bugün

bugün bir serseriden duyup beni şok eden söz.

10 kişilik bir serseri,it kopuk grubuydu onlar. içlerinden biri sarf etti bu sözü, beni de şok etti. yanımdan geçip giderken onlar, ben de osmanlı torunuyum lan demek geçti içimden. sonra vazgeçtim. tek kişi olsaydın bilirdim ben sana yapacağımı pkklı piç.

edit: oha ne kadar çok pkklı varmış sözlükte.
senin bir orospu çocuğu olduğun gerçeğini değiştirmeyecek, diye karşılık vermek istenilen cümle.
o da mı ananı düzenlerden? yazık olmuş. diye cevap verilesi sözdür. *
edit akbayram: aponun başka çocukları da varmış eksiler yağmur oldu aktı arkadaşlar. eksileyenler size de yazık be babanızın kim olduğu belli değil üzüldüm şimdi. (bkz: anası belli babası anonim) *
(bkz: kemalist kişilik bozukluğu)

not: sözlerim neden bazı kişiliksiz kemalistleri kızdırdı anlamış değilim. sen orda diyeceğini deme yok bilmem gel sanal ortamda yavşak gibi yok bilmem "ben osmanlı torunuyum derdim" diyorsun. lan yarak orada ağzın dilin yok mu gelip burada demagoji yapmaya çalışıyorsunuz. siz biz yok bilmem m.kemalin askerleriyiz derken ses mi çıkardık. sonra gidip atatürke bizi şikayet ederken alay mı ettik sizinle. zaten işiniz gücünüz ancak bu kadar. gidin atatürke şikayet edin. artık neden kişilik bozukluğu dememi nasıl ve nerenizden anlayacağınızı merak ediyorum.

(bkz: rte ve hükümetini atatürke şikayet etmek)
ana avrat küfredilmesi gereken söz.
anası apo olan puştun itirafı. babasının kimler olduğu bilinmemektedir.
(bkz: orospu çocuğu olduğunu kabullenmek)
(bkz: orospunun torunu)
pi.i demek istemiş dili sürçmüştür...
söyleyen kişi için itirafdır.

hepside farkında aslında aponun analarını nasıl siktiğinin.