bugün

Şu sıralar istediğim şey. Rahat battı galiba.
Ev arkadaşımın yaşadığı olay çocuk melül melül etrafa bakıyor sezen aksu dinliyor bi ara kaptırmışım kendimi şarkılara az kalsın bende olmayan bir sevgili yapıp ondan ayrılıp aşk acısı çekicektim allahtan ilhan iremden boşver boşver arkadaş başka bulursun nakaratı geldi aklıma.
Gülü sevdim diken battı seni sevdim götün kalktı.
Aşık olmayın, aşık olunun. Bırak karşı taraf sürünsün.
bazen aniden gelen histir.

bir yazarın hikayelerinin esas kadını, bir bestecinin ilham kaynağı, bir şairin en güzel dizeleri, bir ressamın en güzel eseri, dahası bir erkeğin kalbinin atma sebebi olmak gibi. böyle şeylerin olmadığını bilmek, aşık olma hissimi öldürüyor.
Su an yaptigim eylem. sozluk ask bul bana allahsiz
Yalnız, duygusal, içine kapanık olanların olmak istediği durumdur. aşık olduklarında sorunlarının azalacağını düşünürler. hayallerindeki kişinin karşısına çıkmasını umut ederler. platonik olarak yaşarlar bu dönemde aşklarını. ama karşı tarafın bundan haberi yoktur.tavşan daha küsmüştür ama dağın haberi yoktur. kürk mantolu madonna'daki adam gibi bir hayat sürerler.
Aptal insanların masum istekleridir.
Allahtan belanı istemenin başka bi yolu.
Sen asik olmak istersin o da egolarini tatmin etmek ister.
Benimde sahip olduğum saçma durum.
ilginçtir ki eskiden mazoşizm gibi gelirdi.
mastürbasyon sonrası geçecektir.*
bu bir intihar.
benim için bir ateistin kurana inanmayı arzulaması gibi. ki bir ateistin dine Allah'a olan inancı benim aşk'a olan inancımdan çoktur.
Tamda şu an istediğimdir. Yolda yürürken bi kızla çarpışsakta aşık olsak keşke.
iyi bok yemek.

çekimsiz direkt mastar halinde.
Bu yıl için dileklerimin başında gelendir. Doğru kişiyle doğru zamanda..
Isteyince oluyor mu öyle pat diye. Mesela gözümü bir kapatsam açtığımda ruhun parmaklarımdan aksa gitse ve aşık olsam birine. Deli gibi avaz avaZ sevsem sevilsem?

Aşk yılbaşı piyangosu gibi herkes sıraya giriyor şans çok az kişiye gülüyor.
Hiçbir zaman istemediğimdir.
bilim dışında başka birşeye olunmadığı sürece eninde sonunda sizi üzecek bir sonuçtur.
Geçmişte ne var ne yok bırakıp yeniden mutlu olmak istemektir. Tüm kırgınlıkları, mutsuzlukları, yarım kalmışlıkları geride bırakmak istemektir. Bazen yürek kanatlanıp uçmak ister zincirlerinden kurtulmak ister. ister istemesine ama her defasında daha çok kanar.
iyi bir şey değildir, kıçınıza buldozer aramayın bence.

bir istemektir.
istemekle kalan hadisedir genelde. Sen hep istersin ama hayatın senle başka planları vardır.
Tavsiye etmediğimdir.

Sakın böyle bir dilekte bulunmayın. Gerçekten oluyor.

Ya da olduğunuzu sanıyorsunuz.

Çünkü ruh haliniz iyi değildir.
Bazen insana gelen istektir. Ulan ben de birini sevsem sürünsem der içinden çünkü hayat çok sıkıcı gelmektedir. Gel gör ki olunca da ebesinin örekesini görür kişi.
Boşluk.
insanın içinden hakim bir ses çıkar ve haykırır; akıllı ol. Sanki akıllılar ölmez.