bugün

şehrin eşeklerinden daha pasif olan üniversite.
istanbuldan kalkıp gidip orada okuyan var mı diye merak edilendir.
istanbuldan kalkıp gidip orada okuyanın olduğu üniversite.
son 3 dersim kalmışken bana ecel terleri döktüren üniversite. bütünleme desen belli değil, yaz okulu desen belirlenen kayıt tarihleri bitecek ortada bir şey yok, transkript desen birbirine sokmuşlar. hele bitsin, daha da gelmem, yoluna bile girmem.
Muhendislikleri merkezin disinda olan universite. Her gun kilometrelerce yol kat etmek gerekecek.
gelişmekte olan Üniversitelerden bir tanesidir .
ÖSYMnin bildirdiği kadarıyla artık mensubu olduğum üniversite. özenle tavsiye alınır.
Dursunbey Myonun Balıkesir Üniversitesi ile alakası olmaması lise muamelesi yapılması.
eğitimini bilmem ama puanı fazla yüksek değil genelde başarısızların kazandığı yer.
10 yıl sonra görükle kampüsü gibi olabilecek kapasitede bir üniversite.
tercih yapacak adayların kafalarındaki soruları cevaplayacağım üniversite...
bu üniversitede okuyan mesaj atarsa sevinirim.
Beyler ben inşaat müh yazacağım yardım. Acilen biri bana dönsün.
(bkz: balikesir mühendislik fakültesi kantini)
Bi tane şehir üniversitesi.

Aranızda var mı veteriner fakülteli olan.
Dandik üniversite .
Vasat bir üniversitedir.
türkiye ortalamasının altında bir üniversitedir.
anlaştığı yemek firması değişse de hep aynı dandiklikte yemek çıkaran yemekhaneye sahip üniversite, ayrıca bizimle aynı yemeği daha ucuza yiyorsunuz diyen dünyadan bir haber öğretim görevlilerine de selamımı çakarım, arada kaynayıp öğretim görevlisi yemekhanesinde yemek yiyen azeri bir arkadaşımız var, menünün aynı yemeklerin ise fersah fersah farklı olduğunu söyledi açık açık. bu üniversitede yemek 2 lira devletin de 2 katını şirkete ödediği bilgisi var yani aslen yemek 6 lira, size yalanım yok çıkın balıkesirde 6 liraya esnaf lokantasında kat kat daha kaliteli yemek yersiniz. o zaman bu firma bu yemekleri 6 liraya çıkarmıyor aradaki farktan birileri nemalanıyor diye düşünürüm ben. ben egede de okudum, egede 1,8 tl ile başlayan yemek fiyatı 4 sene sonra 2,2 de bitmişti. şimdi de 2,75 imiş galiba ve yemekler kat kat daha kaliteliydi ege de. aradaki 75 kuruşluk farksa sorun ben 3 lira vermeye hazırım yemeğe yeter ki iyi çıkarsınlar. millet söyleyince de 2 liraya yemek yiyorsun ne bekliyorsun diyor. ulan sığır, üniversiteye gelmiş ama düşünme özürlüsü o zaman devletin verdiği 4 lira nereye gidiyor bir düşünsene. devlet bunu yapacağına versin bana o 4 lirayı üzerine 2 tl ekleyeyim gidip adam gibi yemek yiyeyim öğrenci olarak o zaman, ha vermediğine göre verdiği paraların kimlerin cebine gittiğini ise bir araştırsın. yemeğin 3 de 2 sini devlet ödüyor deniyor, hem öyle ise istanbulda bazı üniversiteler nasıl 1 liraya yemek veriyor, o zaman o yemek 3 lira, istanbulda 3 liraya çorba içilemezken. ayrıca baü de öğle ve akşam yemekleri de aynı çıkmaktadır, egedeki gibi akşam farklı yemek seçeneği de yok yani, adam aynı yemeği çıkarararak maliyetten de kısarken. balıkesirde yemek 2 lira, ege de 2,75, marmarada 1 tl.

http://www.unibilgi.net/h...015-yili-yemek-ucretleri/
cağış kampüsü sinek istilası altında olan üniversite. ilk baharın başlaması ile birlikte sinekler tarafından rahatsız edilirsiniz, ders dahi dinletmez bu hayvanlar.
gelmeyin amk paraniza zamaniniza yazik
sonra benim gibi tekrar ygs-lys calismaya calisirsiniz ah ulan ah ilk sene kırik oyp olmasa show yapacaktimda artik seneye kismet
mf-4 de 40K ile arkadasim insaat a girdiginde "vay amk salagi demistim icimden" cocuguda 11. siniftan beri tanirim yalan fln soylemez
ruhsuz şehrin ölü üniversitesi.
iki goygoy yapılacak kişi aranıyor şu sıkıcı günlerde pm gelin.
(bkz: 13 mart 2016 ankara patlaması) saldırısının gerçekleştiren s.ç.d nin okuduğu üniversite.
ankara daki canlı bombanın okuduğu üniversite imiş.

Ankara Kızılay'daki terör saldırısını Balıkesir Üniversitesi öğrencisi Seher Çağla Demir olduğu ileri sürüldü. Sözcü'de yer alan habere göre, Ankara’da 37 kişinin ölümü 125 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan saldırıyı gerçekleştiren kişinin ilk bulgulara göre, kadın bombacı, Balıkesir Üniversitesi öğrencisi, Seher Çağla Demir olduğu belirlendi.Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı araştırmalar sonucu hurdaya dönen BMV marka bomba yüklü araçtan elde edilen ceset parçaları ve parmak izinden, Seher Çağla Demir’in kimliğine ulaşıldı.
kot şortlu,etekli,yırtık pantolonlu,askılı bluzlu kız görmekten bıktığım yer.

tamam evet hava çok sıcak ve nemli olabilir ama sizde fırsat kollar gibi bu anları mı bekliyordunuz ?