bugün

ne çok istemiştim bu sene sana gelmeyi .
Bırak beni gideyim. Mutsuzum burada. Ya da annemi de al.
Ne boktan sehirsin sen ey ankara
Kisin ayri hazin ayri bir dertsin
Denizin bile yokken metropolum diye gecinirsin
Basganin melih seni cingenler siksin.
bu kadar monoton olmak zorunda mısın?
eksik bir şey var hayatımda ankara.
Olsan da olur olmasan da olur.
bana bi dayı lazım ankara. eli uzun bi dayı.
seni özledikçe benden uzaklaşıyorsun.
başkent olmasan hiçbir şey değilsin.
iyi ki denizin yok. biz seni böyle sevdik.
Eksikliği doldurmaya geliyorum ankara.
adını duyunca hem acı hem de büyük bir aşk duyuyorum sana ankara hem de aynı anda.çünkü iki duyguyu da aynı anda tattırdın bana.seviyorum seni ama içinden o da varsa.
adını duyunca hem acı hem de büyük bir aşk duyuyorum sana ankara hem de aynı anda.çünkü iki duyguyu da aynı anda tattırdın bana.seviyorum seni ama içinden o da varsa.
önceden seni ne çok severdim hatta aşıktım sana. başka şehirde yaşarken her gece dua ederdim allaha canımı başka şehirde alma diye. ben ki hiç dikkat etmem yaşamıma başka şehirlerdeyken ölmemek için elimden gelenin fazlasını yapardım. şimdi o kadar üzüyorsun ki beni. içinde barındırdığın gencecik bedenlerden ne istiyorsun ha? sen ülkenin en güvenli şehri olmalısın değil mi? nedir insanların senden korkmasına sebep? neden artık sokaklarında rahatça yürüyemiyorum? neden her an karşımda polis, neden her an bir yer patlayacakmış endişesi? neden ha gri şehrim neden?
sana "kara"lı kafiyeler yazacam angara.
yaziklar olsun sana serefsiz kopek ankara. biktim yagmurundan camurundan. catidan damlayan suya bakip bakip cekirdek yiyorum. insaat izleyen dayilar gibiyim. sagol ankara aro.
Ne ağladın be bugün şehrim. Bir yandan ne güldün. Çok tuhafsın.
Olmasaydin daha guzel olurdu.
Bir aydir gelemiyorum. Ozledim seni.
Soğuk bir Ankara akşamıydı. Ayaz Egemen'in alıştığı, Necla'nın ise pek bilmediği gibiydi. Pavyonların parlattığı sokakların üstünde, şehrin ışıklarını ayaklarının altına almıştı ikisi de. Ayazın en güzel tarafı Necla'nın kıpkırmızı olmuş burnuna bakıyor olmaktı Egemen için. Havada aşk kokusu vardı belki de ama kimse havayı koklayacak kadar nefes alamıyordu.

http://mbsadam.blogspot.c...llerimi-birak-da-git.html
görsel
ne çok aöf sınavına girenin var be ankara, optikleri okurken hep seni görür oldum.
ankara dibin kara seninki benden kara
Şu insanınıza bi çeki düzen verin. Hayır yani kaç tane ankarada yaşayan insan tanıdıysam hepsinin ayarı bozulmuş.
şimdi beşevlerde metro bekliyorum. umarım kızılaya varırım.