bugün

eskişehir, kızılcıklı caddesi üzerinde bulunan eğlence mekanı.
Rock'n Dark Express 2008 Türkiye finalinde 1.olmuş ve albüm yapma fırsatını yakalamış grup.
bir zamanlar stv avrupada yayinlanan bir acik oturum programi.
PMD Yapım tarafından albümleri piyasaya sürülen müzik grubu. Albümün kapağı oldukça güzel ve Aptülika tarafından el emeği göz nuru olarak 3 ay içinde tamamlanmış. 10 parçadan oluşan albüm grubun neden Türkiye 1.si seçildiğini ispatlar nitelikte. Albümün ilk klibi 4 gün önce müzik kanallarında dönmekte. Grup hakkındaki bilgilere, şarkılara ve klibe myspace sayfalarından bakılabilmekte.

--spoiler--
http://www.myspace.com/batiyakasiband
--spoiler--
güzel parçalara sahip, başarılı rock grubu.
gençliğin yeni gözdesi olan gruptur. slow şarkıları gaz parçalarına oranla daha çok beğenilir.
kim olduklarını, ne olduklarını, nereden gelip nereye gittiklerini, hedeflerini ferman akgül'ün yönetmenliğinde kısa bir belgeselle anlatan grup.
an itibariyle uyanık bar'da çıkan, iyi çalan ama herhangi bir bar grubunun da çalabileceği kadar çalan grup. he davulcu iyi de, başka olayı yok ki bea.
ikinci kliplerini belki mutlu olursun adlı şarkılarına çekmiş olan başarılı rock gruplarındandır. az melankoli az sitemkar olan bu şarkı beni benden almış çok uzaklara götürmüş dinlenesi şarkılardandır. yakında bursa resimli bar' da konser vereceklerdir. tarih belli olduğunda edit ile haberdar edeceğimdir.

http://www.myspace.com/batiyakasiband *
çanakkale'de dinleme şansı bulduğum başarılı gruptur. yeni kilpleri hayırlı olsundur. * *
eskişehir'in popüler mekanlarından biriyken neden kapandığını anlamadığımdır..
an itibariyle keşfettiğim şahane grup.
4 gün önce isimli şarkı tavsiye edilir.
Ayrıca da bu şarkının girişi pes 2009'daki where the sun meets the sea şarkısına benziyor, ama müthiş.
14 şubat 2010 da çanakkale mask bar'da sahneye çıkacak olan rock grubu.
albümleri gerçekten çok iyi olan grup. böyle hoş bir huzur kaplıyor dinledikçe. solistlerinin sesi rahatlatıcı. özellikle bu gece şarkılarına bayıldım. tavsiye edilesi grup.
belki mutlu olursun adlı şarkıları çok iyi olan grup. yeni dinlemeye başladım ama cidden süper diyebilirim.
yaklaşık 1.5 yıl önce eskişehir kızılcıklı caddesinden, adalar migros arkasına, başarılı sokağa taşınmış bar. 2 yıl da çalışmışlığım vardır, pek de memnun kaldığımı söyleyemem.
şarkıları gerçekten çok başarılı ve vurucu olan grup.
çanakkaleli grup, bi gün ünlü olacaklarını biliyodum ama az dinlemedik.
4 gün önce isimli hoş bir parçaları vardır.
(bkz: west coast)
(bkz: west side)
bu aralar sık dinlenenlere eklediğim parçasıyla kendini sevdirmiş olan grup.

http://youtu.be/o7yyqm8zej4
--
bana herşeyi anlat
dün ve bugün arasında
ne fark vardı sence
bugün kimle karşılaştın
kimi baştan çıkardın

her güne bir kişi nasıl sığdırdın
ben hangi günün adıydım

bana herşeyi anlat
kimle seviştin
bana herşeyi anlat
kimle uyandın
--
aşk noldu lan bana aşk sıçtın ağzıma

şeklinde ilginç nakaratları olan, aşk isimli şarkıları olan çanakkaleli grup, başarılarının devamını diliyoruz.