bugün

(#27147217) entrysi ile kahkaha attiran yazardir. allah klavyesine guc katsin insallah.
neyi attığını merak ettiğim yazar.
kahramanım benim.
bana yüklediği bir sürü sıfatı tek sıfatla solda sıfır bıraktığım tütülü.
tüttü.

iyi ki var, teşekkür ederim yardımların için.
(#27251193)
güldürürken düşündürmüştür yazar. burada sözlüğün ağlanacak haline gülmüşümdür.
(#27291453)

entry si ile önce beni üzüntülere gark etmiş, sonrasında attığım mesajın akabinde edit çekerek hemen gönlümü almış, son derece anlayışlı bir yazar arkadaş.*
aslında gitarçı yazardır.
müzik hakkında özelden konuşurken fark ettim.kendisi de bir '' the dark knight sever''dir benim gibi.
var olsun.

He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
batman v superman filmi hakkinda atmis da atmis bir arkadas.

batman'e superman'e kafa tutmasi icin bir takim ozellikler eklenmismis. bruce wayne dedigin adam dolar milyarderi kardesim isterse gider gotham'in yarisini alir ucsuz bucaksiz parasi var. fragmanda gordugun o zirhi da boyle yaptirabiliyor. batman'e birsey eklemelerine gerek yok. cizgi romanlarla azicik icli disli olsaydin batman'in bu zirhi kullandigini gorebilirdin cogu yerde.

senaryo hakkinda da cok guzel atip tutmussun. ee nasil olcak olm gibi mahalle kahvesindeki ifadeler ile ahkam kesmissin. batman: the dark knight returns cizgi romaninda superman hukumet yalakasi biri olup cikiyor ve batman ile karsi karsiya geliyorlar. hatta senin mahalle kahvesi ifadenle batman superman'in anasini belliyor. yani zamaninda adamlar karsi karsiya getirmis zaten bu ikisini. batman/superman serisi dc'nin en onemli serilerinden biridir.

son olarak, bilmedigin seyler hakkinda boyle atip tutma, komik oluyorsun. zaten muhtemelen filmleri internetten izliyorsundur ve yorum kismina 'admin cok sagol guzel film' gibisinden birseyler yaziyorsundur. kapasiten o kadar ama haklisin sende.
silik yemis yazar. zaten mahalle kahvesinde yazar gibi yazanlar yazmasin burada. bi batman v superman filmi yorumu yapmis evlere senlik.
45'te başlayacak mesai için atılan sigaradır.
Nickinin anlamını bildiğim yazar.

Bu nick altında benim borum öter.
sesiyle ayaklarımı yerden kesen yazar.
attığına kurban..
kadınım dediğimde de erkeğim dediğimde de benden ilgisini esirgemeyen güzide yazar.
teşekkür ederim bebeğim.
şizofreni vakfında gönüllü çalışan yazar. nik altında bu rahatsızlığa mensup insanları görmek hoşuna gidiyor.
devam ederse zat-ı muhteremime attığı mesajları paylaşacağım yazardır.
hala canım cicim yazan yazar.

yavrum erkeğim ben, kadın taklidi yapıyordum. sesimi bile duymadın lan bu kadar saf olma.
eylül'ün cesedi çamurda yatıyordu
gülhane parkı'nda bıçaklamışlar
cesedin ağzından kan akıyordu
kıpkızıl sakalları uzamıştı
suna su karanlıktan korkuyordu
sıçramış uykusundan uyanmıştı
kalbini sımsıkı elinde tutuyordu
eylül'ün gözleri camlardan bakıyordu
kirpikleri yoktu dökülmüştü
suna su kalbinden korkuyordu
her sene bir eylül bıçaklanır
ufuktan martılar dökülüşür
sonbahar istanbul'dan utanır
kanlı ellerini saklar utanır
elleri bir serçe gibi üşür
ben hayallerimden utanırım
suna su parça parça uyanır
bulutlar parça parça düşünür
her dakika bir roman yasanır
her dakika bir yola düşülür
öpüşülür öpüşülür öpüşülür
ufuktan martılar döküşülür
denizin gözü kanlanmıştır
içimdeki volkan uyanmiştır
istanbul külrengi yıkanmıştır
ben yalnızlığımı giyinirim
suna su hayallerini giyinir
ellerine eylül bulaşır
kalbini bir yerlere koyamaz
düşünür düşünür düşünür

nedense kendisine cevap verirken aklıma gelmiş olan şiir. umarım seversin.
çok çirkef bir sevgilisi olan yazar.
bir şey sormak için mesaj attım, ki kendisiyle muhabbetim vardı biraz önceden, pişman oldum.

o hatun seni öldürür, sana yazmak akıl kârı değil.

ayrıldığınızda aydınlatırsın pm kutumu, o zamana kadar şahsınla konuşmak istemiyorum.
küstüğünü nick altına yazan yazarın hışmına uğramış sanırım yazar.
3 dakikayı beklemeye gerek yok. Direkt at. Hatta bakmadan at.
Bir de yazarmış. Ne yazıyosa artık?.
prosun teşekkürler yazarı.
erkek taklidinde üstüne olmayan yazardır . boyu 1.90 gözler ela kaşlar keman . mankenlere taş çıkarır . yani öyle böyle değil sulanmayın lan benim.
Kız olduğu söylenen yazar, kızdan ziyade kadındır.
Bir şarkı söylüyor ki kulaklara şenlik, sanki bülbül şakıyor.

Ps: şarkı söylerse nick altı gireceğimi söylemiştim.
Ağzına sağlık güzelim.
neyi atmış cidden merak ettiren yazar.
(bkz: 24 saniye dolarken bastım üçlüğü)