bugün

bunun çözümünü sana sunmak isterdim ama yok 2 yıldır aşk acısı çekiyorum bırakamıyorum onun o güzel gülüşünü usta.
Hayatınızın en güzel zamanlarını bunalımlı takılarak geçirmenize sebep olabilir.

Edit: yıldız tilbe, müslüm gürses dinlettirir.
zamanında çektim şimdi hafif birinden hoşlanmaya başladığımı hissettiğimde onu sıçarken düşünüyorum bu sayede ilerlemiyor....gayet başarılı
ilacı zaman değil vazgecmektir.
Raki iyi gelir sifa niyetine.
ilacı klasik müziktir.
çok kolay atlatilir. bir kaç teknik detay var hepsi bu. aşk acısı teğet geçer.
kabullen ve ipin ucunu yakala ; yoksa dolanırsın.
Adı hafif kalır altında yatanların. Başında aşk olan bir şeyin neden acısı bu kadar derin, şiddetli vursun gövdene de bütün umutlarını, hayallerini, hevesini hışımla düşürsün yerlere? Sonra Adı hafif kalır, küçümserler, inanmazlar, rol yaptığını iddia ederler. Susarsın. Sustuğumda aşk oluyor mu ya da sustuklarım için için zehirlerken ordan duyuluyor mu?
Salt gerçektir.

Erkek iseniz ve sıkı arkadaşlarınız var ise bu acıyı çekmeye zamanınız kalmayabilir, tam acıya yoğunlaşayım derken haydari uzatan rakınızı dolduran insanlardır ve iyi ki varlar.
Ne demis teoman;

'Ask kirintisiyla doymaktansa, tek basima ac kalirim bu hayatta.'

Yani tamamen beklenen ve elde edilemeyen arasindaki fark icin cekilendir ask acisi.
Anılardan oluşan yara izi veya izleri bırakır ama geçer ve umursamazsınız.
görsel

yine dalga dalga yayılıyo tüm vücuduma. sığamadım hiçbir yere. yemek yememişim sabahtan beri
söylemeseler aklıma gelmeyecek...

elim kolum uyuşuk.
vallahi çok zor bir şey sözlük ya. çok sevdiğin insanın ölmesinden ne farklı var şunun? yani çok defa geçtim şu evreden. Aynı kişiye sebep. yarın ne olur 1 haftaya ne olur biliyorum ama yine de zor işte. en çok bu zamanlar ölmek istiyorum.

birini bu kadar sevmek delilik. sevmeyin o kadar.

aşkı küçümseyen yok sayanlar da şu hissettiklerimin binde birini hissetse utanırdı söylediğinden...

neyse geçer, her şey geçiyor...
Düşünmediğin sürece öldürmez.
aşk acısı aşktan daha iyi lan hele bir de platonikse offf diyorum tadından yenmez.
23 gün önce artık çekmediğini düşündüğüm acıydı ki öyleydi ki ta ki 3 gün önce görene kadar belki de benim ki aşk değildir bilmiyorum ama acı çekmediğimi kimse idda edemez.
Leyla'nın sokağındaki köpeğin gözlerinden öper Mecnun. Psikologlara göre, bu bir davranış bozukluğudur. Edebiyatçılar ise, bu davranışın önünde saygıyla eğilir. Aşkın önünde eğilmek gerek, zira sokağını seversin yürüdüğü kaldırım bile kıymetli gelir aldığı hava da bence aşk acısı budur. Biz bir leyla ile mecnun olamayız belki lakin sokağındaki köpeğin gözlerinden öpmenin ne demek olduğunu iyi bilirim. Acının tarifi yok yaşarsınız içinizde inceden sızıdır.
'Aşk için ölmeli, aşk o zaman aşk' diyor ya bir şarkıda sahiden öyle.
Aşk, gerçek aşksa bundan kurtulmanın tek çaresi ölüm sanki...

Sahiden, kendini dağlara vuran mecnun'u anladım. Bihter, neden intihar etti anladım. Henüz sevmezken kimseyi anlamsız gelirdi bunlar. Başa gelen çekilir, ben de çekildim.

Bunu aya yıla vuramazsın. Şu kadarda geçer diyemezsin. insan bir defa aşık olur, o da ebediyen kalbinde yaşar. Seversin belki çok ama aşık olamazsın.

Anlarım, aşk için delireni de anlarım ben...
Gayet güzel bir şey olgunlar anlayamass..
Kendini unutturur.

24 saat olmuş ağzıma lokma koymayalı. Midem bulanınca fark ettim.

ya bir de ciddi ciddi kalbim yanıyoi. Aşk beyindedir derdim hep ama...
Topal domuz gibi hissedersin.
Hayat da öyle acılar var ki hiçbirini çekmeden aşk acısı çekmeye razıyım.
''aşk acısı geminin gitmiş olması ama demirinin hala kalbimizde saplı kalması halidir kısaca.''

metin üstündağ.
20 li yaşların ortasına kadar etkisi olan, bu süreçten sonra gerek kalp deformasyonu gerek hayat telaşı dolayısıyla sike bile takilmayacak derecede önemsizleşen acıdır.

ergenlikteki etkisi evlat acisi gibiyken olgunluk donemindeki etkisi iğne batmasına eşdeğerdir.
ne kadar kasarlastiysa kalbim ask acisini hissetmiyorum artik ama bazen ara ara icime bir huzun cokuyor ama aci cekmiyorum.. millet bensiz mutluluktan mutluluga kossun, hayatina baskalarini alsin beni unutmak icin baskalarina kossun ben onun arkasindan ask acisi cekicem yok ya baska isim yoktu !