bugün

Neden her boka ağladığını anladım.
kızlarla uğraşacağına derslerle uğraşsaydın keşke. şimdi daha iyi olabilirdi.
çok mu masumduk?
ailenle özellikle annenle olmadık sebepler yüzünden tartışma. o arkadaşların yok mu o arkadaşların, onlarla arana mesafe koy. kendine biraz güven o yeter sana.
sakın ola ki sayısalı seçme. senin zekan tm ye daha uygun, hem orada ki kızlar taş gibi lan. göt sözümü dinle, alooooo kime diyorum.
senin ben o yaşında amerikaya gitmeyen aklını sikeyim 16 yaşımdaki halim.. ta amına koyayım senin şimdi kim bilir nerelerdeydin mal herif, ağzını sikeyim senin ben..

neyse ama anca bu kadar küfür ederim sana ben, yinede kaldığın için teşekkürler * hayatımın kadınıyla tanıştırdın beni. bak, evleniyorum *
çalış lan çalış.
mahallede yanına gelip senden hoşlanıyorum diyen kıza, sen benim kardeşimsin olmaz deyip tersleme, 10 sene sonra tekrar mahallede neler kaçırdığını gördüğünde kafanı taşlara vuracaksın haberin olsun.
ah çocuk ah onların hepsi ama hepsi hormonaldi. gerçi şu anda da böyle düşünüyorsun az çok ama ilerde kesinlikle emin olucaksın. tam bir taş kalpli olma yolunda ilerliyosun ama şunu sakın unutma tamam hissetme, inanma, güvenme ama az biraz da olsa ilgi göster gerektiği değeri ver yoksa çevrendekileri kaybetme tehlikesiyle bir daha karşılaşabilirsin. ha bi de evet onu eve çağırmak için bulduğun bahaneler gerçekten başarılıydı.
2 sene oldu senden ayrıları fızıksel buyume dısında hala aynıyım ruhen be ben! Buyu artık tosunum.
kuş uçuyo mu lan?
kamışa su yürüyo mu?
mimarlık oku.dinleme kimseyi gözünün çapağını yidiğim.
sözlükteki birçok yazarın şu anki hallerine yazdığı yazılardır aynı zamanda.

(bkz: sözlüğün liseli kaynaması)
tatlıım sınıftaki o çocuktan hoşlanmayı bırak derim sakın bakışlarını yakalmaya falan çalışma. yapacaksın bir şeyler çocuk da sana bir şeyler hissedecek sonra ikinizde ayvayı yiyeceksiniz. aman ne olcak sanki diye başlıyorsun yola ama öyle olmayacak bak ablana inan. yaşadım biliyorum. arkadaş olarak mükemmelsiniz sonuna kadar öle güzel bir dostluğunuz olabilir. ne halt yemeye o yoldan çıkarmaya çalışıyorsun ki?? neler neler olacak bilmiyorsun neler yaşayacaksınız. . yol yakınken geri dön çünkü sonra arkadaş bile kalamayacaksınız çok boktan şeyler olacak. kaç yıl devam edecek bu durum sen biliyor musun? ben bile bilmiyorum..
(bkz: dont grow up it is a trap)
onun arkasından çok üzülüyorsun bu senin ileride ilişkilere bakış açını belirleyecek; hazırlıklı ol. yaşayamazsın gibi geliyor şu an ama yaşayacaksın ve daha çok güzel günlerin olacak.(seni telkin etmek için söylemiyorum, söylüyorum çünkü biliyorum. * ) bu arada canını da o kadar sıkma geri gelip yalvaracak. *
nasılsa sen beni dinlemeyeceksin, ben pişmanlığımı yazdığımla kalıcam. o yüzden siktir et gelişine yaşa. belki gol olur.
off geçmiyor seneler. 16 yaşıma gelsem de rahat rahat dışarı çıksam.
lan piç beri bak hele;

top peşinde koşturuyorsun ya hani dünyadan ümidi de kestin; bi bok olmayacak merak etme. bırak da demiyorum he vücut hala o zamandan kalma dipdiri, adonis duruyo lan daha ne olsun. devam et.
dersleri salladığını biliyorum ama alışkanlık haline gelecek bak dikkat et. ingilizceyi yeni yeni öğreniyorsun bak onu da sallamayacaksın ama hazırlıkta s.ke s.ke öğretecekler söyleyeyim.
hee o kız mı? bitiyor lan her güzel şey gibi. yıllar sonra kadınların hayatını sikmekten başka bir işe yaramadığını öğreneceksin. bir sır vereyim mi? o kadın hayatını siken ilk kadın olacak.
ne yaparsan yap; asla inancını kaybetme. sonra toparlanana kadar canın çıkıyor anasını satayım!
16 yaşında ki halime kızımız ne hatalar yapmış hepsini anlatan yazı.
aklını dengeni sikeyim senin ben..
lan oglum adam olsaydın ya lisede adam gıbı okuyup koca senede 4 gun dershaneye gitmeseydin de hep gitseydin. lan dallama adam ol karıyı kızı alkolu cıgarayı bırak, kavga dan dovusten adam olunmuyor bıl, ama guzel yanı bursasporu yanlız bırakma sampıyonluk goreceksın ataturk stadyumda manchaster unıtedi göreceksin valencia macının bıletını ( 30 liraya alıp) 600 liraya satacaksın .
edit: artı veren arkadas sagolasında eksi oy veren ibne neden verdın eksi oyu.
sakın o yabancı kliplere özenip saçlarını acayip bi şekilde kestirme. hadi kestirdin o sarımtrak renge boyatma. annenden bi kamyon laf işitme. gerek yok. zaten havalı falan da olmadın.

sınıfın sessiz sakin dipte kalmış üyeleri var ya hep onlarla arkadaşlık et. o adamlar ilerde evrim geçirip karşına çıkınca çok üzülürsün.

sigara içmiyorsun diye senle alay edenleri takma ilerde onlara kıçınla güleceğin günler gelecek.

hocaları çok ciddiye alma. en çok güvendiğin hocan ilerde kumarbaz bir çapkın olarak karşına çıkınca şok olursun.

cılız bir kız olarak lise aşkı yaşayamamaktan hayıflanma. lise aşkı yaşayanları dönülmez hatalarda olduğunu çok ileri ki günlerde göreceksin. sen doğru yoldasın yavrum böyle devam et.

daha çok küçüksün boyundan büyük sorumlulukların altına girme. zaten ileride başını kaşıyacak vaktin olmayacak.

son olarak, yıl sonu eğlencesinde o straplez elbiseyi giyme. senin neyine straplez. bütün gece aşağı düşecek korkusuyla öyle oturur durursun işte köşede.
bir tür ergen söylemi.
o ne sivilceler öyle lan. tarla gibi olmuş suratın.