bugün

büyük kaptan...
henüz yaşım 28, senin bu kutsal formayı terletmişliğin kadar yaşamışlığım var sadece. Babamdan, dedemden dinledim hikayelerini, nasıl bir adam olduğunu. seni aklım başıma gelmeye başladıkça daha da sevdim, seni sevdikçe çubukluyu sevdim, tuttuğum takımın marşında adı geçen üç futbolcudan birisin.
öyle bir adamsın ki 42 yaşında futbolu bırakıp "takım çok kötü lefter nolu gel" diyenleri kırmayıp 43 yaşında bizi şampiyon yapan adamsın. Ne mutlu ki hep hürmet gördün, ilkleri bu ülkede yaşattın, dünya kupasının 400. golünde adın var, yurt dışına transfer olan ilk futbolcusun...
senden öğrendik rakibe saygıyı baba hakkı ya olan hürmetin aslında harbi fenerbahçeli karakterini anlatır.
ne mutlu bana ki seni dünya gözü ile ada da gördüm elini öptüm bu onur bana yeter, mekanın cennet olsun ordinaryüs lefter...
gittiğin yerde baba hakkı ile metin oktay ile buluşursun umarım, sizler asla unutulmayacak gerçek efsanelersiniz.bir gün makamına bizi de kabul edeceğin güne kadar hoşçakal büyük kaptan çubuklun bize emanet...
kelimeler kifayetsiz kalır. bu resim duygularımı en yoğun şekilde ifade ediyor.

görsel