bugün

Bir erkek için hayata 1-0 yenik başlamasına sebep olan burçtur. Erkeğin olması gereken o sert, otoriter, cool halinin tam tersini düşünün. Heh işte onlar balık burcu erkeği
romeodur. gerçek aşkın savaşçısıdır. romantiktir. bir kadına kendini en değerli hissettirebilecek adamdır. iki sözü bir araya getiremeyenlerin kıskandığı şairlerdir. romantik filmlerde başroldür. aşk acısını içine akıttığı gözyaşları ile besleyendir. sevdim mi tam seven adam gibi adamdır.
Benimdir. Her Ne kadar mantıken burçlara inanmasam da Balık burcu Hakkında denilen her şey tutuyor. Hayalperestlik var. iradesizlik var. Dengesizlik var. Alınganlık ve Trip atma var. Duygusallık var. Ağlak olduğum için lisede taşak geçildim. O da var. ve kızlar, tam bir aşk erkağa.
Balık burcu özelliklerini tamamıyla taşırlar .
Kolay kolay göz yaşı döken bir insan değilimdir. Hatta hayatımda sadece 2 insan için ağlamışdım sanırım. Epey bi duygusalım ve duygularım ciddi manada dengesiz. Bazen iyi hisseder gibi oluyorum, bazen de her şeyini yitirmiş gibi. Çok hayal ederim, yaşayamadığım çok şey olunca hayali de bi hayli fazla oluyor. Şiir yazmayı, resim yapmayı çok severim. Müzik zevkim çok çeşitlidir. Çok alıngan biriyimdir ama kesinlikle belli etmem. Hissedilmeyi beklerim, karşı tarafın hatasını ben demeden anlamasını. Çok küçük şeylerle mutlu olmayı bildiğim gibi en ufak şey de moralimi alt üst eder. Kolay bağlanırım, etkisi uzun sürer. Geçmişten kurtulamam, geçmiş hep sırtımda taşıdığım bir yük olmuştur benim için, her yaptığım iş benim için bir pişmanlıktır. Öyle boktan bi burç ışte.
edit:eklemek istediğim bazı şeyler de var, unutmuşum.
Bazen durduk yere yalnız kalmak isterim, özellikle de durduk yere. Kimseye de bir şey söylemem, üzerime gelirse terslerim, bu yüzden pek fazla dostum olmaz. Beni bilenler, tanıyanlar bana zaman verir, ben yalnız kaldıkça güç bulurum. Çok umursamaz olabilirim, yaptığım şeyler verdiğim kararlar kimi ne kadar üzer ,mutlu eder umrumda olmaz bazen. Genelde çok fazla düşünürüm karşımda ki insanı, kendimden fazla düşünürüm ki bu da fazlasıyla kırılmama sebep olur. Duygularıma karşılık beklerim, en azından bir teşekkür. hayat genel anlamıyla saçma gelir, yaşamak saçma gelir, yaşamak için bir sebep ararım kendime, umut beni yaşatan tek şeydir. Çok küçük ihtimallere bel bağlarım, olmayanin peşinden giderim hep. Çok fazla merhametli biri olsamda bazen dünyanın en taş kalpli insanı da olabiliyorum. Evet balık kardeşlerim, diğer ezik burçlar bizi anlayamaz zaten, anlaşılması imkansız insanlarız.
erkek gibi erkektir. iq yetmezliğinden ölen türk insanının burun kıvırdığı gerçek bir alfa erkeğidir.

not: tabii aralarında bazı çürük yumurtalar *** olduğunu da kabul etmek gerek. *
Ruh ikizim olması beklenen beyefendidir kendileri. (bkz: yok ki)
Enerjisiz durgun espiri yapmayı beceremeyen mıymıntının teki. Çok hassas oldukları icin şunu yap desen küser depresyona girer. Tembel üsengec işsizdir bunların çoğu. Bulaşılmaması gerekir dikkat edin sömürür.
kendinden tahriklidirler.
Balık burcu olarak yazılanların büyük kısmına hak vermekle beraber burçtan dolayı böyleysem keşke balık burcu olmasaydım diyorum. Bizim hislerimiz bakış açımız düşüncelerimiz para etmiyor bu devirde.
kadın erkek farketmez, bu burçtan olan insanları yaralamayın. çok daha zor atlatıyorlar çünkü. Evet.
zor sever ama severse de tam sever.
kararsız dengesiz insan tanesi.
kendimden biliyorum.
Bir boğa burcu erkeği değildirler.
Maalesef sevgilim bu burca mensup ve oldukça rahatsız edici! Melankolik kendi dünyasında yaşayan beylerdir hassastır hemen hemen her şeye alınabilirler. Depresyona yatkın tiplerdir. Ruh halleri değişkendir ne istediklerini genelde bilmezler. Hayallerine ve düşüncelerine saygı duyulmasını isterler. ilişkide kesinlikle hiç bir konuda sorun istemezler sorunlara tahammülleri yoktur. Sorunlardan hem soyut hem de somut anlamda kaçarlar. Sorunu varsa da birilerine danışmak yerine yada sorunu yaşadığı kişiyle çözmek yerine kendi dünyasında halletmeye çalışırlar. Ve halledemezler. Aniden sizi sevmediğini sizden uzaklaştığı hissini verebilirler, kendinizi değersiz hissetmenize neden olabilirler. ilgi isterler aldığı ilgiden tatmin olmazlarsa sizinle ilgilenmezler yada ilgileniyormuş gibi hissettirirler ve sizde anlarsınız... Tüm özellikleri de mi kötü be kardeşim diyorsanız hayır değil ince ve anlayışlı beylerdir hediye seçimleri iyidir, fedakardır, mutlu olduğu zamanlarda sizi bir prenses gibi el üstünde tutar fakat bu kısa sürer genelde mutluluğunuz kursakta düğüm olarak kalır. Eğer hareketli özgür ve neşeli insanlarsanız bu tip erkeklerden uzak durmanızı öneririm. Üzülebilirsiniz.
Bide balık burcu kız bulursak tadından yenmez.
bir tanesine takıldığım kategoridir. haklarında sağlam bilgisi olan yeşillendirebilir.

(bkz: adam mıdır)
Duygusal, ağlak, şıp sevdi ve insanı sinir edecek derecede romantik erkektir.
herkesin çamur attığı, ama kimsenin anlayamadığı, bir astroloğun güzel yorumuyla destenin kayıp jokerleridir. herkes onlar kadar hassas, kadınları anlayıp güldürebilen, hayatın ne olduğunu genç yaştan anlayabilecek kadar bilge, ince espri yapabilecek kadar iyi bir mizah anlayışına sahip olmak ister ama olamayanlar düz mantıklarının yerleştiği odun gibi kafalarıyla sadece laf atar. ayrıca yeterince iyi araştırırsanız atatürk'ün de 12 mart doğumlu balık burcu erkeği olduğunu görürsünüz.
Kötü çocuk olmaya calışıyor. Nötrüm.
şubat ve mart ayında doğan erkektir. aslan, kova veya diğer burçlardan pek farkı yoktur.
hakikaten böyle balık gibi oluyolar. bomboş bakışlar, sürekli şaşkın ifade, 3 saniyede silinen hafıza.
dahil olduğum grup.
arkadan fena çakarlar, dikkat.
iki de bir gözleri dolar, böyle bi duygulanırlar. sürekli ilgi beklerler falan da filan.