bugün

bu senin gercegin. malesef bunu degistiremiceksin. ne kadar istesende.
ayıl, titre, boşal, müziğin sesini aç bi duş al ve kendine gel yrrak kafa.
daha ilk basta anlamaliydin. ilk ayrilikta. hasta oldugunu bile bile cekip gitmesinden anlamaliydin guvenilmicek biri oldugunu. sadece kendini dusunen biri oldugunu.
seni aldattigini bile bile tekrar aldatcagini bile bile onu eve getirip ozel seyler yasamicaktin. buyuk bir hataydi bu senin icin.
şu hayatta bir kez olsun düşünmeden hareket edebilmek isterdim
şu hayatta bir kez olsun kendi kendimin düşmanı olmayı bırakıp, kendi baskımı üzerimden kaldırmak isterdim
şu hayatta bir kez olsun kendim olmamayı isterdim
şu hayatta bir kez olsun insanların söylediklerine aldırış etmemek isterdim
şu hayatta bir kez olsun geleceği düşünmeyi bırakmak isterdim. plansız programsız yaşamak isterdim.
şu hayatta bir kez olsun başkalarının rahatlıkla yapabildiği iğrençliği bende onlara gözümü kırpmadan yapabilmek isterdim
ve bir kez olsun şu lanet vicdanımın tutmamasını, her şeyi mahfetmemesini isterdim, herşeyden önemlisi kendimi birazcık sevebilmeyi isterdim...
sen tam bir gerizekalisin kizim. Seni umursamayani sen neden umursuyorsun ki?! Aptal. Birak o ekürileriyle takilsin, sana ne! Pollyannaciligi da birak bi tarafa artik, koca kiz oldun. Farkindasin her seyin, salaga yatma. Sil numarasini. Mesaj atarsa da kimsin dersin. Bu kadar basit. Fareyken kedi olmanin alemi yok, bak isine.
kimseye güvenme.
bazen kendine bile.
aşkam yemeği ne oldu lan .
naber panpa ?
bugün senin için bir başlangıç olsun değmediğini bir kez daha gördün artık üzülme sen mutlu olmayı hak ediyorsun.
olan hiç bir şeyde senin suçun yok. böyle olmasını o istedi. için rahat olsun.
Sevgili ben,
Eğer herkesin disko disko modunda takıldığı yaz günlerinde depresyon modunda takılmaya ve kendini eve kapatıp asosyalleşmeye devam edersen kendi yaydığın negatif enerjinin sebep olduğu radyasyondan öleceksin. -Yazan: içindeki ses. Not: O odanı da topla artık insaf yani. Oda mı çöplük mü belli değil. Pasaklı seni.
bir şeylerin peşindesin hep. düğün salonlarında fark edilmeyen fakat bir nedeni olan çoçuklar gibi..
bu kez olur mu dersin?
git zıkkımlan yine. en iyisini yapmış olursun.
her intihar kendi uyuşturucusuna bağımlılık yapıyor, her uyuşturucu kendi intiharını hazırlıyor. bilinç altımı utanılacak takıntılar dolduruyor, bazen insanların yüzlerine bakarken yüzümü avuç içime topluyorum. derim fokurduyor, kaşıdıkça kabarcıklarımı kanatıyorum. psikolojik hastalıklarla başka bir dünyada nefes almaya çalışıp, aslında gökyüzünde hava olmadığını, hatta nefes almadığımı, yalnızca oyuncak bir bebek olduğumu düşünürken uykum kaçıyor.
uykumun peşine düşen adamlar oluyor,
bacak aram parçalanıyor.
her seferinde yeni bir bıçak doğuracağım korkusuyla bir kanamanın partisini veriyorum,
el bebek gül bebek anlar büyütüyorum.
hafızamı sürekli başa alıyorum,
hiçkimseye kırılmıyorum. küsmüyorum da.

neşemi çalmışlar,
umarım ihtiyacı olan biri almıştır.
defol git ders çalış sonra düşünürsün neyi sevdiğini.
Tamam mucize beklemiyorum ama insan bazen uyandığına değsin istiyor...
hazırlan ve huzur bulduğun o yere git.
bu kez tek başınasın.
müziğin,sigaran ve biranla..
bir an önce tercih zamanı gelsin de istanbuldan gideyim diye istiyorsun biliyorum fırsat olsa yarın gitmek istiyorum şu şehirden bir daha da gelmek istemiyorum.
sevgili kendim, iyi ki doğdun.
bu kadar dürüst olma be!..
birazcık da yalan söylerken yüzün kızarmasın.
-Önce şu sınıfı geç beni deli etme. Sonra gez toz ne bok yiyorsan ye ama bak 1 hafta dayan, çalış.
-Sinirlerine hakim ol, geçecek.
-Bu kadar üzme kendini.
-Siktir et.
-He bide git bi sigara iç.
sana çok kötü kızıyorum bi konuda ama neyse. gençliğine verdim. bidaha sakın.
iki hafta daha dayanabilirsin bence. sana guveniyorum.