bugün

Ruhen kendinizi iyi, fiziken berbat hissedersiniz..ağzınıza sıçar afedersin.sürekli gülersiniz mutlusunuzdur amaaaa
uykusuz geceler,gün boyu bişey yemesende acıkmamalar,beynin durması etrafta olan biteni algıyamamalar,sürekli kendinle uğraşmalar bakım falan, olmayacak hayaller kurmalar,1-2saatlik uykuda bile rüyanda onu görmeler,uyanınca kendince rüyanın analizini yapma,daha önce hiç yapmadığın günlük burç yorumları okuma,ikinizin burçlarını karşılaştırmalar, karın ağrısı, sürekli çişin gelmesi,midenin altında onu düşününce oluşan kıpraşma
fena kasar yani.anca bittikten sonra anlarsınız.iştah açılır uyku düzene girer..uzun süre görmezseniz pek aklınıza gelmez, ama bi kere gördün mü aman dağlara taşlaraa
neyse konu neydi ya
böyle işte,aşk zarar beni kasar.
kendine gamdan dağlar kurmaya başladığın anda denilesi sorunsaldır. evet, üzerinde gereksiz melankolik bir hal ve karşındaki kişi hakkında paranoyid durumlar hasıl oluyorsa bil ki aşıksın dostum.
galiba en iyi bu adam anlatıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=NfN7Lz-pJzk
kalp organının saçma sapan ritimle atmaya başlaması.
bu yüzden, aşk tehlikelidir kalp rahatsızlıklarına neden olur.

(bkz: onunla iken heyecanlanmak).
(bkz: aşkın zamanla yok olduğu gerçeği)*
anlayıncaya kadar hayatının -çok afedersiniz- amına konur zaten. sorunsal da ortadan kalkar.
kanatsız uçtuğunuzu hissettiğiniz andır.
aynada bir başka şirinsen,
her yerde onu görürsen.
31 çekemezsin hacı en etkili ve en muhteşem yöntem budur. Yaptım oldu çünkü.
mecburi tanım yönü: aşık olduğunu anlamak isteyen kişi sorunsalıdır.

çişin koyu sarı bir renk alır.*
olmayan sorunsaldır. Aşık olmuşsan bunu kendine sorup durmazsın. Gayet açık bir şekilde sonuç ortadadır, bilirsin bir şekilde.
baştan bir karnın ağrır, sonra miden bulanır, mide bulantısı el ayak titremesine dönüşür.Sonra körlük başlar hiç birşeyi göremezsin.körlük hafızayı da etkiler.sadece onu düşünür geri kalan herşeyi geri dönüşüm kutusuna yollarsın.Sonra ayaklarını kontrol edememeye başlarsın.ayakların sadece onun yanına gitmek ister.Gittiğin zaman ayrılamazsın...
not:aslında bu anlatılanlar kötü gibi durabilir ama yaşanıldığı zaman çok iyi oluyor.
onu gördüğünde durup dururken kalp ritimin artması.
-bugün bu başıma geldi
aklına geldiği an elinde ne varsa, bir yere çarparsın ve yere düşer, sıçrar dağılır. kızamazsın gülümsersin.
geceleyin tuvalete kalktığında bile aklına " o " geliyorsa,aşıksındır evlat.
(bkz: derdini sikeyim butonu)

neyse efendim. maddelere geçelim.

- hoşlanılan kişi yaklaşırken engel olunmayan kalp hızlanması, kanın damarlarda hızlı aktığının hissedilmesi, nefes ritminde bozukluk.
- gidilen güzel bir yerde akla gelen "o da olsaydı daha güzel olurdu" düşüncesi.
- kişinin hareketlerini izlemekten sıkılmamak.
- kişiyle konuşurken veya konuştuktan sonra nefes almanın unutulduğunu farketmek ve hızlı hızlı nefes almak.

zamanında bende bunlar olduydu. herkeste aynı olmayabilir tabi. çok kalp çarpıntısı varsa doktora gitmekte fayda var. "aşığım da ondan yaa" deyip dolaşmayın diye dedim. hehe.
olmayan bir seyi insan anlayamaz. bu durumda bu sori da anlamsizdir.
kendiliğinden anlayıverirsin acaba aşık oldum mu diye düşündüysen aşık değilsindir.