bugün

insanı hoplayım zıplamalara sevkeden güzide ac/dc şarkısı.
(bkz: introsu için dinlenen şarkılar)
müthiş ac/dc şarkısı. hayatta görüp rastlanılabilecek ender güzelliklerdendir.
damar bir şarkıdır kimince.
high way to hell ile birlikte ac dc nin en iyi parçalarından...
(bkz: uyandığımda ilk dinlediklerim)
gibson gitarlarıyla icra edilmiş en güzel rifflere sahip şarkı olarak seçilmiştir.
herhangi bir alanda rekabete girmeden önce dinlenmesi gereken ac/dc eseri. (bkz: gaza gelmek)
muse şöyle çalmıştır;
http://www.youtube.com/watch?v=W8PtYaszji8
efsanenin efsanelerinden biri. yine sardık.
acdc arada dinlediğim gruptur. fakat bu şarkısı gerçekten çok iyidir. muhteşem ötesi bişeydir. sürekli dinlediğim şarkısıdır.
back to blacki hatirlatmistir bana amy daha iyidir .ama ac dc > bilmiyorum . acdc iyidir
ac dc sarkisidir.
ac dc adli grubun saglam parcalarindandir gelgelelim bir rock'n roll train degildir kanimca.
kafayı istemsiz şekilde sallandıran şarkıdır. elinizde bir gitar varmış gibi davranmanıza neden olur. hele ki minibüs, otobüs, sokak gibi göz önünde bu gitar elinizde oluşuyorsa vay halinize; deli yaftası yersiniz.

not: belki de delirmişsinizdir.
shoot to thrill ile birlikte en sevilen ac dc şarkılarından biridir. all time rock greatest hits listelerinin vazgeçilmezlerindendir. bizleri rock müziğe alıştıran o tatlı melodisi muhteşemdir.
acdc parçasıdır. river plate teki konserindeki canlı performansı şu zamana kadar en enerjik ve deli dolu performansidir tavsiye edilir.
(bkz: back to black)
Ac/dc'nin en temiz albümüdür.
Enteresan bir şekilde şarkıların alayı hit şarkılardır.
http://www.youtube.com/watch?v=pAgnJDJN4VA şu işte. değişik bir yorum, güzel güzel..
Bir ac/dc başyapıtı.

Tabi çılgınlar gibi headbang yaparken saçımı vantilatöre takmasaydım daha hoş anılarımız olabilirdi..
marş niteliğinde alternatif akım-düz akım parçası.
efsanevi ac/dc şarkısıdır.
Bir tori Black filmi.
Yemek yaparken dinlemeye bayıldıgım , karsı binamdaki sigara tiryakisi amcanın sanırım artık nefret ettigi sarkı. Adam artık bir an evvel içeri girmek için sömürürcesine cekiyor meredi.