile kalmış gibiyim. zaten açlıktan ölmek üzereyim annem de yemek yapamadı sizlerle ilgilenmekten.

fuck all y'all mofuckaz.
kapıda asılı bir yuvarlak bir tabela:
+13.* ev dantel ve biblo içerikli *.
habersiz gelmeyin. **
çocuklarınıza sahip çıkın.
size söylemek istediklerimi maddeler halinde yazacağım. dikkatle okuyununuz!
1)odama sakın ha sakın girmeyin.
2)girseniz bile dağınıklığımı göz ardı edin. bir hafta sonraki gününüzde dedikodu merkezi yapmayın beni.
3)bana yabani demeyin. hoş geldin diyorum işte daha ne istiyorsunuz?
4)mümkünse bebelerinizi odamda yatırmayın. onları uyurken mıncıklamak istiyorum, hele onları izlemek ayrı bir keyif oluyor. bu sebepten ders çalışamıyorum yahu!
5)aynı odada birbirinizi çok rahat duyabilirsiniz, bağırmaya lüzum yok.
6)evde sigara içmeyin, tuvalet de buna dahil.
7)5-12 yaş arası çocuklarınızı git bakayım bukle abla napıyo diye yanıma göndermeyin. yeni nesil çok yaman. laf yetiştirlmiyor.
8)(bu madde küçük cimcimeler için)bana "sevgilin var mı?", "biriyle öpüştün mü?", "makyaj çantana bakabilir miyim?" gibi sorularla gelmeyin.
9)(bu madde afacan veledler için)bilgisayarımda gta, nfs, fifa bilmem kaç gibi oyunlar yok. boşuna kurcalamayın.
10)giderken lütfen kapıda lafa tutmayın birbirinizi. zaten günaşırı telefonla görüşüyorsunuz.
not: bu akşam evde yokuz.
bokunu çıkarmayın efendim. gelin adam gibi oturun. oturmayın demiyorumn 2-3 saat oturun yiyin yemağınızı için kayvenizi. sonra efendi efendi gidin. hem bir daha geldiğinizde sizi severek karşılasınlar. her şeyi tadında ve ayarında yaşayalım. size gitme diyeceklerdir. sakın onlara kanmayın nezaketen, yarım ağız söylüyorlar. yolunuza devam edin.
Misafirler yüzünden bilimum kişisel zevklerinden mahrum kalan kişilerin yakınma durumudur. *
yakında başımıza gelebilecek bir durumdur. zira dindar nesil yetiştirmek istiyoruz ya boşverelim lan nolcak altı üstü iki kulak yapmışlar demi.ilga edelim(kaldıralım) işte bu kanunu bizim güzide dindar neslimiz yapsın demi her istediği boku,başka?