bugün

Menü-mesajlar-yeni mesaj... *
Edit: başlık başa..
Önce numarası gerekir..
Sürekli mesaj atin. Mesaj atmaktan cekinmeyin.
Mesaj genellikle telefondan atılmaktadır. Ama atılacağı platforma göre değişkenlik gösterir. Örneğin Facebook'tan gönderilecekse telefondan gönderildiği gibi tablet yada bilgisayarda tercih edilebilir.
- filiz sevişelim mi?
aa bak ayı aynı ben. * gülerse ne ala *
menü-mesajlar-yeni mesaj-gönderilen;kasap nuri- içerik; abi bana yarım kilo yürek gönder.(göt de olur).- göndere bas evlat.
çatır çutur atılır, atılmalıdır.

sen nasıl diye düşünürken o kıza mesajlar yağıyor zaten. en iyisi mesaj falan atmaman ama yaşamadan anlamıyor insan işte.
seven adama direk duygularından bahsetmek yakışır .
Uyudun mu.
Selam, ben var sana aşık olmak, iki kelam edememek, görünce tutuşmak, el terazi gôz nizam, şükran cezilan, ben var senle uzaklarda yaşamak, senin adın kim?
merhaba, aşık oldum..
Nasıl atılması önemli değil, önemli olan attıktan sonra kanka ayağına yatmamaktır. Yoksa elinide telefon tüm gün beklersiniz de, o sadece işi düştüğünde mesaj atar. Tecrübeyle sabittir.
öncelikle topic sentence yazıyorsunuz. daha sonra en az 2 tane major yazacaksınız ve bu major'ları minor'larla destekleyeceksiniz. sonra da bitiriş cümlesi ile bitireceksiniz mesajı.
direk açılmak istiyorsanız yüz yüze kesinlikle daha iyidir ama illa mesaj atılcaksa bir iki selam sabahtan sonra direk seni seviyorum denilmeli.ama muhabbete internet üzerinden başlayacaksanız orası uzun mesele özelden yazarsan yardımcı olurum.
Anasına avradına sövün ilk bi tepkisine bakın.
genellikle telefon numarası en yakın arkadaşındam alınmış kızdır. eleman numarayı alırken sakın benden aldığını soyleme diye iyice tembihlenmiştir.
-merhaba ece ben mahmut konuşabilirmiyiz?
+numaramı kimden aldın?
-tahmin ettim
+bak bana mesaj atarsan seni abime söylerim.
gibi bir diyalog olması istenmiyorsa aşık olunan kıza mesaj atılmaz aşık olduğunu hareketlerinle anlatmalısın.
Okuma yazma bilmek gerekir.
el ile atılan mesaj en münasip olanıdır zannımca. ♞
hoşlanılan kıza atılan ilk mesajdır.
" necatinin selamı var bacım. Benimle çıkacakmışsın"
(bkz: selamün aleyküm) allah'in selamini herkes alir da bazilari bir kizla nasil konusman gerketigini bil derse uzak durun.
Bayağı bir cesaret gerektiren olay. Zordur.
ne kadar da vay anasını avradını bir kızsınız..
(#28660151)

adam yazmış. gerisine gerek yok. dağılın.
(bkz: güvercin ile mektup yolla)

--spoiler--
dönerse senindir, dönmezse whatsapptan söversin
--spoiler--