bugün

eşekle maymundan türeyen domuz türü insanımsı, barbar, sarı ırktan olan maymunların anlamak istemediğidir. darwin birçok konuda haklıydı, genç türk erkeklerinin çoğu(ateistiyle, müslümanıyla, sağcısıyla, solcusuyla ) gelişmemiş beyne sahip, cinsel dürtüleriyle hareket eden aşağı maymundurlar. ateist olmayla, müslüman olmayla zekâ, genetik, tür değişmez! evet, bayan yazarlara cinsel manada kardeş gözüyle bakarız, kız arkadaşlarımız çoktur, bu kız arkadaşlarımızın tayt, bikini v. s. giydiği olur; asla ama asla bu kodu bozuk türk erkekleri gibi değilizdir. biz rasyonilist insanlarızdır, bu kodu bozuklarsa hedonisttirler. uçkurları vardır, beyinleri ya da vicdanları hiç yoktur. bu yüzden hep ülkelerini geri koyarlar, milyon yıllar geçse belki gelişir o barbar beyinleri işte...
not: 20 yaşındayım, sevgilim var. alkol alırım, ama türk göbeği denen şey benden uzaktır. bu ankara ağzıyla konuşan, içkiyi siyah poşete ya da gazeteye sarıp içen, ayyaş, ona buna sarkan, yılışık ve moron olan türk insanından değilim şükür.
Evli ve karısını seven yazardır. Benim gibi.
benim bu kişi.

işimiz gücümüz kalmadı, bir de elalemin kızına saygısızlık mı yapacaz?

bırakın bu işleri. erkek adam, kendini bilen insan nasıl konuşması gerektiğini bilir.
sisko gozluklu inegin tekidir. kizlardan umudu kesmistir.
adamın dibidir.
'sen benim bacımsın' anlayışını samimi bulmuyorum. hiçbir zaman bulmayacağım da.
Bu sozlukte bacim gibi gorrbilecegim kiz yazar azdir. Zira bu sozlukteki yazar kizlarin cogu kezbandir.
yoktur. fırsatını bulsa hepsini götürürler. ancak çirkin olmanız durumunda bacı olarak görülme ihtimaliniz yüksektir. ki o durumda da genelde muhatap olmama yolu tercih edilir. evet, gerçekler acıdır.
olumlu bişey yaptığını sanarken aslında hata yapıyodur. farkındaysanız abazan yaklaşım var bilinç altınızda, neden bacısı olarak görsünki? çünkü bunların bakış açısına göre bacı olarak görerek normaldeki sapıklığını bu kıza karşı elemek istiyor.
görmeyenlerdenim. ipekgorgun ve pipileri ham yapan hatun'u bacısı olarak gören yazarında aklına şaşarım.
(bkz: rock is my life style)

tek birine yan gözle bakmadım çok şükür.
Dünya ahiret abimizdir, kardeşimizdir.
bayan yerine kadın yazılması gerektiğini bilmeyen kadın cinselliğinden korkan-çekinen erkek yazardır.