bugün

artık hiç evden dışarı çıkmak istemiyorum okul tatilim çoğunlukla evde geçiyor ınsanlara tahammülüm kalmadı...görüşmem gereken arkadaşlar var olmuyor hiç içimden gelmiyor birisini aramak.evde film izliyorum oturuyorum kendi kendime düşünüyorum neden böyle oldum ben diye.sonra bakiyorum ki etrafimdaki ınsanlar bana hata yaptıkça ben içime çekiliyorum.onlar çoğaldıkça ben kendime gömülüyorum.benliğime özüme insanligin özüne dönüyorum...sonra kendime değil de insanlara 'ben bu yazıyı size yazdım' diyebilecek güzellikte bir yazı yazmak istiyorum.
acilen yesil ve bordo bluz almalisin.
senin sucun.
hepsi senin sucun.

hep duse kalka ogreniyorsun. onceden bilmeliydin.
bir insan bu kadar eksilebilir mi?
nesnel olmaya devam koçum sen.
bu isteksizlik ne zamana kadar sürecek? hiç bişey yapmak istemeyişin...
değerini bilmeliydin salak, değerini bilmeliydin. kaybetmeden değer vermeyi bilmeliydin. neyseki iyi bir ders oldu bu sana hadi şimdi otur dersini çalış sınava da az kaldı dimi ne demişti sana son mesajında ''önünde çok önemli bi sınav var ona odaklanmalısın'' sahi yapabilir misin bunu ''odaklanabilir misin ? '' bence yapamazsın ama dene işte ulan dene en azından.
yine sıçtın mavisi geceler düşer sana, kızım.
hadi maçını izle kızım ne sevgilisi. hey yavrum hey.
herhangi bir işlev olmadığı için yanlış bişey yapmadığımı bilmek bana mutluluk veriyor. rahatım şimdi.rahatladım.
kendini sev.
o elini yakmayacaktın. şimdi kıvran dur.
tehlikeli sularda yüzdüm zaman zaman , zaman zaman arandım her ihtimali deneyerek ama anladığım kadarıyla bi işe fazla üstelersen boku çıkar yani 'ölüyü fazla yıkarsan ya osurur ya sıçar' daha fazla kurcalamıycam bazı olayları sırf b*ku çıkmasın diye...
suratın SIRAT olsa geçemezdim gözlerinden.
kafana sıçayım. kimse bulamaz sanıp kendini ifşa ettin ya, malsın amk. yavşak herif. ibne.
sözü fazla uzatmayacağım;

yarak gibi adamsın.
1,2,3 hepsinde başarısızlık bari birisinden olumlu cevap alsaydın ! Ne oldu karizmatiğim havaları, binbir türlü cool davranışlar. Çok boş adamsın çok...
8 dersi napicaksin bir donemde ? Cevap veremessin demi.
uyuma uyuma sabah 9'da üst kattaki teyze uyanıp dışarı çıkacak zaten...
kalk kendim, otobüsü kaçıracaksın.
kendime yazdığım için size söylemiycem işte...
insanlar yanlış bile olsa inandıkları şeylerin sonuna kadar arkasındalar. bunu sen yaptığında çok bilmiş olursun. çünkü dile getiriyorsun. bırak getirme. yapma artık içinde kalsın. düşündüm de dün bu vakitler yaşamak aslında ne kadar da güzeldi demi.

şu an ne istediğini, ne yaptığını bilmeyen bir adamsın. böyle devam et hiçbir şey düşünme. pek olmuyor gerçi ama yapmaya çalış. üzülme işte, o dengesiz tuhaf kişiliğin zaten canını yakmaya yeterince elverişli. aynen işte düşün o karanlık boşluğu, ıssız, simsiyah. obje olmasın.

şimdi aç gözünü. düşün birazcık sen o müstakbel anılarınla hüzünlü, hafif sırıtarak tavanı seyredip acılarınla yüzleşirken. diğer tarafta canını dişine takarak senden de, siktriboktan anılarından da kurtulmak için yapmadığı eylem kalmayan birileri vardır emin ol. sana duygusuz diyenlere bir bak. bak ve bir şey yapma. dalga da geçme. sadece azıcık kendine saygı duymayı, kendinle gurur duymayı öğren artık. onca şeye rağmen hala kendinde hata arıyabiliyorsun ya. küfür edicem şimdi de edemiyorum sonra alınıyorum

kabullen. sen onlar gibi değilsin. üç günlük dünyada hayatının belki en önemli anında verdiği beş gramlık gururu on dakika sonra kurtarmaya çalışanlar varken. kızamıyorsun demi. peki sev. sevmekten zarar gelmez. acı çekme yeter. cidden yeter. küçükken en sevdiğin şey o meşhur sarı kazaklı babacığının omzuna çıkmaktı. omzundan indirip canavar taklidi yaparak yanağını ısırdığında ona kızardın. ne o özledin mi? ya şimdi bir düşün nelerle mutlu olabiliyordun, nelere kızabiliyordun.

uzatma işte. bu kadar yeter daha yazma. bir de son olarak bak ne diycem,

aptal herif.
saçlarını küt kestirirsen valla konuşmam seninle. hıh.
Hayatimiza aldigimiz hatunlarda, yasadigimiz aşk iliskilerinin neresinde hata yapiyoruz bilmiyorum.

Araba surmeyi bilmeyene once surmeyi ogretiliyor sonra arabayi sur ulan ibine diyorlar.

Kimse ogretmedi ki sevmeyi. Ya da ogretilmeli mi bu mevzu. Ne ben biliyorum ne karsimdaki. Ufak bebenin cüküyle oynamasi gibi ne oldugunu bilmeden anlamadan yapiyoruz birseyler. Sevmeyi kimden ogrenecegiz amina koyim.

Neyi vermeli neyi vermemeliyiz iliskilerimizde. Madden, manen bitmis durumdayim.

Yillarca beynimizi siktiler ki bilmediginiz ise girmeyin. E hangimiz sevmesini bilerek kadini sevme eylemine giristik.

Filler amarula icip beynimin icinde orgazm oluyorlar.
Hayatta hep mutlu olursam, hayalini kuracak neyim kalır?