bugün

Onu tavlayamazsınız. Gerekirse o sizi tavlar ki bu sizin ne kadar şanslı olduğunuza işarettir.
Zor u oynayın.
Dinleyin ulan develer; bir başak erkeği olarak konuşacağım.

Hiçbir Başak reddedilme ihtimalini göze almaz gibi bir şey yoktur, ancak siz onu tavlamak istiyorsanız demekki size yürümüyordur, yani.. Sizin ona yürümeniz gerekir. Burada önemli olan onun sizin geleceğinizi görmesidir.
Başak erkeği açık sözlüdür takılmak istiyorsada bunu söyler yani sizi kandırmaz. (sevgili olmak isteyen hanım kızımıza gezer tozar takılırız ama sevgili olmam demiştim)

Önemli bir noktada temizlik. Kişisel bakım çok önemli, kıl yün tüy olmayacak.
Ev içinde temiz olmak zorunda değil yeter ki dağınık olmasın.

Erkekliğini hissettirin ama abartmayın çünkü güçlü kadınlar (fiziksel güç demiyorum) ilgi çeker.

Kültürlü olun, iki lafın belini kırabilin.
Spor yapabiliriz ama... Yapmıyorsanız da ilerde götü başı dağıtacak halde olmayın. Bir başak erkeği sizin ileride nasıl olacağınıza bakar.

Başak erkeği kısa süreli değil uzun vadede düşünür. Bu yüzden de bir iki hafta sonra kafada 10 sene sonrası canlanır ve atıyorum bir sene sonra o onuncu yılı görmezse ilişki çöker.

Aklıma şimdilik bunlar geldi, yeni bir şey olursa eklerim.
Temiz düzenli planlı programlı entelektüel işkolik romantik sosyal ama öz arkadaşı olan bir kadın olun. (mükemmeliyetçi birinin gözüne girebilmek için bir o kadar zor bir yol, denemek isteyen koşsun tavsiyeme)
yapmacık olmayın ciddi olun ve kültürlü olun geek olun ve kendinizi sevdirmeyi bilin. Ciddiyetsizliği sevmez , karakteren önem verir Başak burcu erkeği. Maddiyatçı olmayın.
Bir basak erkegi olarak anlatmaya calisayim..
* Kesinlikle bakimli ve temiz olmalisiniz cunku cok dikkatli ve gozlemcidirler
* Yapmacik tavirlardan hic mi hic hoslanmazlar sonuna kadar kendiniz olmalisiniz (bu cok onemli en azindan benim icin)
* Beceriksiz en basitinden yemek bile yapamayan kadinlardan hic hoslanmazlar
* Kiskanc olmalisiniz buna bayilirlar
* Kesinlikle onu kendinize guvendirmeniz lazim cunku oyle kolay kolay kimseye guvenmezler hep suphecidirler
* Her zaman ama her zaman agir asil civik olmayan sempatik dusunceli hafif deli dolu olabilir sabirli ve guclu kadinlardan hoslanirlar
Diye uzar gider..aslindan bakarsaniz bunlar akilli her insanin isteyecegi ozelliklerdir oyle kandirilmaya yalanlara yapmacikliklara hic mi hic yer yoktur onlarin hayatinda,zekidirler.
Akıllı ve güzelseniz dikkatini zaten çekersiniz.
Yav aç memeni geç tatava yapma bunun basagı bugdayı mı var amk ya.
ay bırakın şunları allasen ya yeryüzündeki en saçma varlıklardır başak burcu erkekleri. bırakın kendi açmazlarında takılsınlar, müstehak.
Bilin ki fiziğe ve bakımla asla ayarmazlar. Kafa yapısıdır onların aklını alan.

Hobileriniz onun hoşuna gitmiyorsa yapacağınız pek bir şey yok.

Not : evet başağım .
bir anne gibi davranarak tavlayabilirsiniz. oğlak ve boğa da bu sınıfa girer.
ben kendim tavlanırım bayan, siz yorulmayın.
Basak burcu icin cok zeki ve kulturlu olmaniz sart. Tertip duzen gibi konularda takintililar.
anaç davranarak!

eski sevgilim başak burcuydu. ona karşı yaptığım tüm anaç davranışlar çok hoşuna gidiyordu. kaldı ki biraz ukala bir adamdı, ona rağmen böyleydi..

bir de ben çok kıskancım mesela, her ilişkimde sorun olur bu. ama başak burçlarında böyle bir şey olmuyor, sanki siz kıskandıkça daha çok hoşlarına gidiyor gibi güzel karşılık veriyorlar, dikkat ediyorlar falan.
burcu farketmez, her erkeği tavlamak için aynı yöntem kullanılır. önce yakınlaş, sonra kendini biraz çek. peşinde köpek olurlar. malesef erkeklerin zaafıdır. istemeden de olsa buna düşmeyen bir erkek dahi yoktur.
Olum erkek tavlamada ne var lan, az gülümse tamam işte. Biz sizin gibi işi yokuşa sürmeyiz,rahat olun kızlar.
mesaj atarak başlayın. bekliyorum.
En kolay tavlanan erkek için sorulan soru.
kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş :D
afedersiniz yarrak kolay tavlanan erkektir. siz kim köpeksiniz?
bir oğlak kadını için tavladıktan sonra oldukça sıkıcıdır.
Erkek tavlamak nedir? Bir adım atsan biz ışınlanıyoruz zaten.
Tavlamak sözü biraz argo ama neeeeeeeyse bana düşmez.
Sana baktığında içini okuyabilen biri olduğunu düşün; ona karşı her zaman dürüst ol. Eksiğinle yanlışınla herşeyinle.
(bu kadar)
camasir suyu esansi.