bugün

Bunu soylemezsem olurum hakikatten burak sana benziyor tabi senin kucul erkek kardesin gibi gorunuyor niraz zorlasa oglunda olur ehe ehe okadar da degil saka ama benziyor.
canım dün gece seni rüyamda gördüm, iyi misin?
Siktir git şerefsiz inş cükün kopar abv çabuk geber şerefsiz acı çek bana çektirdiğin acıyı çek kat kat fazlasını çek o 3 yıl sülaleni desiklesin. Hadi gebericesi byy.
allah beni kahretsin, umarım eve giderken arabam 1 kamyon altında kalır ve ölürüm, umarım benim yüzümden ağlamaya son verirsin,ölürüm umarım ki sen ve ben kurtuluruz, belki rahatlarsın ben ölünce, en azından dosya kapanır dava kapanır, benimle ilgili tüm hayallerin ve ihtimaller sonlanır böylece, bu kadar üzmeyi asla istemedim seni allah biliyor ki istemedim, keşke keşke sözlerime inansaydın, keşke bana yalan söylemeseydin, şimdi ne sen ağlıyor olurdun ne de ben sinirden kendimi yiyor olurdum.
https://www.youtube.com/watch?v=gtlQiRvEOxU
....

yazacak kimse olmadığından müziğin bana vermiş olduğu yetki ile hayali bir kişiye yazıyorum. firstly, senin yapacağın işlerin bütününü sikeyim. yaptığın ve yapacağın bütün işlerin... aşırı bencilsin amıoyuom. tribini de sikerim. tüm bunlara ek olarak bozulmuş psikolojine süvariler koştursun senin. bak sikicem küfür ettim yine. amına koyayım küfür etmeyeceğime söz vermiştim halbuki. sen işte busun. sen böylesin. kabahatli ben oldum bak yine. mnskm...

isveç güzel yer. gittiğim zaman seni de yanıma alıp oraya götürcem. sonra oradayken yanından ayrılcam. isveç sokaklarında kaybol da gör eşeğin kuyruğundaki boks maçını. şarkı güzel ama isveccce.

şizofrenliği sikeyim size bir şey olmasın. bu arada fiziğin de amk.
Okumadığım yazılardır. Zira bana ait olan bana yazılan bir şeyi bir sözlük dolusu insan okusa yemin ediyorum cinnet geçirir yazının içindeki tüm harfleri teker teker adamın burnuna sokarım.
Sanada halleniyorum lan uzulme canisi hallenmek belkide sana hallendigimden unlulere halleniyorum.
Benim bura afet yeri
Yangında var depremde hangisini anlatayım ki...
mutluluk seninle başlar...

duygusal ilişkin ile değil,
işin ile değil,
para ile değil,

sadece seninle.
Sen beni dusunmek ve eskisi gibi sevmek zorundasin yoksa basina bir sey gelirse benden bilme benden kacarak hicbirseyi cozemezsin gerizekali baska insanlar bana benzemez.
acı cekmek, aglamak, derbeder olmak mi daha boktan, ruhun paramparca olmus gibi hissedip, ne aglayabilmek ne bir sey hissedememek mi daha boktan?
neden yazmıyorsun diye mesaj atmışsın.
çaylak olduğum için özel mesaj yazamıyorum.
bil istedim.
bir insanı kaybetmek kolaydır ama geri kazanmak çok zordur.
geceler uzun ve ben, uyumuyorum.
unutmuyorum geçmişi, alışıyorum.
kızdığın şeyleri artık daha sık yapıyorum.
belki bir seçimdi belki de kader.
aynaya bakarken düşünüyorum, anlamıyorum.
uzun bir mesafe aradaki.
istesem gelirim ama gelemiyorum.
bu yaşamda olmaz belki, yetmez zaman.
bilmiyor, düşünmüyor, bekliyorum.
Sen sevilmek mi istiyorsun bakim kimse seni sevmedi mi ben severim yerim seni ısırırım yalarım ama yanlis anlama:).
Öyle işte.
Bence sende kalp yok beynin ve mantığın kalbinin ihtiyacını karşılıyor.
Ne kadar kotu gunler gecirdik senle belki senin icin eglenceliydi kafan yerindeydi ama benim icin cok zordu cok kotu gunlerdi ama insallah bir daha geri gelmeyecek aslinda bende belki senin yerinde olmak isterdim oyle keyiften konusmak falan bir yerin agrimadan nefret ettigin biriyle konusmaya ihtiyacin olmadan biliyorsun iste cok anlattim ama ben senin yerinde de olmak istemezdim bu cok zor bir sey cok igrenc iskence gibi filmlerde insanlarin tirnaklarini kerpetenle sokerler ya aynen oyle keske bana oyle iskence etselerde bunu yapmasalardi dostum neyse bos ver insallah guzel gunelerde bizi gorecek iyi geceler rahat uyu hadi tamam be off seni çoooooooooooooooooooooooooooooooo...oooooooo....oooooooooo...okk. cok fazla cok fenaa seviyorum tavanı kadar sokağın dibi kadar cehennemin zorla soylettin yani bunu duymak istedigini tahmin ediyorum cunku bende duymak isterdim.
Ne kadar kırıldık birbirimize... Ne kadar incittik... Unutmak için boşa çırpınışlar.. Hiç bir şeyin eskisi gibi olamayışı... Hiç kimseye artık güvenememek... Defalarca verilen sözler... Edilen yeminler... Biz cehennemliğiz aşkım... Sahip çıkamadık... Sana o kadar sadık kaldım ki... Bir başkasına aşkım dersem etimden et kopar... Ama başarmam gerek... Yoksun artık. Olmaman lazım. Bir daha üzmemen lazım..

Ben her moralim bozuk olduğunda sesinle avunurdum... Bu ara (gerçi her zaman ama özellikle bu ara) o kadar ihtiyacım vardı ki sana.. Defalarca elim arama tuşunda kala kaldı.

Ama alışmamız lazım. Çünkü biz beceremedik ve herkesi haklı çıkardık ve işte bingo! Cezamız..

Sensizlik.... Bensizlik...

Bu mesajı yazarken beynimin zonkladığını kalbimin boğazımda attığını hissediyorum... Kalbimden beynime sıcaklık yükseliyor..

işte tüm bunlar için. Güzel geçirdiğimiz aylar için. Sanki sarılırmışçasına telefonda konuşmalarımız için... Tüm şifrelerimiz için.. Göz yaşlarımız için.. Dualarım için... Canın yandığında canım yandığı için.. Senle görmeden aşk nasıl olur imkansızını yaşadığım için sen benim 17 yaş aşkım olarak kalcaksın ve unutmuycam seni asla...

Tamamen çıktım hayatından.. Varlığımdan haberin bile olmuycak. Adın hep tebessüm olarak kalcak bende. Beni hatırlamıycaksın...
Yazacak kimse de yok. iyi geceler Üstüne alınan herkese ehehe yalnızlığın dibi.
o işler öyle olmuyo işte.
göremeyeceğin harflerle.
Biliyormusun ben kucukken bacaklarimda romatizma vardi nirbara yuruyemiyordum bile sonra ilac falan kulalndim igne falan derken biraz hafifledi ama bazi geceler yani cogu gece biri bacagini bacagimin ustune koymadan uyuyamiyorum lakin koyunca da o kadar zevk aliyorumki tuvaltte bokun aktigi an gibi ne hastaliklar var.
Yok öyle kafana estiğinde beni hayatından çıkarmak. Başta nasıl sevdiysen yine öyle seveceksin.
Keşke aklından geçenleri okuyabilseydim.