bugün

oldu o zaman biz çıkalım.
Bitki ıslahından kalırsan boku yedin kızım.

Edit: kalmadim*
Yaz ayında hasta olmak niye?
Hasta olursun anlarımda yatak,döşek seviyesine gelmek niye? Üstüne gece saat 3 olmuş millet uyurken sendeki bu mide bulantısı niye?
korkaksın. sırf korkaklığın yüzünden neler kaçırdığını bir bilsen oturur ağlarsın. çantanı al ve çık. çık ve açıl. açıl ve gör. sonra da tüm bunlara gecikiğine üzül ama yine de yaşamış olduğuna şükret. yeter ki çık şu evden. yeter ki yaşamı hisset. "yüzünü güneşe dön yeterki."
Onunla yaşadıklarını unut önüne bak mutlu olmaya çalış ve sadece gülümse. Kimse senin gözündeki yaşı hak etmiyor.
Kızım bak daha gençsin yaşaman gereken çok fazla tecrübe var bir adım atarken arkasını düşünme sana adım atıp hiç bir şey olmamış gibi geriye dönenleri hatırla onlar gibi ol çünkü böyle olduğun sürece kaybediceksin. Evet Bu benim kendime en güzel notum "böyle olduğum sürece kaybedicem."
Nefes aldığın sürece kendini geliştirecek şeylerin peşinden git. Ve yaptığın hiçbir şeyden pişman olmamak için dikkatli hareket et.
Bir tane daha sen Yok. Kendine güven.
sevdiğin kızı kaçırma artık çünkü ondan başka kimseye aşık olamazsın.
bu başlığı ne zaman görsem kendime sövmeye başlıyorum. patetik ve sosyal olarak beceriksizsin. sana bakınca aklıma bunlar geliyor. bir de kötü şeyler yapmamak iyi biri olmak demek değil.
Konustugum 2-3 insanin 6 ay sonra hala iletisim halinde olur muyum merak ediyorum.
Keşke biraz daha kararlı olsan. Kendini yeniliklere bıraksan korkmadan.
baktım kimse siklemiyor bari kendi kendime yazayım dedim durumu bu.
ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret,
ve sevgiline hasret kaldığın kadar yakınsın.
bana yapılan götlük dört dörtlük.
Sabret olum bir gun o hayalindeki hayati yaşayacaksın.
Emin ol,olacak.
Biliyorum, yorgunsun. Ama sen pes etmeyi sevmezsin bunu da biliyorum. Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş. Sanırım sen erken yaşadın, o yüzden yarınlara dua et. Sen güçlü kal, yüzündeki sımsıcacık gülüşler eksik olmasın. Aslında sen bütün zorluklara rağmen ayaklarının üzerinde durmayı başarmış muhteşem bir kız çocuğusun. Biliyorum, yükün ağır geliyor. Biliyorum, sitem ediyorsun bazen ama dayanmalısın. Sen hayata gülümsemeye devam ettikçe, hayat da bir gün sana gülümseyecek. Işığını kaybetme. Yolundan şaşma. Unutma 'her yağmurdan sonra güneş'.
sahurda galon galon su içmekten matabolizmam bozuldu abi.
Buraya yazı yazmaktan korkuyorum. birgün gelirde kitap yazarsanız çalmayacağınız ne malüm.
çok su içiyon içme.
yat zıbar artık, yarın iş var.
bir gün tanıdığım çoğu insan bana dualar edecek. heh işte o gün muhtemelen ölmüş olacağım. hayatım dışarıdan güzel gibi görünse de içimde tarif edilemeyen bir boşluk var. kendimi kaybedebildiğim tek yer burası. bir nevi alkol almak gibi.
Ait olmadığım bir utopyada ait olduğum utopyayi yasamaya çalışıyorum sanırım sorun bu.
pollyanna olmaktan bıktım ölmek istiyorum.
Her seferinde umutlarının yıkılmasından, ağlamak isteyipte ağlayamamaktan, aynı şeyleri tekrar yaşamaktan bıktım artık.