bugün

Ancak ve kat'a bebeliğinden kelli ağır spor yapan veya ağır işte çalışanların yapabileceği, her önüne gelenin yalan dolan seks anılarından eksik olmayan kuyruklu yalandır.

Kaç kez denedim olum olmuyor.Şimdi ben en erken 20 dk da boşalırım. 10dk sonra insanın kolları, bacakları ve beli öyle bi yoruluyor ki, devam edebilene aşk olsun. Spor da yaparım ha, boş adam değilim.

Ha , kukunun ateşine dayanamayıp iki dakikada çükü gevşeyerek altını ıslatır gibi boşalan bi bebeyseniz, 0 Zaman yapabilirsiniz.

Atmayın diyorum yani.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
bir seks pozisyonudur.
(bkz: geçen gün yine zirkniyorum)
hatun kisisi 45 kiloysa gayet kolay olan eylem..

ben degil bi arkadas..
çılgın zikircilerin fantezisi olan yalan.
iki şey şarttır : 1- adamın hayvan gibi sırt bel ve karın kası olması lazım, 2: kadının uzun bacakları olması lazım ki fare kapanı gibi adamı sıkıştırıp kalmasın.

hede : ben yapabilmiş değilim heyecan yapmayın hemen.
Hayal dünyasında gezen ergenlerin sık sık kullandığı yalandır.
sırf bu olay için body çalışan bir arkadaşım var. Bu kadar Abaza olmasaydı bu entryde di'li geçmiş zaman eki kullanmazdım belki de.
Yalan değildir. Minyon tip partnerle gayet de mümkün olan zikrne'dir.
20 dakkayı aynı pozisyonda geçirmeye calismaktir tuhaf olan.
yalan olmayan konu, sen o götle göbekle yapamıyorsan sevgilin 300 kiloysa bilemeyiz tabi fakat yapılamayan bişey değil, tempo bozukluğu olabilir, hoşuna gitmeyebilir ama yapılamaz değil.
193 boyundayım, 105 kilodayım büyük eller geniş omuzlar atletik vücut... sırf bacaklarını belime dolayıp ayakta zikme ihtimali verdiğim için kadınlar iş atıyor. yazar doğru söylüyor herkes bu işi yapamaz.
Belki bi beş dakika takılinabilirse doğru olabilecek yalandır.
kaldıramazsan kaldırırlar gülüm; şarkısı söylenmesi gereken kişi tespitidir. aga sen beceremiyorsan bana gönder. o bacaklar bele dolanır o şekilde evin farklı yerlerine taşınıp gereken yapılır. bak yüz yüze de değil he; kadının sırtı erkeğine dönük şekilde bacaklarını bele dolayıp analdan da yapabilirsin ki bu kadına en zevk verenidir.
yalan değildir.

sözlük erkekleri çok gudük sanırım. 200 kilogram falan kaldırabiliyorum ben, 60 kilogram altı bi insanı bükerler beyler.
diğer adı havada sikiştir.
Galiba zikir çekme olayıdır.

(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
duvara yasladiktan sonra kilonun pek bir onemi yok.
zikrne kelimesinin ne anlama geldiği belirsiz başlığımsı.
Havada zikir mi yapıyorsunuz acaba ?
duvara bile yasladıktan sonra en fazla on beş dakika katlanabilinen yalan.
biraz güç ister. kız da az zayıf olmalı. yoksa kayıyor amk. ama çok fenadır.
tıfıl erkekler için yalandır.
kendini he-man zanneden bakir erkeklere kolay gelebilir.

(bkz: sen önce elini zikmeyi iyi bi öğren)
(bkz: mohikanların sonuncusu ayakta seks sahnesi)
(bkz: zikir getirmek)

(bkz: bacakları bele dolayıp ayakta zikir getirme)