bugün

Güzel olabilir doğru insan bakın doğru insanda kimseyle çıkmak için çıkmayın.
Kalbinizin sadece onun için atmasıdır. insan aşık olunca etrafında olup biteni göremez sadece aşık olduğu kişiyi düşünür.
aşık olmak birine midir yoksa aslında aşık olmaya mı aşığız?
Her babayiğide nasip olmaz. Kim aşık ise şanslı adamdır.
karın doyurmaz!
Aşık oluşmak mı aşık hale gelmek mi kastediliyor sorusuyla ilişkilidir. Mesela ben ikincisine "girdim" ama devam etmesi için birincisini sürdürüyorum. Her defasında yeniden oluyorum. Pöf. Ne gereksiz ayrımdı. Aşığım işte. Geçecek ama olsun.
Başa bela almak.
hormonların roket takılmış hali.
insan gerçekten bir kere yaşıyor bu duyguyu. Bir kere tutuşuyor bütün bedeni. Aşk sandıklarımız, koca bir hiç aslında. Gerçekten hissedince anlıyor insan bunu. Aşk aslında imkansızı istemek. Hani derler ya "mümkün olunca aşk olmaz o" diye. Tam olarak öyle işte. imkansızlığını bile bile sevebilirseniz aşk var. Hayali sizi mutlu edebiliyorsa aşk var. Hüzün değil aşk. Mutluluk. Sebepsiz mutluluk. Nefes alışının verdiği mutluluk. Birkaç dakika sesini duymak mutluluk. Fotoğrafını öpmek mutluluk.
görsel
bir de doğru kişiye aşık olmuşsanız sizi dünyanın en mutlu insanı yapar.
tersi ise sizi en mutsuz insan yapmasa da kötü bir durumdur.
Sevgi ve şefkat aşkın çok daha ötesindedir. Aşk sadece bir heves arada bağ olmadı mı hiçbir boka benzemez.
istediğim durumdur.

Sürekli o'nu düşüneyim. Birlikte zaman geçirmek için plan yapayım. Gece gözümü açtığımda onu göreyim. Kokusunu hafızama kazıyayım. Gözlerinde kaybolayım. Dudaklarında sarhoş olayım.

Olmayınca olmuyor tabi.

Yani olmuyor, olmuyor istesemde
Kimse gelmiyor, beklesem de.
Aşk, Bir beyin rahatsızlığıdır.

Mantık ve iradeyi devreden çıkarır.
O yanındayken sanki ellerin ayakların yokmuş da seni başka bir şey yönlendiriyormuş gibi.

Konuşurken sanki sesin senden çıkmıyor gibi.

Sen sende değilsin gibi.

Ama dünyanın en güzel hissi aman allahım deli gibi aşığım.
aman diyim öyle bir hataya düşmeyin unutuncaya kadar geçen zaman mı desem her şeyin onu hatırlatması mı desem derinleriniz de bıraktığı korkuları mı özlemi mi duygularınızın karmakarışık bir hale gelmesi falan her türlü zarara sokuyo insanı.
Unuttuğum duygu!
çok güzeldir. biraz mal olursunuz ama umrunuzda olmaz.
düzgün insanlara aşık olun lütfen.
Bir çeşit illete tutulmaktır. Üstelik ilacı ya zaman ya da o insandır. Bunlar dışında hiçbir teselli insani avutmuyor. Tek güzel tarafı her şeyin olduğu gibi bunun da iyi, kötü bir sonu oluyor. Böylece bir ömür sürünmek yerine belirli bir zaman dilimi içerisinde payınıza düşen kadar canınızı yakıyor.
artik cikarsiz, beklentisiz, saygi duyarak yapilamayan sey. su pembe panjurlu evlerin artik olmamasi ne kotu.
Nasıldı?
Anlatabilecek var mı?
Bazılarının çabalamasına rağmen başaramadığıdır. (bkz: ben)
güzeldi.

saçmasapan şarkılarda bile mutlu olabiliyordum.
Olamıyorum... 1.5 yıl önceki adama aşıktım... ondan sonra olamadım...
Gram uyku yok, akıl başta olmamak üzere tatlı bir zafiyet üzerinizde olacak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar