bugün

bebek suratlı erkek ve tabiri olmadigi için kirli sakal denilmis erkeğin karşılaştirilmasidir. kirli sakal değilde ne denir bilemedim. haasili karşılaştirilsin ışte.
Bizim için küçük insanlık için büyük bir adım bu karşılaştırma.
uzun sakallıların birinciliği kesin olduğu için ikinciliği belirleyecek karşılaştırma.
tabi ki baybface.

edit: sözlüğün yarısı kız erkek fark etmeksizin kirli sakallı zaten şimdi hepiniz kirli sakal yazarsın ama geçeği sizde biliyorsunuz.
pantolonu gösteren ütüdür, erkeği gösteren sakalıdır,
nasıldı bu atasözü,
olmadı dimi.
Kirli sakalli erkekler olarak bebek poposu gibi yuzu olan erkekleri cok rahat alt ederiz gibi geliyor.
ikisinin de gideri vardır karşısındaki kızın tercihine göre. babyface tatlıdır kirlisakal yakışıklı. kirlisakal pek güven vermez babyface e göre babyface daha samimidir. tercihe göre değişir kısaca kimi tatlı sever kimiyse yakışıklılık daha önemli der.
Kirli sakal açık ara farkla öndedir.
babyface kendi aralarinda "ay sapsirisko" diyen kizlarin olayidir, kirli sakal ise hatunlarin.
gür sakal amk. akıllıca açılmış bir başlık ayrıca. bu sayede hatunları görebiliyoruz.*
facali yuz her turlu alir. serseri boyz stayla.
kirli sakalın her türlü alacağı karşılaştırmadır fikrimce.
(bkz: babyface)
Kirli sakal sekerim.
kirli sakalin önde gittiği karşılaştirmadir.
kirli sakal tabi ki de* diye cevap verip geçiyoruz.
Kirli sakal bırakınca gregory house'a benzediğini zanneden tiplerin kirli sakal dediği karşılaştırma. Evsiz gibi geziyorsunuz aq.
baybface değil de babyface bir leonardo dicaprio değilse kirli sakal affetmez.
bıyıklıyı hiç söylemiyorum bile...
şimdi şöyle bir durum var; her sakalsız baby face olmuyor, köse ama hıyar gibi suratı olan bir çok homosapien mevcut. o yüzden köse arkadaşlar; 'baby face'im yaa ben' diye ortalıkta gezinmesin. ha gerçekten bebek yüzlü hemcinslerim yok mu? var elbet. minnak burunu falan oluyo bunların. iyiler hoşlar, lakin hiç bir zaman güven verici bir yüze sahip olamazlar. kadınlar çocuk bakmak istemez. o yüzden zamanla kaybedeceklerdir.

gelelim sakallıya; sakal bırakanların çoğu, sakalsızken çirkin olan, hıyar gibi duran kişiler. beyler bu'nu kabul edelim. çoğumuz sakal bırakmaya mecburuz, en azından şekli az çok toparlıyor. lakin bazı hemcinslerim var ki, toparlaç gibi bir kafa, gıdı mıdı aynı şekilde, bir de sakal bırakıyor, yün yumağı gibi oluyor. onlara geçmiş olsun. ha benim gibi kemikli bir suratınız varsa, gür ve uzun sakal daha hoş duruyor.(yazarlık hayatımda ilk defa kendimi övüyorum, mazur görün)

'lan amma uzattın amına koyim' dediğinizi duyar gibiyim, haklısınız özet geçiyorum; kirli sakal bu versustan galip gelecektir. uzun ve gür sakal da, kirli sakalı sikecektir.

edit: ayrıca baybface dersen iş değişir. o konuda net bir bilgim yok.*
ben kirli sakala oynuyorum.
kirli sakalın açık ara önde gideceği versustur.
kirli sakal forever arkadaşlar, tüysüzler kendilerini kandırmasın. hohohoo.
Kirli sakaldır, gerçekten kirli sakaldır.
(bkz: babyface)

Edit: ne eksiliyorsunuz kardeşim kirli sakallı sevmemek suç mu.
Hele siz kızlar kol kıllarınızı bile aldıran erkeğin yüzündeki kılda ne buluyorsunuz.
Algıya bak erkek dediğin sakallı olurmuş Peh.
babyface değilim.

ama 22 yaşıma geldim hala 17 lik kızlara hitap ediyoruz. hala yaşıtlarımız bakmıyor. sakal çıksın diye 16 yaşımdan beri hep 3 bıçaklı jilet kullandım yine çıkmadı. bu aralar da ev arkadaşım dedi, her gün jilet vur sıklaşır diye. yahu adamın 8 saatte çıkan sakalı bende 5 günde çıkıyor. ben nasıl sakal bırakcam aq.
bırakında bu tercihi bayanlar yapsın * başlığın altına yazan onca erkekten sonra kirli sakal tercihi yapmak bir erkeği sadece gay yapar. ayrıca baybface değil o. babyface.
güncel Önemli Başlıklar