bugün

istiklalde karşılaşılan sıcak insan.
moda tasarımı okuduğumu söylediğimde bir mahalle terzisinin yanına gir bir şeyler dikmeyi öğrenmeden hiçbir şey yapamazsın diyen ve
makinamla fotoğraf çekildikten sonra kendi fotoğraf makinasını uzatıp ayy bundan da çekin akşam facebook'a yüklerim etkilerim seni diyerek bir kez daha sıcak davranan stilist.

yıldırım mayrukla birlikte yaptıkları tasarımları muhteşem , defile ankarada olmuştur.
son röportajı: http://jiyan.us/2010/10/2...nin-diliyle-savasacaksin/
terzi yamağı meslek ismini her gördüğümde sempatimi kazanır bu insan. ki mütevazi bir insan da değil.

ayrıca yemekteyiz programında cenk eren'e amsterdam'dan aldığı pantolon askısını üstünden çıkartarak hediye etmesi çok hoş bir jest oldu.

sohbeti ile renkli kişiliği ile tanınası bir insan...
komplekslerinden arınmış, bu yüzden de mükemmel olabilmeyi başarmış bir insan.
şu yemekteyiz programını sırf onun için izliyorum.bu adama nedense bir sempati duyuyorum.yemekteyız programında kendini müthiş ifade ettiğini düşünüyorum.
valla mümkünse komşusu olmak istiyorum.program sayesinde hayvansever,doğa sever,eğlenceli,hiperaktif ve kültürlü olduğu fikrine sahip olduğum eğlenceli insan.
sevdim çok kendisini.barbaros abikomşum olurmusun ?
ankara'daki bir konferans mı denir artık, işte öyle bir toplaşma anında ilk ensestinin abisi tarafından yapıldığını söyleyen yamaktır. ilk duyduğumda baya bi üzülmüştüm ama kendisi abimi anladım ve ona kızmadım demişti, yazık tabi.

ayrıca gaziantep üniversitesi'nde düzenlenen temöb'de konuk olan, ve bölümümdeki herkesle kanka olan, ankara'Ya gelince evlerinde kalmak isteyen, enteresan bir adam. bölüm arkadaşlarım mı? onları sormayın bile.
10 numara 5 yıldız adamdır.ayrıca kendini terzi yamağı olarak tanıtması alçak gönüllülüğündendir.
"ankara'daki bir konferans mı denir artık, işte öyle bir toplaşma anında ilk ensestinin abisi tarafından yapıldığını söyleyen yamaktır. ilk duyduğumda baya bi üzülmüştüm ama kendisi abimi anladım ve ona kızmadım demişti, yazık tabi".
kaynak:
(bkz: #9891398)

valla ne diyeceğimi bilemedim, kendisi ile ilgili bunu okuduktan sonra.
bana "bu güzel gülümsemeni hiç kaybetme" dediğinde afalladığım kişi.
+ peki...
bugün, bursa necatibey anadolu kız meslek lisesi öğrencilerine seminer veren modacı kişisidir. tekstil bölümü öğrencileri ve hocalarıyla bilgilerini paylaşmıştır.
medyada görünen pek çok kişilik arasında; zihniyeti delikanlı, dili keskin, adam gibi adam. Tercihleri ne olursa olsun zekanın sınırı yoktur, dil onun kılıcıdır düsturuyla doğru bildiğini savunan terzi yamağı.
neden bilmiyorum ama;

hayranıyım!...
iyi adam gibi duruyor.
birikimli ve hoşsohbet biri, ayrıca alçak gönüllü.
pkk hayranı olan hede.
az önce alem fm'de katıldığı programda stüdyonun renklerinden bahsederken '' burada sarı-kırmızı- yeşil hakim, tıpkı bağımsızlık bayrağının renkleri gibi'' cümlesini kurdu.

s.çıyım senin bağımsızlık anlayışına.
katıldığı radyo programında terör örgütünin sempatizanı olduğunu ifadelerı ile belli etmiştir. *
bayan bir sevgilisi olan gay olmadığı halde kendini gay göstermeye çalışan, her dini çok seviyorum saygı duyuyorum diyen ama asla islam dinine laf söyletmeyen bir akıl cambazıdır. ayrıca facebookta bol bol bebek beziyle ve orta parmağıyla çekilmiş resimleri vardır. akp ye karşıdır haklıdır da ancak ah bide sivri dilini biraz tutsa.
emperyalizm uşağı pkk sempatizanlığının duruşuna yakışmayacağı kişi.
marmara üniversitesi tekstil bölümünde drapaj dersi veren modacıdır. eğitim konusunda aşırı duyarlı saygı değer ayrıca diğer modacılara göre * hiç bi maddi ücret beklemeksizin bunu eğitim için yapması onu muhteşem bir insan yapmaktadır.
çok düzgün Türkçe konuşuyor kelimeleri çok iyi kullanıyor bir de insanları iyi kapak ediyor. içten içe hayranlık beslediğim terzi yamağı.
terzi yamağı olmakla gurur duyan, giyim tarzına anlam veremediğim kişi.
jürisi olduğu 'bugün ne giysem' programında enteresan ve bir o kadar da absürt benzetme ve örnekleme yapan gay modacıdır..
bugün ne giysem programından kovulmuş zeki terzi. kovulma hadisesiyle ilgili yazılan senaryolardan bıkmış ve işin aslını kendisi bi güzel anlatmıştır.

şöyle ki:
http://www.medyatava.com/haber.asp?id=87237

Neredeyse programı takip etmeye başlayacaktım Şansal sevdasından, belki de böylesi daha iyi oldu.
çingenedir kendisi bugün ne giysemde çingene bir yarışmacıyla diyaloğunda bize (çingenelere) ne yakışır kırmızı, pembe... diyerek açıklamıştır.

not: zekasına hayran olmamak elde değildir.
az önce kadının birinin kıyafetini hersinyen ve kaledoniyen kıvrımlarına benzetince gece gece koca bi yuşaaa çektirmiştir. bilmediğin bişey olsun be hacı!!!

edit: seviyoruz kendisini.