bugün

Efsane dizidir.
keyifle izlediğimiz dizilerdendi.
95 bölümü 3 tur attırıp, bana bir tanker rakıya malolan dizi.
Bu ülkede artik böyle diziler zor çekilir.
Bunla idare edecegiz.
aklıma o badem bıyıklı .bne kılıklı fetöcü emniyet müdürünü getirdi.
Harun: aç aç kapiyi
suçlu: kimsiniz siz
harun:miami polisi aç kapiyi.
görsel

Hani devlet okulu tuvaletine girince tuvaletin kapısını açınca oraya bırakılmış, temizlenmemiş bok görüyorduk ya işte ben bu dizi adına gördüğüm her şeyde o anki gibi oluyorum.

Şu diziyi övdüğü için selamı sabahı kesmişliğim var benim.

Edit : eksileyenlere ricam beni donuzlamaları. Eksileyin sonra donuzunuzu da atın.
10.000 inci entari şerefine

görsel
"sorun ne biliyor musun? sorun, senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini, başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi. hem de hiç haketmeden. "
10000 entrynin şerefine; Özledik amirim.
Aga cinayet var.
Kitabını okumuşluğum var. Gayet güzeldi. Dizisinin bir kaç bölümüne göz atmışlığım da var. iyi ki behzat ç. Karakterini erdal beşikçioğlu oynamış. Zaten başka oyuncu da role yakışmazdı. (bkz: erdal beşikçioğlu)
https://youtu.be/okmVz5K1lHY

Kodu: hayatımın .. Kodu!
+nerdesiniz lan ?

-pavyondayız abi..
Ben unutmak istiyorum la.
Harun - amirim cinayeti akbabadan önce duydum
Behzat ç - Aferin la bir ara hatırlat da sana benim altın kakmalıyı takayım.
linç olmayacaksam bende çok sevemedim kendilerini.

ama olaya sadece replik ve sahne olarak bakmadan genel olarak. yoksa az çok herkes izlemiştir güzel sahne ve repliklerini.
mükemmel bir polisiye dizisi. başroldeki karakterler biraz kaba ve öküzler ancak delikanlı tipler. bir süre sonra kendilerini sevdiriyorlar. dizide her bölüm bir cinayet çözülmeye çalışılıyor, bunların dışında zamanlar gelişen hikayeler de anlatılıyor. türkiye'de çekilen dizileri çok iyi bilmiyorum, belki behzat ç'den daha güzel türk dizileri de vardır ancak benim kısıtlı bilgimle bildiğim kadarıyla türkiye'de çekilen en iyi dizi behzat ç.
Netflix e geleceği falan söyleniyordu.
adam güya suça karşı izlenimi veriyor ama bir sahnede şehit anneleriyle terörist annelerini aynı kefeye koyuyor ve artislik yapıyor vatandaşa.
kusura bakmasınlar ama bizden biri gibi davranırken arada bize akıl vermeye kalkan yarım akıllılardan geçilmiyor ülke malesef.
atarlı yeni nesil yazarları rahatsız eden dizi. ulan. neyse.
pardon amirim.
Kitaplarını okumak ayrı, dizisini izlemek ayrı bir keyif olan polis tiplemesi.
Emrah serbes sonunda t yok.
Biz amirimi fetonun zırzır zamanında siktir çektiği için sevdik. Şimdi herkes feto profesörü olmuş, Behzat amirim kes lan fetocu bile dese çok yandaş duracak, hem zaten Emrah serbes madde etkisinde kaza yapmış 3-4 kişi ölmüş, kaçmış ondan sonra kameralara karşı ben Emrah serbes sonunda te yok diye pozlara girmiş, yeminle bu dakkadan sonra eski tadını vermez, veremez artık. Çünkü çıta zaten arşa yükselmiş amk!

Hea ama nedir, yere gaste serip eski bölümlerini bira tuzlu fıstıkla seyretme temalı etkinlikler yaparım la isteyenle, eşantiyon Neşet cd’si De hedayemiz olsun, arkasına Neşet karışık yazarım keçe kalemnen araya gitmez hem.

Tüm behzatseverlerin hissiyatına tercüman olabilmişsem ne mutlu bana!