bugün

izlerken özendiren, özendirdikçe güldüren, güldürdükçe hüzünlendiren kaliteli trt1 dizilerinden birisi.
Kore dizilerindeki kiliseleri ve dogalligi oldugu gibi aldigindan takdirimi alan dizi. Neden insanlarin kore dizisi izledigini umarim anlamissinizdir.

Not:diziyi sevenlere guney kore dizilerini izlemelerini tavsiye ederim. 15-20 bolumler. Gercekten guzeller...
Şu dönemde dizi izlenecek en iyi kanal trt dir baba candir da bu iyi dizilerden biridir.
kaliteli ve seviyeli dizi, diğer yaz dizileri gibi bolca minili hatunlar hiç anlamsız yerde öpüşme ve sevişme sahneleri yok buda diziyi sevdiriyor.
Böyle hayat var mı arkadaş easy modda yaşanıyor resmen. Biz mı boşuna kasıyoz depresyona giriyoz yoksa dizide abartılı bi yaşam kolaylığı mı var anlamadım. Hem öyle güzel hem de komplekssiz kız mı var la ülkede.
Tipik kore melodramının uyarlaması diyeceğim ama uyarlanmamış,yalnızca türkçe olarak türkiye'de çekilmiş.

Ha, benim kore dizileri ile hiçbir sorunum yok. Severim de kimisini. Hâl böyleyken, cast de iyi seçilince gayet de gideri oluyor.

Not: özgün yapımı izlemedim ama niyetim var.
Konusu güzel başladı da bakalım nereye bağlayacaklar. Benim favorim Ceylan ile emre Can.
kaliteli bir işe imza atılmış. emeği geçenlere, çok bölümler olsun diliyorum.
Trtnin saçma salak dizilerinden biri..

zaten yıllardır üç güzel dizi yaptılar ;
leyla ile mecnun
yedi numara
Sakarya Fırat..
gerisi tırıs..
görsel
görsel
görsel
görsel

müzikleri çok hoş.
surekli is arayip bulamayan kardesine gereginden fazla firca kayan bir abi.

o abi evi terk ediyor.

bazi dizilerde olaylar cok abarti gercekten.
Bugünkü bölümü muazzam olan dizi.

Edit: emrecan kıskanır tabi. Ceylan o ne hareketler öyle rüzgarcım bilmem ne..
sanıyorum komik dizi.

zira yan taraftaki yakışıklı ekrana bakıp bakıp gülüyor, anlatsana bana da belki birlikte güleriz.swh
hissettirdiği samimiyetten dolayı, zaman buldukça izlediğim dizi. dizilerde masum aşk görmeyi özlemişim, diğer diziler gibi kimin eli kimin cebinde çözmekten gına gelmişti zira. hoş anca ilk bölümünü izlerim genelde ama o bile yetiyordu soğumak için. kısaca baba candır ilaç gibi geldi.

ayrıca salih baba gibi bir babam olsun isterdim, izledikçe böyle bir babaya olan özlemim daha da artıyor.
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=zx6NkXvzrNc son feci bisiklet'in bu kız şarkısı ve dizide geçen müzikler,diyaloglar ile kendini sevdiren dizi.
Tek takip edilesi dizi. Başladı goşun.
Haluk ve ece karekterleri için arada izlediğim dizi. Ayrıca dizinin müzikleri süperdir.
Izlenesi, güzel bir dizi.
Karakterleri güzel seçilmiş ayrıca.
11. Bölümuyle yine kahkalar attiran dizi. Ayrıca soylemeden gecilmez haluk karakteri basli basina dizi olur.
ece/haluk çifti için izlediğim dizi. çok tatlı çok komikler, ayrıca birbirilerine acayip güzel bakıyorlar.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
her hafta bölümü merakla beklediğim dizidir. Maalesef sürekli erteleniyor gününden dolayı
baba gibi yar bulunmaz genölik kıymetini bilmek lazım..
Böyle bir dizi varmış, ne kadar da güzelmiş lan. Takım elbiseli haluk diye bir adam var, kendimi gördün resmen.
Canan da annem.