bugün

yaşı kaç olursa olsun insan aşık olur. doğru kişiye ya da yanlış kişiye. çünkü karşı cins olamadan yarım kalır insan. kalp aşık olmakla mükelleftir , akıl ise doğru yanlışı seçmekle mükelleftir.
Berbat olmak ile hayatın gizemini çözmek arasında gelip gitmektir.
Yıllar geçse de hatırlamaktır. Yenisinde ara ara eskisinden anılar çağırmaktır.
Yarım kalan yanını bulmaktır.
Sözlükte tanımını yaparken bile O'nunla geçen harika anıları hatırlayıp sözü kısa kesmektir.
nasil bir duygu oldugunu tatmadigimdir. ve yuksek ihtimalle tadamayacagim ayni zamanda.
o yuzden siz asik olmus olanlar, hali hazirda asik olanlar, asik olabilecegini dusunenler kiymetini bilin mi demeliyim bilmiyorum. cunku nasil bir his oldugu konusunda en ufak bir fikrim yok.
fakat soyle bir sey oluyor son zamanlarda; uzuntulu sarkilar dinledigimde aklima hic kimse gelmiyor ama icimden bir sey akip gidiyor. neye icleniyor olabilirim. neyi dert ediyor olabilirim.
olmasi gereken ama olmayan bir sey mi bu asik olmak.
sacmalamanin doruklarinda sozlerimi bitiyorum. beynimin yorgunluguna verin.
Herkes çok vicdansız olmuş. Evet.
Saç kesiminizden yaşama amacınıza kadar herşeyi, ama herşeyi alt üst edip yeniden düzenlemenize sebep olan şey.
Alem göt olmuş. Evet.
görsel
şöyle bir şeydir;
insanda bu tarz değişimlere yol açar;

görsel
aşık olmak fizyolojik olarak hastalıklı bir haldir. müptezellikle paraleldir.
mezara giden bir müptezel düşünün. yükselme duraklama ve çöküş.
lan buldum galiba.*
Henüz beceremediğimdir.
eksik kalsin. gitsin az otede oynasin bana bulasmasin dedigim şeydir.
Ask bir tumor gibidir iyi huylu ise ne ala ancak kotu huylu ise insani icten ice kemiren bir kemirgene donusur malesef benimkisi kotu huylu.
Günümüz ilişkilerinin 'ne kadar çok kız/erkek arkadaşım sevgilim olursa o kadar iyiyim' şeklinde gerçekleştiği için çoğu insanda fizyolojik ilişkiden ileri gitmediği yadsınamaz bir gerçektir.
tadılması gereken bi duygu. ama elbet bi' sonu var, uyarayım.
Günümüzde olunacak en kötü şeylerden biridir.
hayatımız boyunca 1 kere olacağına inanıyorum. her birlikte olduğu kadına/adama aşık olduğu iddia eden tipler basit zihniyette diye düşünüyorum.
Midenin ağrısından uyuyamamak onu her gördüğünde panik atak krizi geçirir gibi kalbini ağzında hissetmek soğuk soğuk terlemek titremektir. Kanserdir.
Geçen bişey arkadaşlar kendinizi bu kadar üzmeyin hadi eyv.
Yalnızca karşı cins değil çok çeşitli versiyonları vardır
(bkz: ilahi aşk)
(bkz: vatan aşkı)
hapı yutmaktır. rahatınızı bozmak ve her anı ona ayırmaya başlamaktır.
sorumluluktur.
meydan muharebesinin tam ortasında yalnız kalmak. savaşmak, çatışmak, vurulmaktır. ama ölmeden, hep diri, hep yaralı.
görsel
Aşk birinin eline dolu silah verip, sizi vuracağı anı beklemektir.
lavuklaşmak.