bugün

allah rahmet eylesin. allah günahlarını affetsin. sevenlerinin başı sağolsun.
bu adami pek tanimam etmem ama bir keresinde gesi baglarini soylemisti tv de. duydugum en guzel yorumdu. sadece o turku icin bile tesekkur etmek istiyorum, buyuksun baris abi. Mekanin cennet olsun.
keşke hayattayken hakkında entry girseydim dediğim genç yakışıklı sanatçıydı(hala öyle).ve tabii ki allah rahmet eylesin diyorum ama keşke hayattayken ona çok yaşa iyi ki varsın diye bir entry girmeyi çok isterdim şu an.*
garip bir şekilde kısa bir zaman diliminde herkes tarafından benimsenmiş olan sanatçı.mekanın cennet olsun allah annesine babasına tüm sevenlerine sabır versin.
sana yolladığım onlarca oy ananın ak sütü gibi helal olsun dediğim cem karaca ve barış manço 'ya emanet ettiğim kerim tekin 'in yanında yerini almış ama ölmemiş adamım benim.
Şu sıralar ölümün soğuk yüzünü koca koca puntolarla bas bas haykırıyor televizyon kanalları "barış akarsu öldü" diye.

Allah rahmet eylesin. Annesine, babasına yakınlarına sabır versin.

Benim genel düşüncem ise Barış'ın kaza anında öldüğü ama medyatik biri olduğu için zarla zorla makinaya bağlandığı, azrail ile inatlaştırılmak istendiği ve "umudun" tükettirilmemek istendiğidir. Memleket meselesi gibi her kanalda insanların sömürülmesi de cabası.
(bkz: bırak uyusun)
herkes yaşarken degilse bile ölünce saygıyı hak eder ki barış yaşarken de saygı ve sevgiyi hak eden bir insandı. ölüsüne bile saygı göstermeyi beceremeyen leş kargaları için tepkinizi dile getirebileceginiz adres: izleyicitemsilcisi@startv.com.tr
mekanın cennet olsun
yaziklar olsun bizim basinimiza. bir insanin olusune bile saygi gostermiyen bir basina sahibiz.
hastaneye yattığından ölene kadar olan foto-videosunu izledigimiz sahs-i bünye.
(bkz: ruhu şad olsun)
(bkz: rip)
(#1865882)
şu ana kadar yazmadım hiç birşey bu başlığa. ben onu tanımlayabilecek birşey bulamadım çünkü. sıkı hayranıydım diyemiyorum ama ben onu çok seviyordum... dizisini kaçırmadan izliyor, her akşam şarkılarını dinleyerk uyuyordum akademi türkiye'den bu yana takip ediyordum... şimdi burda "ulan hepiniz yararlanıyorsunuz ölümünden, yaşarken değer vermiyordunuz" diyen tiplere sadece gülüyorum. içimizde misiniz ulan? nerden biliyorsun değer verip vermediğimizi...

ama şunu söyleyebilirim keşke yaşarken de yorumlarımı yazsaymışım... yaşarken de onu ne kadar sevdiğimi internet sitelerine taşısaymışım... ama yapmadım... neden vıcık vıcık aptal hayran kitlesi gibi "ayyy ben barış akarsu'ya aşığım yaaaa, hastasıyım onun" yazaydım ki? ama, ama... ama keşke yazsaymışım... kim bilir belki okurdu... belki karşılaşırdı... belki de dikkatini çekerdi ve belki tanışabilirdik... ama belki işte hepsi bu...

şimdi gitti... arkasından ağladım dakikalarca... çok yanıyorum yaaa.. çok yanıyorum ona ulaşmaya korktuğum için... beni de aptal hayranlarıyla karıştıracağından korktuğum için... barış! biliyorum ben bu satırları yazarken sende yukarıdan diğer hayranlarını izlediğin gibi beni de izliyorsun... barış ben seni çok sevdim... seni ve yaptığın bütün işleri... hayranındım yani...gittin ama inanamıyorum ki... bekliyorum ki kalkacak ve hepsi bir şakaydı diyeceksin... bakıyorum komada ki resimlerine.. o sen değilsin ki! sen hep benim aklımda o gülen gözlerinle kalacaksın... benim ve bütün gerçek hayranlarının aklında...
ölümü ile (bkz: türkiye nin % 90 ı şairdir) iddiasını bir kez daha kanıtlayan o şairleri dirilten genç adam.
baris akarsu.vefat ettigin tarihin benim icin cok buyuk onemi var. nur icinde yat kardesim. annen agliyor ya baris , ağlarsa analar agliyor , gerisi yalan agliyor. gercekten.
artık aramızda olmayan ama işini çok iyi yaptığı için arkasında onbinlerce insanı gözü yaşlı bırakan sanatçımız. Allah rahmet eylesin.
geride ıslak ıslak gözler bırakan sanatçı.allah rahmet eylesin.
How many brothas fell victim to tha streetz
Rest in peace young nigga, there's a Heaven for a 'G'
be a lie, If I told ya that I never thought of death
my niggas, we tha last ones left
but life goes on..
http://www.youtube.com/watch?v=O6uP1nL2NDE
http://www.youtube.com/watch?v=iEp7t75Vd-Q
b.ktan bir yolun kurbanı olmuş genç insan . ölüme davetiye çıkaran yollar... bu ülkede insanların aldığı gelirin çoğu vergilerle ambargo altına alınıyor eğlence vergisi ,motorlu taşıt vergisi...durun durun asansör vergisi de çıkacak yakında... vergi niçin alınır ilkokuldan beri beyinlerimizi mikerler yol su elektrik ...evet evet yol olarak döner bize!!! dandik birer yol olarak kaç candır bu ihmalden giden kimi yolda kimi hastanede kimi bir b.ktan bir poseptik çukurunda... poseptik çukurunda ölen merveyi nu çabuk unuttunuz yada bademcik ameliyatında serum yerine azot verilerek ihmalden ve cehaletten 4 yaşında ölen çocuğu..... karayollarına idari dava açılabilir...hiçbir canın maddi bir karşılığı olamaz ama artık koyun olmayalım...koyunlar yenmek içindir..
Gecenin sabaha dönen saatlerinde aldığımız acı haber..
............
Hiçbirşey söyleyemiyorum..
Dilim tutuldu..
Onu tüm sevenler gibi bilmem kaç saattir sadece ağlıyorum..
Tam alışmışken kaybetmek önermesinin tam ortasında kalbim; saçlarını savurup melek misali süzüldün gökyüzüne, uzaklara. Bir daha gelemeyeceksin belki ama seni hiç unutmayacağız Barış'ım..
+çok mu pahalıydı gözlügün barış?
-yok be abi 50 ytl

bilmem kaç bin dolarlık gözlük takıp seviyeli aşkların müebbetleri varken aynı düzen de, 50 ytl!
allah rahmet eylesin.
gencecik yaşında (28) vefat eden güzel sanatçı.
barış akarsu ile aynı hastanede doğum yapan bir hayranı oğluna barış adını koymuş, barış akarsu yaşasın diye. ama ne yazık ki vefat etti genç yaşında. allah rahmet eylesin.