bugün

çeşitli tepkilere neden olabilecek hadisedir.

-başkasına aşığım naciye.
+zaten bamyaydı hamit. bi boka yaramıyodu siktir git.
-ühüüü
kime aşık olduğunu bilmeyen insandır. bende de vardı bunlardan bir ara. şimdi genel ev işletiyor o****u.
ben yandım, sende yanasın. aşkım aşklarından bulasın...
ağır darbe alan kimselerin, edeceği ağır sözler. ha en temizi hiç bir laf etmeden iyi güle güle demek. kendini de düşürmeyeceksin, karşındakini laf etmeden bitireceksin. en pisi bu bak, deyim.
bunu diyenin insanlığından şüphe edilir. insanala konuşulur laftan anlar ama hayvan laftan anlamazki illa bi fiziki müdahale bekler. yapılacak şey basittir önce onu doğuran annesine ve vesile olan babasına güzel bir küfür edilir daha sonra allah ne verdiyse yalvarana kadar dövülür. erkek veya kız hangisi demişse.
çirkinleşme dostum, iyi oku.

aşık veysel evli olduğu zamanlarda eşi başka bir adama aşık olur ve kaçmaya karar verir.
gece uyumak için yataklarına girdikten sonra eşi kalkar, bohçasını da aldıktan sonra pabuçlarını giyer ve ardına bakmadan kaçmaya başlar.
biraz aradan sonra ayağına bir şeyin vurduğunu fark eder.
pabuçlarını çıkarttığında gördüğüne inanamaz.
aşık veysel'in tüm parası oradadır. kaçacağını anlayıp sahip olduğu her şeyi eşine bırakmıştır.
ayrıca parayla beraber bir kağıt bulur ve o kağıtta şu yazar ;
al bu para ananın ak sütü gibi helal olsun, gittiğin yerde kendini ezdirme.
bir de güzelliğin on para etmez bu bendeki aşk olmasa ...
'Sen iste ben başka biri olurum' bunlardan biri olmamalı.
aslında ben de seni bir süredir aldatıyorum diyerek anında intikam alınır. kudursun şerefsiz.
insan fıtratını unutmuş yeni nesilin büyük ihtimalle kurtulamayacağı durumdur.
Şimdi bu ergenlere şu soruları sormak lazım.

Kaç yaşında aşık oldun?

15 16 yaşlarında.

Kaç kişiyle ilişkin oldu?

10.

Bir insan hayatta kaç defa sever?

1 kez ve kiminle ilişki yaşarsa yaşasın onu asla unutamaz.

Kaç yaşında evlenmeyi düşünüyorsun?

iş, askerlik, kariyer derken 30 u bulur.

E sizce bu şartlarda 16 yaşından beri sadece sizi sevmiş biriyle evlenmek mümkün mü?

E başkasını seven, sizinle mantık ilişkisi yapmış birisiyle evlenmek istermisiniz?

Tabiki hayır!

Şimdi oturup düşünün bu hallere hangi ideolojilerın pompalanması sonucu geldiniz ve yapılan her üç evlilikten birisi neden boşanmayla bitiyor diye? Buyurun, düşünün!
Teşekkür edilir erken söylediği için.

Evlendikten sonra söylese yada söylemeyip aldatsa daha mı iyi lan. Karımn değil sevgilin amk yol ver gitsin, insanın başını belaya sokmadan.
Böyle diyecek biriyle neden sevgili olduğuna dair kendine sorduğun cevapsız sorulardır.
+ben berkcana aşığım kerem.
-yok artık! e ne çok ortak yönümüz var şekeriiim.
Eyvallah.
görsel
Uydurma bir hikaye. Gelen giden bisey eklemis en son yazar arkadas da bisey eklemiş ve son haline gelmis.
Çirkefleşşende sana bu lafları söyleyen birisinin pek umrunda olmayacak kişidir. O yüzden çirkeflenip içinizdeki acı azaltılabilir. Ya da sessiz kalıp erdeminizi, büyüklüğünüzü korur eyvallah dersiniz. Yollarınızı ayırırsınız.
adam değilsin demek yeterlidir dicem zaten karaktersiz ona dokunmaz. siktir git diyin.
yolun açık olsun sözüdür. sanırım yani ne denir ki başka zaten gözden çıkarmış seni ki başkasını sevebilmiş. insan kalbi lan bu içine 1 kişi sığabilir ancak 2.bir kişiyi alıyorsa insan kalbi olmaktan çıkmış daha büyükcene bir canlının kalbi olmuştur. inek gibi öküz gibi mesela..
amerikalılar olsa

gitmeden son bir kez ayrılık seksi

bizde olsa

verde git.
Bugün ellerinizden tutup gözlerinize dalan biri yarın başka bi ruhta kaybolabilir.

Şey gibi.
Denize giriyosun başta soğuk yavaş yavaş alışıyosun.
Emek çoksa peki denir ve ölmesi istenir, emek yoksa peki denir ve mutluluğu istenir.
dürüst olduğu için teşekkür edin. çünkü çoğu aldatılmak sanki daha az yaralayıcıymış gibi oyuna devam ediyor. sonrasında da acınızı çekip bitirin. yapıcak başka bir şey yok.
(bkz: Seni küçük sürtük)
Söylenecek hiçbir şey yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar