bugün

ikisininde diğer süper kahramanlara göre farklılığı teknoloji ve zeka ile kahraman olmalarıdır.

genelde süper kahramanlar ya bir şey tarafından ısırılır, ya bilmem ne ışınına maruz kalır mutasyon geçirir, yok bi gaza maruz kalır bilmem ne.
ikiside gavaddır.
Vs harun abi.
iron man her durumda koyar.
ironman tek bir göğüs şutuyla (göğsünde ki parlak nesneden bahsediyorum) batmanın canına okuyabilir.
ikisi kapışırken olaydan habersiz jarvis ile alfred'in karşılıklı 5 çayı içip muhabbet etmesi ilginç olurdu.
oyunculuk olarak yani film olarak bale diyorum batman.
espri ukala zeki derseniz iron man.
Çıplak olsalar batman,
Teçhizatlı iron man döver.
hic biri bir kara murat etmezler!
batman aynı zamanda dünyanın en iyi dedektifidir. Daima planı olan adamdır.

Stark da zekidir, zengindir, hatta teknolojisi biraz daha iyidir batman'den ama,

batman kendisini yenmek için bir yol bulacaktır.
iron man in sikerteceği karşılaştırma. lan tony thor la kapışmış adam, batman i mi yenemeyecek?

velhasıl, iron man der coşarım https://m1.behance.net/re...f4d69dad1cba5c776647d.jpg
batman: 2.00
iron man: 1.75
tahmin: iron man alır. (1.75)
batman batmanlıdır, iron man sivas Divriğilidir.
batman'in iron man 'i çamaşır makinesine çevireceği versus.
iron man orantısız güç kullanırken batman daha bi' orantılıdır. christian bale daha karizmayken robert'ın kendisine has bir mizah anlayışı vardır. kavga etmezler lakin atışırlarsa iron man sikertebilir ama tabiki de öldüremez nihayetinde ikisi de hero amk.
iron man siker atar.
batman'in superman'i bile yendiği düşünülürse batman'in kazanacağı kesin olan kapışma. tabi bilmeyen bilmez batman'in kendi icadı olan enerji emen bombalar gayet kolay bir şekilde ironman'in pilini bitirebilir...
batman alevi, iron man ise sünnidir. superman de şafi zazadır.
batman : gizemli, iyi bir dövüşçü ve psikolojik sorunları olan bir dc comics karakteridir. zengindir, gerçek kimliğini saklamak için playboy gibi davranır. insan üstü güçleri yoktur ama baya techizata sahiptir. kıyafetinden silahlarına arabasına kadar hepsini fox a yaptırmıştır. bruce wayne olarak savaşta iyidir, batman olarak bütün dc karakterlerini (superman hariç) indirmiştir. tercihen geceleri ortaya çıkar, alfred en büyük yardımcısıdır, ve sadık hizmetkarıdır.

iron man : dahi, ukala, zampara, yardımsever, espirili ve karizmatik marvel comics karakteridir. bruce wayne den daha zengindir, gerçek kimliğini saklamaz ve gerçekten playboydur. insan üstü yetenekleri yoktur ama müthiş techizatlara sahiptir. zırhını, silahlarını, kullandığı bütün aletleri bilgisayar ve diğer elektronik cihazları kendisi yapmıştır. tony stark olarak savaşta orta hallidir ama zekası sayesinde ne yapar eder kurtulur. iron man olarak bir çok marvel karakteri ile karşıkarşıya gelmiştir. günün her saati ortaya çıkar, zırhını kafenin önüne park edecek kadar rahattır. pepper pots isimli sarışın bir yardımcıya sahiptir, şirket işlerini ona bırakmıştır. mit mezunudur, mükemmel mühendistir. kendi icadı olan jarvis sağ koludur.

bu iki superhero nun bazı özelliklerini yazdım ama kim yener muhabetine girmedim. çünkü ikisinin kapışmasını görmedik, o yüzden bilemeyiz. tony stark ı çok seviyorum, bruce hep soğuk gelmiştir nedense. belki de christian bale i sevmediğimden dolayıdır.
batman'e superhero demek ne kadar doğrudur bilemiyorum. savaşabilmen, kanatlarınla süzülmen seni 'super' yapıyorsa; hepimiz super olabiliriz beyler. ama iron öyle mi, başlı başına süper.

ayrıca, batman gotham'da takılır durur.iron man dünyayı kurtarır. peki kim döver ?

iron man, bir atışla batman'i etkisiz hala getirir; sonra da döver. iron man, thor'a kafa atmış adam.

batman desen, captan america'ya rakip olur ancak. beraber yumruklaşır dururlar.
iron man gönlümün efendisi.
batman tüm justice lig'i etkiisiz hale getirmiştir zamanında.süpermen dahildir.
iron man kim derler adama.

batman'e hakaret olan başlıktır.
çizgi romanları okumayıp sadece nolan'ın batman'ini tanıyanlar iron man diyeceklerdir.
batman'in açık ara sikerteceği karşılaşmadır.
Komik bir versustur. iron man zorlanmadan alır.
Batmane hakaret falan değildir. Bu dc ciler kahramansızlıktan kimi yücelteceğini şaşırıyorlar.

batman dediğin adam uçamayan kaçamayan bir adam. Şiir gibi bi supermaniniz var mesela. Onu desen tamam da.

Edit: batman teknolojik olarak müsait de tony stark call center çalışanı mı amk. Adam zeka küpü, bilim adamı. Şaşırmayın.