bugün

yazılan entryleri okuduktan sonra oturup ağlayası gelen erkektir. (bkz: niye böyleyiz lan biz)
bi tanesine denk gelirsiniz, hayatınız değişir. burcundan mı yoksa kendinden mi bilmem ama bi mükemmellik var benimkinde.
kesinlikle titiz,mükemmeliyetçi,mantıklı,hırslı,başarılı insanlardır,yani ben başaklardan kimi tanıdıysam böyleydi.
(bkz: ama bir alex değil)
(bkz: diğer burçların canı yok mu)*
(bkz: burçlara inanma yavşaklığı)
mükemmeliyetçi erkektir. bir tek bana denk gelmedi herhalde, oysa ben de boğa burcu hatunuyum. neden bulamadım bi tane bile lan? ben de o çok mükemmel olan boğa burcu hatunu başak burcu erkeği ilişkisinden istiyorum, bizde niye yok lan?!
çok başaklı bir erkektir.
--spoiler--
kesinlikle titiz,mükemmeliyetçi,mantıklı,hırslı,başarılı insanlardır,yani ben başaklardan kimi tanıdıysam böyleydi.
--spoiler--

benim doğum tarihi kesinlikle yanlış...
titiz olup olmadıklarını cidden merak ettiğim erkeklerdir. ayrıca bu burcun kadınları ilişkilerde çok salaktır,hep ödün veren taraf olur,sabır taşı bile ağlar hallerine.*acaba diyorum erkeği de mi? *
basak burcu zamaninda dogmus erkektir. ilk uc entry i okuduktan sonra kendimden nefret etmemi sagladi.
başağım, mükemmeliyetçiyim, kültürlüyüm, karşı cinsle olan ilişkilerde utangacım, ha bir de 1.85 boyum taliplerimi bekliyorum deermişim.

şaka bir yana (bkz: evlenilecek erkek)
(bkz: başak erkeği)

dipnot: sevgili karşı cins, eğer derdiniz eğlenmekse yanlış yerdesiniz, başka kapıya.
hakkında bu kadar atılıp tutulmuş olanlardır. ne puştluğu kalmış, ne içten pazarlıkçılığı, ne kıllığı.

şimdi şuraya "çoğu biseksüeldir. bi seksüel olmayanları da arkadan vurdurur" yazsam, yemin billah haftanın en beğenilenlerine girecek entry. pehh..

ama şunu da fark etmiyor değilim, sözlükteki bag-yan yazarlarımız içlerini bir dökmüş, bir dökmüşlerki burçdaşlarım adına. herkesin bir garezi var. kıskanç mısınız laghnn ?
anlaşılacak gibi değildir. çekilmezler zaten. hep bir zıtlık. anlaşılması zor erkeklerdir. uyum gösterebilmek büyük marifettir bunlara.
başak burcu erkeği hakikaten başşşşşşaakklı bi burctur.
homoseksüel olurlar. erkek adamın burcu başak olmaz. aslan olur, koç olur, öküz olur; başak ne lan?
bir de yükselen burcu ikizler ise seyreyle sen felaketi erkeği.

başak burcu erkeği titiz değil fakat takıntılıdır. yani çorap odada nereye gelirse rasgele atılmaz, fakat hep aynı yere atılır. dağınıklığında bile takip eden bir düzen vardır anlayacağın.

sürekli karamsarlık, umutsuzluk, kronik depresyon göbek adıdır.

ey allahım direkt kıl olarak yaratsan daha kolay olmaz mıydı bu kulların için fani hayat?
benden uzak Allah'a yakın olsun efenim.

Aman aman son iki sevgilim başak burcuydu nerden bulurlar beni hiç bilmem.

Değişik insanlardır kendileri, ilişki bittiğinde 'aldattın sen beni, kahpeee' diyerek kapınıza dayanabilir. Dikkat hanımlar.
--spoiler--
man aman son iki sevgilim başak burcuydu nerden bulurlar beni hiç bilmem.
--spoiler--

kim kimi buluyor diye sorarlar adama türevi yorumlar yapılmasına yol açan.
bayanlara siktiri çeken burçdaşlarıma sövülüp sayılan bir burç. itin götüne sokulmuşuz resmen.

not: benim de az çekmişliğim yoktur. millete selam çekmeye devam.

edit: şimdi çekmek diyince için bir hoş oldu dimi itiraf et.
yaşadığım ilk ve tek tecrübe dolayısıyla hanım kızlarımıza uzak durmalarını tavsiye edebilirim.
eğer ilgisizlikten hoşlanıyorsanız başak erkeği tam size göre! şimdi geçen zamanıma mı yoksa
onu ilgisizliği yüzünden aldatıp vicdan azabına mı yansam bilemiyorum.
kısa boylusuna pek rastlanılmaz. başak gibi uzun olurlar
(bkz: burçlara inanacak kadar aptal olmak)
bu burcun erkeği bi tuhaf oluyor.
zodyağın en dünya şeyine minare şeyşeyine erkekleri bu burca mensup arkadaşlardır.

zira, siz yaklaşık 7 saattir telefonla kendisine ulaşmaya çalışırsınız ve o 15 cevapsız aramaya rağmen sizi meşgule alır, akabinde döner ve der ki, "aramışsın?"

öldürmek mi daha makul, ölmek mi diye düşünürken siz, üstelik burundan soluma fiilini gayet de gerçekleştirirken, sizdeki panik haline şiddetle inat, "ne var?" der.

amma velakin, bir kere aradığında telefonunuz meşgul çalıyorsa, ona geri döndüğünüzde, "kiminle konuşuyordun?" diye sorar. veyahutta telefona cevap vermediğinizde "o telefon niye açılmıyor?" diyebilir.

sahiplenmez. hani derler ya, "sizi bin kişilik ordunun içine salacak kadar güven duyar, kıskanmaz. güven adamıdır."
ama o sahiplenmeyen adam, normalde herkesin cıngar çıkaracağı konularda sakinliğini korurken, saçma sapan konularda canınıza ot tıkar.

saçma takıntıları vardır, bi tane laf bilir, "valla ben ne diyeyim? valla ben ne bileyim? e sen bilirsin. ben karışmam."

bütün bu olumsuz huylarına ve davranışlarına rağmen, "mıtsızaaaaaaaaaaam." diye sızlanmalarınıza rağmen, tutar, senede bir gün bir güzellik yapar, aklınız başınızdan gider ama. çünkü öyledir.
zodyağın en minareli dünyalı burcudur ama, şeytan tüylüsü de budur sanırım.

çünkü, herkese arkanızı dönüp gidebilirsiniz bir gün rahatlıkla, ama söz konusu bir başak adamıysa, oturup senelerce düşünmek gerekir.