bugün

bunlar böyle efemine olurlar. hareketler, tavırlar, kadınsı tepkiler falan.

dedikodu yapmak mı dersin, fal bakmak mı dersin, avon kataloğlu okumak mı dersin? bir sürü karı-kızsal yol var bu arkadaşlarda.

kadın ırkı arasında fazlaca vakit geçirmekten dolayı bayan kuaförlerinin karşılaştıkları ciddi bir sorundur. zamanla kronik bir hal alır.
bayan olduğu için normaldir.
o kadar kadın arasında ola ola kırık olmaktır. malların işidir. Lâkin bayan kuaförlerinin arasında hemen hemen hiç yoktur. sosyetik kuaförleri ve aptal dizilerdeki gerçekliği olmayan tiplemeleri saymazsak.
iş gereğidir. pazarlama taktiğidir. bi düşün bayan kuaforü olarak berber ismailin bayan kuaför oldugunu.
yalandır. palavradır. inanmayınız. kırıklığı bırakın aksine yılım yılım yılışıyorlar insana. bir güzel asılıyorlar. kırıklık buysa yandık valla. *
güven alabilmek içindir. siz güvenip ağda zamanınızdan, sevgilinizden ayrıldığınızdan, ve bilimum mahrem konulardan bahsederseniz içindeki abaza ayı da yavaştan ortaya çıkacaktır.
ha bir esinlenme de olmuyor mudur? olabilir. bir arkadaşım 4 erkekle bi arada çok çalıştıktan sonra kız olduğunu unutup "abi karının g.te bak mk" demişti. olabilir.
bazen şirin, bazen antipatik bir durumdur.
(bkz: hafif meşreb)
en çok kızlarla ortam yapan insanlardır. ama zararları dokunuyomudur bilinmez. bana göre taktik gibime geliyor.
(bkz: üzüm üzüme baka baka kararır)

(bkz: körle yatan şaşı kalkar)
genellikle kadınların ne istediğini daha iyi anlıyan tiplerdir.
tarağı tutarken kalkan serçe parmağından bellidir. tarağı tutarken o serçe parmak kalkıyorsa hafif kırıktır. ha kalkmıyorsa o zaman da kesin manikürcüsüyle sevgilidir. başka türlüsünü görmedim ben.
(bkz: efemine)
zaten kırılmaya meyilli kişilerin bayan kuaförü olması.