bugün

3? 3 yetmez arkadasım lale misiniz.
1-Reecep
2-Tayyip
3-Erdoğaaan.
Centilmenlik, merhamet ve cesaret. 3 ü varsa tmmdır.
Alp-lik,
Er-lik,
Tunna-lik.
Ahlak, merhamet, iman.
Önce etkilemesi lazim, sonra sempatiklik ve sevgi.
dinci olmamalı, bekaret mekaret diye kafa ütülememeli, kararlılık.
sizin yerinize ben yazayım.
-para
-tip
-kas
Elle tutulur hedefleri olacak, öyle yaşıyoruz işte ya hiç bir hedefim yok demeyecek.

Saygısı sonsuz olacak karşısındaki farklı fikirde de olsa.

Okumaya meraklı olacak sadece kitap değil herhangi bir yerden herhangi bi şeyler araştırarak da.

Buna benzer çok şey var yazacağım da üç şey demişiniz kararsız kaldım....
nüfus cüzdanı, 6 adet vesikalık resim, hiv negatif raporu.
zengin,yakışıklı ve iyi huylu olması.
yani her biri %10 ihtimalden 1/1000.
zeki olsun yeter.gerisi hallolur
Vicdan, nezaket, anlayış.
Be amına koduklarım, burada sevgi, sadakat, merhamet vs vs yazmışsınız da hepinizin hayali koca parası yemek. Dürüstlüğünüzü sikeyim.
6 senedir yalnız olmamın sebebini nispeten daha iyi kavramama sebep olmuş başlıktır...

hatun kişisi dürüst, sadık, güvenilir, zeki, efendi , merhametli ister ya; işte bu yalandır. Ekseriyetle, kendilerine acı çektirip, peşinden kostuklari, söz gelimi; "p*c, serseri, keko (versiyonları) tiplere hastadirlar. Ben, hiçbir kadını gormedim ki ilk satırda yazılan özelliklere, özellikle sahip olanları bulsunlar... Kimisi buna kompleks diyebilir ama, ülkede erkekler olarak kadınlara fazla yüz verdik. Onlari ilahlastirip, en çirkininin bile egosusunu iki yüz metre yukarıya çıkardık... Maalesef içi boş, aptal, cahil kadınlar böylelikle çoğaldı... Ülkede maalesef, iyi adamlar yalnız ve tek başlarına ölürken, bunlar; yukarda ilk satırda geçen özelliklere sahip insanlari o keko tiplerde aramaya devam edecekler. Bu dönge böyle devam edecek. Ta ki, tek iyi kalpli adam ölünceye, anavatandan uzaklaşana ya da evlenene kadar.. ve şahsi kanaatime göre, kadınlar asla hak etmiyor iyi adamlari. Biliyorum depresif bir yazı belki, lakin empati yapin ve iki dakika düşünün. Sizce, kadınlar hak ediyor mu?
Beyaz yaka iş, karizma, zengin aile.
Güzel gülüşlü, geniş düşünen, müzik zevki medeni olan.
yazalım bakalım. Başlık aşık olmak gibi iddialı bir duyguyu barındırdığı için direk gerçekçi yazıcam.
1. iyi bir iş.
2. Beğenip sevebileceğim bir tip
3. Hayran olacağım herhangi bir özellik

Beni sevmesi, karakter vs bunlar sonradan olursa ne iyi olmazsa canı sağolsun ne diyim. Zaten başlıkta aşka karşılık bulmaktan bahsetmiyor. Ben aşık olabileceğim profili çizdim sadece.
(bkz: zeka)
(bkz: vicdan)
(bkz: sakal)
Kadınların kocama annelik yapmak istemiyorum tribinde olup kendilerinden yaşça büyük erkeklerle evlenerek veya sevgili olarak kendilerine "babalık" yapan erkekleri istemeleri bir tespitimdir. Bu da burada dursun.

Not: yaşıtım sadece bir sevgilim oldu.
(bkz: iyi de o işler öyle olmuyor işte)
Aşık olacağımız kişiyi bu şekilde kategorize edilmiş özelliklere göre seçmeyiz. Öyle yaptığımızda mantık ilişkisidir. Aşk ise birden bire olur, tamamen büyülüdür.

Yalnız kendimden küçük kadın arkadaşlara ufak bi tavsiyem olacak aşk peşinde koşmayın. Evet aşk çok güzel. Karşı tarafın sizi sevişini bile sevmek çok güzel. Fakat bi gün bu aşkınız bitecek. Geriye sevgi ya da alışkanlık kalacak. Maksimum 4 sene. Çünkü insanlar değişir siz de değişeceksiniz. 30 yaşından önce kimse ciddi ilişki yaşamasın. Aşk saçmalıklarını da bi kenara bıraksın.
Fikirlere, duygu ve düşüncelere önem vermesi.
Değer verdiğini hissettirmesi. Eğer bu olmazsa kendi kendime mi yaşıyorum bi şeyleri diye düşünüyor insan.
Her zaman kendi hislerinin arkasında olması. Öyle bigün deli gibi sevip ertesi gün yüzüne bakmayan ergen kafalı erkekler az öte dursun.
882 entry içinde bana uyan o kadar çok tarif olmasına karşın ben neden yalnızım lan ?
Ben sadece kedime aşığım.