bugün

Genelde en büyük sıkıntı havasızlıktır.
Partnerlerin Su sıcaklığı uyumu, ten uyumu kadar önemli.

Titrerken sevişilmiyor.

(bkz: Geçen yine sevişiyorum)
ses komşulara gidebilir dikkat etmek lazım.
Zaten mutlu sonla biten sevişmeden sonra banyoya gitmiyormusun? işte peşin peşin giderek yapılan sevişmedir.
görsel
Daha öncede söyledim hiç zevkli değildir. Su açıkken sürekli penise ve vajene su geliyor kayganlığı gidiyor ortamın.

Banyo lavabosunun önünde yapın ama duşta cidden zor iş. Yapabilene helal ne diyim.
görsel
denemeden ölmemek gerek.

(img:#1979289)
temiz iştir.
gusüle gerek kalmaz. pratik mümin işidir.
Yıllarca anlattım. Yine anlatıyorum. Aptallıktır. Tanım tam olarak bu aptallık bildiğin mallık. Lan sen zaten duşakabin insanısın senin evinin banyosunda mavi fayans var. Büyütme şunu kafanda.

Tanım iki: banyoda sevişmemiş olanların çok matah zannettiği serzeniş.

işin aslına gelecek olursak gıcırtılı sesler bulucük bulucük diye ağızdan zıplayan ılık sular eşliğinde bu uğraş pek de sanıldığı gibi bir derinliğe ve şehvete sahip değildir. Komiktir bile. Sevişme dediğin halının üstünde olur sıyrılıp yanarak huaaa derler abbas serserim benim derler sen bu zevkli bir adamsın. Çelik kapıya dayanırken ımmm yeah da derler ve yırtılır o zaman gece yırtılır karanlık ve bir ninni çalar tenlerinde çocuklarımın ağlayışlarının kıyısında sahiline vurur pamuk elleri tuzludur teni ve keskindir nefesi abbas derler her seviştiğin kadına şiir mi yazarsın.
Bilmem derim. Ne yapacağım belli olmaz benim. Uyuruz sonra gitsin diye gözüm kayar kapı eşiklerine çocuklarımı düşünürüm hiç olmamış çocuklarımı bir orduydular bir mağaraya doluştular hep en sevdiğim kadınlar boğdu onları çıplak elleriyle değmeyen dişleriyle.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar