bugün

Oğuzhan uğur. Genellikle eliyle masayı siliyor hep
aytuğ akdoğan kolpasını edebiyat programı yapıyor diye yedirmeye çalışan kanal. eğer bu ergenlektüel arkadaşın dandirik videolarını izleyip, içerikten bir kaç kelam seçerek internete yazarsanız, karşınıza programa konu olan içeriklerin asıl emekçileri çıkar. yahu bari kaynak filan paylaş, filanca siteden alıntı yaptığını belirt. tamamen çevre ile bir yere gelmiş ergenlektüel.
inanılmaz izlenme sayılarına ulaşan YouTube kanalı. Tabii ki bunun bir numaralı sebebi Oğuzhan Uğur. kabul ve tebrik etmek gerekir ki büyük iş yapıyor. özellikle son dönemde siyasileri konuk ettiği programlar gerçekten zor ama işin altından iyi kalkıyor.

bu arkadaş Ayrıca bir de müzisyen. bir mekanda bir kızla tanışmıştım o gün sahnesi vardı ve kız bana ondan bahsetti Ben de tanımadığımı söyledim bir kız beni bırakıp gitti. o gün kendisine biraz irite olmuştum Ama sonra tanıyınca sevmeye başladım...
görsel
görsel
görsel
Troll bir isme sahip kanaldır.
Devlet Bahçeli harbiden Bilge lider
Haklıymış.
babalara gelmiştir.

görsel
Recep Tayyip Erdoğan hariç tüm cumhurbaşkanı adaylarının katıldığı programdır.
Kemal Kılıçdaroğlu buraya çıkınca 300 milyon izlenme aldı 100 bin yorum var. Sosyal medyayı da satın almış kâmiller meğer hepsi botmuş * )))))).