bugün

ömrümün törpüsü canım biraderimdir, benden küçük olmasına rağmen sahiplenir, merhametlidir, sanıldığı kadar titiz değildir mikroptur ama kalbi temizdir.
bizimle neden bu kadar uğraşıldığını anlayamadığım, sürekli lafı geçen erkeklerdir efendim. (bkz: swh)
yengeçle akrep erkeğinin eline su dökemesede yok zamanda iş yapar işte.
tek "ş" ile mi bu?
öküz burcu diye yeni bir burc ortaya cıkarmıslardır.
uzak durulacak erkek.ötesi yok.
insana kendini iyi hissettirme konusunda dünya markası olabilecek erkek. sahiplenir, korumacıdır, sevgi doludur.
bana uygun olduğu söylenen erkektir. henüz tanışmadığım ama tanışmak için beklediğim erkektir.
genellikle psikopatlar ve şizofrenler bu burçtan çıkar. göz göre göre öyle yalanlar söyler ki, yalan olduğunu bilirsiniz. biraz tanıyınca umursamazsınız. çünkü kurduğu cümlelerin yüzde doksanı yalandır. sevdiğini söyler. o bile yalandır. geleceğim der, hiç bi zaman gelmez, yapacağım der hiç bi zaman yapmaz. sözünde asla durmaz.çabuk sarhoş olur. çok konuşur. ama yalan konuşur.
yazılanlardan anladığım kadarıyla bütün burçların en pis, en akıl almaz, en artık yönlerini almış olan burcun erkeğidir. tiksindim resmen. iğrendim hatta.
ama aklıma da nietzche'nin şu veciz cümlesi geldi: "bu dahil bütün genellemeler yanlıştır."
psikopattır. bu kadar da net söylüyorum. bu burcun erkeği olarak öyle bir hayal dünyasında yaşıyorum söylediğim yalanlar bana yalan gelmiyor. hepsi aslında gerçek. psikoloji bölümünü istiyorum, çünkü paranoid şizofreniyim. *
piskopat erkek türü olduğunu öğrenmemle şok oldum. benden uzak durması gereken erkektir.
perfore boru gibi olan erkek. üzerine çakıl sermeyince tıkanıyorlar.
"bir erkek 40 yaşına kadar evlenmemişse; ya ana kuzusudur, ya gizli gaydır, ya da başak burcudur."
(bkz: seda akgül)
güldürdü.
çok kin tutar başak erkeği gerçekten tehlikelidir. bencildir de. hemen güvenilmemelidir.
tabii istisnalar kaideyi bozmaz (bkz: tifoneaquila)
fedakardır.
çok sever.
birazcık salak olurlar. merkür yönetiyor bu burcu ya bi ikizler kadar olamıyorlar nedense. kadını da erkeği de.
bir türlü yorumları bitmek bilmeyen burç.

ne orospu çocuğuymuşuz arkadaş.
ikizler burcu kadınıyla çok iyi geçinirler.biz aslanlarla ancak kanka oluyorlar. ama severim. çok kız ayarlamışlığım vardı bi başak burcu arkadaşıma .yakışıklı olmasına rağmen kızlar sonradan ayrılmak istediler. nedendir bilinmez.
hepsi yarram victoria da yaşarlar. (bkz: hadi bunu da anlaşılmamış diye oylayın da görim)
(bkz: allahta bizim belamızı versin) o derece yani.
titizlik konusunda karşısındakini delirtebilen erkektir.
ders çalışmak ister ama çalışmaz.
ders çalışmak ister ve çalışır ama anlamaz.