bugün

etmemeli lan, manyak mısınız? kalu belaya kadar kalsın. büyük başkan.
Sarımsaklayıp saklamalı.
etmesindir.

aziz yıldırım ebedi şef, pardon ebedi başgandır.

en fazla galatasaray şampiyonluğu görme rekorunu geliştiriyor işte. *
Futboldan spordan anlamayan yazar beyanatidir. Abiler, ablalar yapmayınız Galatasaray gibi ünal aysal gibi, yildirim demirören gibi başkanlar gelse ne halt yiyeceğiz? Adam her sene bi branşta avrupadan kupa getiriyor. Bu sene sıra basketbolda, seneye futbolda. Yapmayın lütfen, dolduruşa gelmeyin.
etmemelidir, şu 13 yılda dik duruşun adıdır aziz yıldırım, yıkılmayan tek cumhuriyet kalesidir.

not:evet aziz yıldırım istifa etmesin lakin şu takımın başına da adam gibi birini getirsin yahu üç sezondur aykut kocaman, ersun yanal, ismail kartal kabız etti adamı, ne güzel obradoviç geldi basketbolda dünyayı titrettik futbola da dünya çapında bir isim gelsin 5 yıl takımda kalsın o zaman görsün herkes fenerbahçe'yi...
bu başlık tekerleme mi tekerlememe mi..

siktin beynimizi gece gece..
1-hem başkan hem teknik direktör olduğu için gayet ekonomiktir.
2-götünü öpen bu kadar kalabalık kitle varken,fenerbahçe camiasına müstehaktır.

yani kalmalıdır.
gidisi ile asil simdi efsana geri donecek dedirten adam.
bizim için aziz olan sadece Fenerbahçedir. Bıraksın gitsin ve Fenerbahçe taraftarı da dahil tüm takımlar rahatlasın.
Once etmeli sonra baskilara dayanamayip geri donmeli.
bir fenerbahçeli olarak, şamiyonluğu falan siktir edin ama kenan evren'e taziye yayınladığı için gitmelidir.

(bkz: sen ne yapıyorsun lan değişik)
etmesin daha 5. yıldızı takmadık.
bir galatasaraylı olarak kesinlikle istifa etmemesini istiyorum.

başkan olduğu 1998 yılından beri geçen 17 senede eğer bu seneyi de sayarsak 18 diyelim

GS 9 kez
FB 6 ( 1 tanesi şike) 5 bence
BJK 2
Bursaspor 1
Ts 1 (Şikeli Senenin şampiyonu)

Yani durum bu.

Ben koyu bir galatasaray taraftarı olarak. aziz yıldırımın kalmasını istiyorum tabiki.